• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    PIETA
    PIETA --- ---
    VIRIK: Protestuju, já nejsem žádnej vyčůránek, ja jsem v nejhorším případě škudlil.

    (Navíc zrovna D2 to má dělané tak, že než věci dojdou do slev, je obvykle krátce před dalším update, při kterém zase ten, kdo ho nemá, nedosáhne na max level nebo nemůže dělat půlku bounties nebo něco takového.)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Ono to není moc úžasnej model placení pro věrný hráče, který tak musí opakovaně platit.
    Zejména, když třadičně po cca půl roce to dá Bungie do slevy nebo výhodného bundle, kde si to pak ten si počkal koupí za třetinu až pětinu ceny. Což i mě přijde blbé a myslím že takové slevy by měly přicházet u takovýhle stále aktualizovaných titulů mnohem později. Jako u Borderlands 2, kde se cena držela na normálních hodnotách taky roky, pak i jako GOTY, než pak už šla do významnějších slev.
    Je to marketingově nedotažené, protože věrné fanoušky mačkáš jak citróny a vyčůránky pak ve skutečnosti odměňuješ a dělají to strašně moc okatě. Měli by to dělat jako Rockstar, kterej to dělá taky, ale velice decentně a navíc má zrpacované pitomce co budou všude psát že je to vlastně zadarmo :))) Tam si aspoň nepřipadáte jako blbec. Tady přijde patch a vám účet a je to udělaný fakt hloupě a nasíračsky.

    //to, že ale Destiny 2 nám nakonec přineslo hodiny a hodiny výborné hry je nicméně pravda a i to, že se to pořád vyplatí.
    WRATA
    WRATA --- ---
    WYDER: Sorry, jsou to bounties. Od Drfitera koupis bounty 4 bounty a po splneni dostanes dva modry 640 itemy za kazdou bounty. Nejsou nijak ultra slozity a meli by te dostat na 640 za hodinu hry cca(cimz se chlubili v tom ViDoc videu). Bohuzel na to abys je mohl koupit musis mit zaplacenej annual pass
    WYDER
    WYDER --- ---
    WRATA: Tam jsou ted nejake questy, co te boostnou na 640?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    WRATA: me ta hra dost intenzivne bavila cca 500 hodin. Za 3 tisice jedba z nejlepsich investic.
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Sak at si chteji, ode mne je nedostanou. To jakym zpusobem v tom pokracuji je pro me neomluvitelne, specialne po tom co jsem za zakladni hru a season pass dal tri litry.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    TRAGED: ten novy gambit neni vubec spatny :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: A? Zle Bungie chce za svou praci penize, takze si musis poridit APass, obzvlast ted, kdyz potrebujou podporu v kazdem smeru, protoze vyplaceni se od Activsionu asi nebyla levna sranda. Nebo v cem je problem?
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Pokud nemas Anal pass tak celej ten patch prakticky nic neznamena. Jako clovek bez passu mas pristup jenom k novym exoticum a snad te qline. Specialne ty 640tkovy questy jako soucast passu vnimam jako brutalni zradu hracum a prekazku k navratu do hry. Myslel jsem si ze ty money grubbing tactics jsou veci Activision, jak se ukazuje tak nejsou...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: A?
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Jenom pro majitele Anal passu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    The Reckoning – Season of the Drifter
    http://www.youtube.com/watch?v=fpXpVM0OBCM
    LION_DON
    LION_DON --- ---
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Bungie představilo novou sezónu pro Destiny 2 - novinka na konzolista.cz
    https://konzolista.tiscali.cz/.../onearticle?link=bungie-predstavilo-novou-sezonu-pro-destiny-2-8ji1
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CUZMAN: ve hre jsem videl nejaky cz/sk klan aktivni. zkus pohledat na netu. ja to uz moc nehraju, cekam co nova sezona, ale forsaken super :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ahoj Borci... Zitra kupuju Forsaken je ve sleve, kdyby nekdo chtel taky koupit, nebo nevedel :-) A chtle bych se zeptat jestli je nejaky aktivni CZ/SK klan s discordem? Ze bych se pridal na ceste svetla :-D Dejte vedet pm nebo se ozvete sem na nastence.PC.
    Dekuji...Raven.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Kdyz uz jsem to po letech vystoural...

    Tenkrat to bylo video nabite ocekavanim, nyni je pretekajici nostalgii. Vybavuju si presne odkud ktera scena je.

    Tak zas po letech...

    'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run. ....

    Destiny - Blood Runs Out [Trailer]
    https://www.youtube.com/watch?v=MvHkvfN18Lw
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jinak Epic store spustí hodně svých funkcí s vydáním The Division 2. Nabízí vývojářům možnost vypnutí vláken diskuzí, když budou toxický, nebo i hodnocení (i to tam bude, argument "utíkáme pryč na jinou platformu aby nám lidi nemohli dávat hodnocení" je tedy lichý) a i to hodnocení bude upravené tak, že nebude možné hru koupit, dát palec dole a refundovat, ale bude třeba získat nějaký pozdější achievement a tedy hodnotit bude moc pouze ten, kdo hru skutečně hrál (to by po webech s touhle podmínkou zmizelo recenzí na F76 a nejen jich).

    A ty arguemnty, že exkluzivky jsou neetickou obchodním nástrojen, s tím místo EPIC si jděte za SONY a běžte to říct lidem v klubu Playstation, který exkluzivky uváděj na první místa proč maj svoji konzoli i rádi :D /a my s Xbox raději taky pomlčíme.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    MIKEE: plus teď od začátku tam padlo i to, že Epic i něco garantuje, tzn. autoři metra ani Koch škodní rozhodně nebudou. Pokud to bude úspěšný prodej, vydělaj ohromné peníze. Když ne, Epic jim to vykompenzuje.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    VIRIK: Ano, to vysvetlovali prave u kauzy metro. Vyvojar si to muze dovolit, protoze porad vydela vic, protoze zaplati epicu o 18% min na podilu nez kdyby byl na Steamu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam