• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    teď mám čas, tak jdu na to. uvidím, jak dlouho to vydrží :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Nyx clan is death. Pokud je nekdo ps4 tak doporucuji clan bflm.psvz odnoz nyxu. Ja uz jsem teda v destiny navzdy off ale je tam par fajn lidi co jeste donedavna hrali dost.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    konkrétně klanu NYX, kdyby někdo nevěděl :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    tak se třeba potkáme. v seznamu členů klanu by mělo být vidět, kdo je online, že?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Ja hraju tak od 20:00 podle toho jak deti usnou
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUCHULAIN: ok ja na to asi kaslu ted litam elite vetsinu casu :-D
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    CUZMAN: nevím přesně. mám 3 děti, takže jak to vyjde :-)
    teoreticky zítra cca v 18, případně v pátek přes den.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    me to prijde v pohode clovek si koupil hru za 1300 a nemusis nic platit dalsiho
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    RADOWAN: prave ze nemyslim chci si jen dohrat hru kterou sem koupil predrazenou v preorderu a oni ji pak dali zadarmo, ale to me netrapi protoze sem si ji uzil a ted uz jim nedam ani k... a uz me to nebere kdyby byl nakej friend na mars du do toho ale jinak ne...
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    CUZMAN: Myslim ze pokud to s D2 myslis vazne, tak velky dlc potrebujes a chces. Ja cekam na vetsi slevu - D1 me stalo hooodne pres limit i bez everversu a dobry dlc byl az Rise of iron a podle vseho je forsaken jeste lepsi. Je to jako hrat diablo3 bez reaper of souls
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    ale forsaken nekupuju jen bych si rad dojel ten mars at to mam dohrany ale nvm
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    kdy mate casovou etu na hrani destiny jen me tak napadlo ze bysme mohli udelat squad: ja muzu skoro porad
    CUCHULAIN:
    REFLEX:
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    včera jsem taky koupil Forsaken, tak snad na to teď v novém roce zase budu mít víc času :-)
    btw: Mars taky ještě nemám.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    tak to sme na tom podobne ja jeste nemam mars :-D a vubec me to nak prestalo bavit
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    CUZMAN: nn mam L300 hral jsem zaklad lvl 28
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    REFLEX: Tys to jeste vubec nehral?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    tak jsem dokoupil Forsaken tak kdyby chtel nekdo hrat na PC tak dejte vedet pls reflex#1804
    WYDER
    WYDER --- ---
    REFLEX: Kupoval jsem Forsaken na zakladni D2 a ty dve DLC jsou uz toho soucasti...
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    D2 je základ, kvalita od Bungie. No a Forsaken, na něm navíc dělali lidi co dělali Borderlands 2, takže i trocha těch satir a vtípků, perfektní nápady, obrovská hratelnost, nový zbraně. Spojilo se tam to nejlepší od obojího, Destiny i Borderlands.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    A jak to bude s tema dlc kdyz je nemam a koupim forsaken? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam