• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    normalne me nutite to stahnout na pc a zas do toho spadnout jak pred lety :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    PIETA: Shafowkeep si urcite kup. Ten je obsahove zplne nekde jinde. A pribehu je tam fakt hodne.
    PIETA
    PIETA --- ---
    Tak, základní kampaň z Forsaken dohraná. Příběhově to teda dost často bylo "jdi tam, zabij toho", ale ty úrovně a bossfighty byly dobrý.

    Shadowkeep nemám, takže teď mi asi zbývá jen dohnat nějaké ty samostatné questy a věci, co mě předtím minuly (lost forge, a tak).
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: A uz si slysel tu o Future War Cult, Dead Orbit a New Empire? :-]
    WRATA
    WRATA --- ---
    PIETA: Jenze takhle tam ta blba pica stoji minimalne tri roky. Nevim jestli neco delala v jednicce ale mimo tragickyho Osiris DLC je tam uplne zbytecne :/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PIETA: Tak ona v S1 Shadow Keep konstruovala VEX branu :-]

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Zenskou a ke vsemu cernou? Tak to by jim asi tezko proslo.
    PIETA
    PIETA --- ---
    Mám v inventáři po několika scout reports do čtyř různých zón... A nějak se nemůžu odhodlat k tomu je použít. (:

    WRATA: Ikora je ok, je správně warlockově kryptická. Spíš měli přijít na něco, co by mohla dělat, protože teď tam stojí vyloženě zbytečně.
    WRATA
    WRATA --- ---
    PIETA: Jo, meli nechat pojit Ikoru aka Mary Sue of Destiny....
    PIETA
    PIETA --- ---
    To je tak strašnej nezvyk, nikde ve hře žádnej Cayde, a pod městem Drifter. To je tak -2 caydů v postavách, se kterejma se člověk těší, až si příště promluví.
    PIETA
    PIETA --- ---
    Vyzkoušel jsem u arc warlocka tu prostřední cestu, co dělá paprsek smrti, ale mám teda dost problém s tím, že to dělá mnohé světelné efekty přesně tam, kam se pokouším mířit, takže vůbec nic nevidím. Komu tohleto přišlo jako dobrej nápad? (:

    WRATA: Jo, tak to zní otravně.
    WRATA
    WRATA --- ---
    PIETA: Jo, da. jen je blby ze tam nemas moznost nejakych loadoutu protoze me vadi to furt menit rucne :/
    PIETA
    PIETA --- ---
    WRATA: To zní fajn, to se asi celkem dá experimentovat.
    WRATA
    WRATA --- ---
    PIETA: Spotrebuje ale sa 500 glimmeru si ho vytahnes z kolekce. Ta pokud se spravne pasmatuju tak se spotrebovavaji jen zbranove mody. Ted jsem na to par tydnu nesahnul
    PIETA
    PIETA --- ---
    WRATA: A mody jsou se použitím spotřebujou? Dají se vyndat?
    A je už mobilita k něčemu? Když jsem hrál posledně, tak stála dost za houby.
    WRATA
    WRATA --- ---
    PIETA: Stejne jako zbrane tak i brneni ma mody ktery tam muzes nasazet. Na kazdou zbran existujou nekolik modu ktery sou bezne dostupny v engramech od banshee coz byva zvetseny zasobnik, rychlejsi reload, zlepsi aim a vetsi drop na naboje. Pak jsou tam jeste specialni mody ktere jsou vetsinou z raidu. Mody doporucuju projit a nasazet dle zbrani ktery aktualne pouzivas.
    MW na zbranich dela ze quick killy generuji orby na Ucko (tady tomu z nejakyho duvodu rikaji Super)
    U armoru to zveda staty, nicmene po ceste k tomu MW se ti pridavaji i body energie ktere urcuji jak drahe mody tam muzes nasazet. Obecne do kazdeho kusu armoru bys mel nasadit mod dle tvoji classy (Titan Resil, Hunter mobilitu a lock recovery) ktery stoji 3 energie a zabytek mody dle toho co zrovna potrebujes. Navic nejaky armor mody jsou i ze seasonal artefaktu.
    PIETA
    PIETA --- ---
    TRAGED: Běhal jsem s lukem s explosive payload, to byl docela mazec! (:

    Taky teď zkouším revolver se surrounded, na devour warlockovi, co si může dovolit celkem sebevražedný chování, to docela funguje. (:
    PIETA
    PIETA --- ---
    A když už se tu ptám, nějakej srozumitelnej návod, jak fungují brnění a ty věci, co se do nich dávají, jak fungují masterwork věci, a tak??
    PIETA
    PIETA --- ---
    Občas teda některý věci překvapí.
    Teď mi padnul Cup Bearer, což není ani legendary, ale bosse to rozebírá neskutečně dobře. Cluster rocket launcher ftw.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    já používám tuhle strašně ošklivou věc :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam