• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    tak jsem dokoupil Forsaken tak kdyby chtel nekdo hrat na PC tak dejte vedet pls reflex#1804
    WYDER
    WYDER --- ---
    REFLEX: Kupoval jsem Forsaken na zakladni D2 a ty dve DLC jsou uz toho soucasti...
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    D2 je základ, kvalita od Bungie. No a Forsaken, na něm navíc dělali lidi co dělali Borderlands 2, takže i trocha těch satir a vtípků, perfektní nápady, obrovská hratelnost, nový zbraně. Spojilo se tam to nejlepší od obojího, Destiny i Borderlands.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    A jak to bude s tema dlc kdyz je nemam a koupim forsaken? :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CHEWBACCA: na hodiny se musim podivat, power 640 a dal sem si nedavno tyden pauzu a je to zase dobre :-) ale chci se pak venovat i jinym hram :-)

    REFLEX: jestli te bavil "zacatek" tak forsaken jeste lepsi... a jestli nemas ty dve dlc predtim tak neni co resit
    WRATA
    WRATA --- ---
    REFLEX: Vsichni to chvali oproti puvodnimu D2. Ja jsem to nekoupil protoze jsem jak dement zaplati pri launchi season pass kde byly 3 tragicky dlc kazdy na 4 hodiny max a pak datac za plnou
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    A dobry teda Forsaken?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: kolik hodin a kolik ll? Ja po 450 hodinach na ll 625 vypl pred 14 dnama a nezapl
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ja s kamosem docela dost :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Hrajete nekdo na PC D2? Maj ve sleve ten datadisk tak o tom uvazuji
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PRIME FOR POWER
    Players under Power 600 will now power up faster!

    Prime Engrams can be found more frequently and completing Director Challenges will also grant higher-powered rewards. Test your power in this week's Iron Banner.

    Destiny 2 Update 2.1.3 > News | Bungie.net
    https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/47546
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    D1 speedruns are genuinely impressive

    https://twitter.com/iSw1ftyyyy/status/1074155415867351041
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: ja mam vse, koupil jsem to hned prvni mesic po tom co to bylo v plusku. O tricku taky uvazuju. Magorina :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ja koupil Forsaken potom objednal tricko a ten anal pass zaplatim taky... :D vypada to semnou spatne
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    BOBESH: nicmene vidim komplet za 60 dolaru na netu
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    BOBESH: bobiku ja myslim ze to musis nekde sehnat levnejc ne? Dneska muzem zahrat chvilku jestli neusnu hned jak dorazim dom.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    chmm tak to dyz si budu chtit s vama zahrat,abych si pripravil 2 litry (Forsaken, Annual pass) no to nevim :))
    Plánovaná tři rozšíření pro Destiny 2 nebude možné koupit samostatně - novinka na konzolista.cz
    https://konzolista.tiscali.cz/...ana-tri-rozsireni-pro-destiny-2-nebude-mozne-koupit-samostatne-pn4y
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: good. Dik
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: Myslim, ze hovori, ze tak ako ma Crucible competitive svoju zbran(luna) tak dostanu aj ine "factions" svoju zbran. Teda Gambit bude mat tu autorajflu, ktora zrychluje (zvacsuje dmg) podla toho aky stupen rampage mas a tak.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: co tam povida o Lunicce na zacatku ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam