• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    F0N
    F0N --- ---
    Inak od buduceho utorku zacina event a tiez ten iron nieco crucible kde budu padat za kazdy bonus power engramy to pre tych co chcu rychlo nabrat level
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: Hej viem len uz to mam tak rozohrane stymito chalanmi tak nechcem ich nechávat v stychu. A okrem toho sme Neon chickens a to sa pocita
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: zatim jedu pouze titana a tam jsem na 549. Nekdy dejte vedet a dame gambit. Tenkrat to bylo fajn
    KALTY
    KALTY --- ---
    Dnes jdu pryč, ale zítra (až se proberu z koma) budeme zase hrát :)
    CHEWBACCA: kolik máš llvl? Já teď neměl moc čas tak jen 529 s titanem + 526 lock + 525 hunter.
    Jinak mi padly kalhoty exotik pro shoulder charge (všechny tři subclassy). Takže jsem ze štítaře zase zkoušel seismic strike. pecka :)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: Chibalku kamarade dneska raidis taky si rikal vid? Nechces k nam do klanu, hrajem furt spolu tak at aspon plnime clan bounties
    F0N
    F0N --- ---
    fajn video ako na exotiky - chewbacca uz nemusi pozerat on ma najlepsiu v hre :)
    How To Get EASY Forsaken Exotics! Destiny 2 Exotic Weapons, Armor & Cosmetics!
    https://www.youtube.com/watch?v=XRn4qWhAVfU
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: very najs bjutifl. Kdyz bude misto tak bych se pridal jako divak priste :-)
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: No dokopy to bolo tak 10 hodin a odmena je rozna. Za kazdou castou mas krabicu kde pada vsetko od iba glimeru az po exotiky. Ja mam 4 leviathan zbrane, dve casti leviathan brnenia a dve exotiky. A okrem toho pocas celeho runu popadalo mrte fialiek a este mam 3 kluce od bednu ktore si tam chcem ist teraz vybrat.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: jak dlouho ? A co je za odmenu ?
    F0N
    F0N --- ---
    Tak leviathan completed ☺️ Bol to boj ale stalo to zato.
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    KALTY: muzes pouzivat na vsech postavach oboje zustava.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Když si udělám Sleeper Simulant. Můžu ji používat na všech postavách? A zmizí mi ta IKELOS HC, nebo ji můžu dál používat?
    F0N
    F0N --- ---
    EPICFAIL: Dali sme to dik. Uz iba calus ostal ☺️
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    F0N: rozdelte si psy, ktereho kdo pujde zabijet. 2 lidi berou krystal, zbytek bere charge od kytek, ti dva s krystalem naviguji ostatni aby se psum vyhejbali a nici mobky ktere se spawnou po chargi. Podle light levelu staci 3-4 stacky na psa, kazdej se rozebehne ke svemu a zabije ho, konec :)
    F0N
    F0N --- ---
    Robili ste tu niekto Leviathan raid? Potreboval by som vysvetlit mechaniku u tych psov (Garden) ako na to.
    LION_DON
    LION_DON --- ---
    F0N: yop, Whisper of the Worm = Black Spindle (Destiny 1)

    vsak jasny, ale natrenovani je trosku tezsi, kdyz na ten kvest mas 20minut a hlavne na nej cekat v ramci toho public eventu. takze fajn vedet, ze se tam da dostat i takto.
    u toho time glitch videa me spis prislo zajimavy, ze se ten cas da zastavit, takze 2 ze 3 muzou v klidu projit tu prvni lokaci, jen ten postup je trosku vojeb ))
    F0N
    F0N --- ---
    LION_DON: Myslis ten whisper of the worm quest? Ja som to neskusal este ale urcite by som si po tu snajpu isiel. Videl som typka ako sa to da prebehnut aj solo takze je to skor o natrenovani nie o glitchoch.
    LION_DON
    LION_DON --- ---
    TRAGED: prave.. hlavne v tom finalnim boss roomu. ja to zkousel parkrat solo, ale vzdy ztratim hodne casu u toho skakani jak je tam schovanej ten taken sniper.

    nasel sem k tomu toto:))

    Destiny 2 | TIME FREEZE GLITCH FOR WHISPER QUEST! Easy Whisper Exotic, Catalyst, & Glitch
    https://www.youtube.com/watch?v=hKZdmScmfQY
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LION_DON: Hmm, hmm. To by stalo za pokus. S LL pres 500 by to mohl byt EZ job :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Znamena to, ze ma rnadom perky, takze se neda "koupit" z collections.

    Je to on, ale s jinymi perky. Me uz padl mnohokrat, ale tentokrat ke mne bylo RNG milostive a namixovalo uzasnou zbran :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam