• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    D1 speedruns are genuinely impressive

    https://twitter.com/iSw1ftyyyy/status/1074155415867351041
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: ja mam vse, koupil jsem to hned prvni mesic po tom co to bylo v plusku. O tricku taky uvazuju. Magorina :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ja koupil Forsaken potom objednal tricko a ten anal pass zaplatim taky... :D vypada to semnou spatne
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    BOBESH: nicmene vidim komplet za 60 dolaru na netu
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    BOBESH: bobiku ja myslim ze to musis nekde sehnat levnejc ne? Dneska muzem zahrat chvilku jestli neusnu hned jak dorazim dom.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    chmm tak to dyz si budu chtit s vama zahrat,abych si pripravil 2 litry (Forsaken, Annual pass) no to nevim :))
    Plánovaná tři rozšíření pro Destiny 2 nebude možné koupit samostatně - novinka na konzolista.cz
    https://konzolista.tiscali.cz/...ana-tri-rozsireni-pro-destiny-2-nebude-mozne-koupit-samostatne-pn4y
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: good. Dik
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: Myslim, ze hovori, ze tak ako ma Crucible competitive svoju zbran(luna) tak dostanu aj ine "factions" svoju zbran. Teda Gambit bude mat tu autorajflu, ktora zrychluje (zvacsuje dmg) podla toho aky stupen rampage mas a tak.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: co tam povida o Lunicce na zacatku ?
    F0N
    F0N --- ---
    nejake novinky pre season 5 - https://www.youtube.com/watch?v=x5BrnWTjWLE
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: clovek musi bejt na necem zavislej v dnesni dobe :-) preju ti hodne stesti a zabavy, 4.12. Black Armory tak mas cas to poradne nafarmit do ty doby. 16 hodin denne si myslim ze ideal :-D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CHEWBACCA: sotva jsem se vylecil ze zavislosti na diablu :-(
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: jj. Je to herak.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CHEWBACCA: vim ocem mluvis :-) ted jsem dal v kuse 16h zatah s kamosem :-) (kafe a cigara)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: jejej zdravim. Skoda ze nejsi ps4. Tuhnu v tom stejne jak kdysi v dia :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    rozjel sem ten zaklad zdarma a je to dost dobre :-). uz mam i forsaken... hraje to nejkde na pc?

    dobre fps diablo :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    CHEWBACCA: Dej mi do novyho roku, po RDR dam forsaken
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Poslal jsem inv i Radowanovi. A tragedovi poslu v zapeti
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    BOBESH: uz se mi to podarilo jinym zpusibem. Zaslal jsem ti invite. Jsme tam ja, chibal, erx, mrtvej Fila :-), vsichni z nyxu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam