• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HADES: Ano i ne. Přes pine zvedneš průměr, zbytek ti k němu dopadá, což zase průměr zvedá a pak další Pine atd.
    HADES
    HADES --- ---
    Celkom dobra kampan, uz dohravam Shadowkeep a potom uz len par questov z New Ligt, momental PL 1035. Chapem to spravne ze teraz sa mi uz oplati ist iba po pineacle gear?
    HADES
    HADES --- ---
    TRAGED: jj idem. zarchivuju, myslis koniec sezony za 77 dni?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HADES: Jako kazde MMO pri naskoceni v pozdejsi dobe. Nenech se rozptylit a jed po dejove lince a to rychle, protoze ti brzo zarchivuji Titan, Mars, Merkur a Io.
    HADES
    HADES --- ---
    Musim povedat ze je to dobry choas pre niekoho kto to teraz nainstaloval.
    HADES
    HADES --- ---
    Hola. Tak som to nainstaloval a hram cca tyzden. Aj tu je niekto este aktivny? Ako pozeram nyx clan dosta stare casy prohlasenia :D
    PIETA
    PIETA --- ---
    Nemůžu si pomoct, je mě z toho vaultování nějak smutno. Že tam zmizí bratr Vance a jeho úžasný kecy, třeba.
    PIETA
    PIETA --- ---
    Ve hře teď dohrávám různé starší questy, které mi chyběly, a zároveň se vrhám do věcí, které jsou nové. A nevím, jestli je to výběrem aktivit, ale působí to na mě úplně jiným dojmem.

    Když chodím questy, (starší) public eventy, Escalation Protocol a tak, tak je to často boj proti hordě nepřátel, ale tak nějak zvládnutelný - někdy jsou moc drsný, někdy mě sesmaží, ale většinou je nějaká možnost jít na to trochu opatrnějš, vybrat si, kde a proti komu budu zrovna teď bojovat, a tak.

    Když chodím (pro mě) novější věci - Lost Forges, Contact public event, ale třeba i některý místa v úvodním questu současný sezóny - tak mám často dojem, že to je příšerná mela, kde ať dělám, co dělám, někdo do mě pořád střílí zezadu, a kde je jedno, jak rychle se mi zapíná regenerace zdraví, protože dostávám nějaký malý rány víceméně pořád.

    Je možný, že od nějakýho bodu prostě začali dělat content jinak?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PIETA: To až budeš v Nyx clanu ;-)
    PIETA
    PIETA --- ---
    TRAGED: Rovnosti, bratrství?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PIETA: Volnosti! :-)
    PIETA
    PIETA --- ---
    Z redditu: "Po osmi hodinách hraní hry jsem zjistil, že je v ní kampaň".
    Což je, myslím, dost dobré shrnutí přehlednosti D2. (:
    PIETA
    PIETA --- ---
    Jo, a taky mi během dneška padnul ghost s Treasure Hunter a Arsenic s Archer's Tempo a Rampage, což mi obojí dělá velikou radost.
    PIETA
    PIETA --- ---
    Hmm, tak jsem zkusil ten black armory event, a nevím, jestli s ním budu kamarád. Přišlo mi to jako strašný zmatek, kde ať jsem se otočil kterýmkoliv směrem, pořád mě někdo bodal, snipoval a shanxplodoval do zad.

    Zato je fajn, že díky Solstice nemusím grindovat power level. (:
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PIETA: Kampaň, pokud se nepletu, konci na prahu Dreaming city, Takže tam toho máš ještě spoustu a to včetně 1. dungeonu.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    normalne me nutite to stahnout na pc a zas do toho spadnout jak pred lety :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    PIETA: Shafowkeep si urcite kup. Ten je obsahove zplne nekde jinde. A pribehu je tam fakt hodne.
    PIETA
    PIETA --- ---
    Tak, základní kampaň z Forsaken dohraná. Příběhově to teda dost často bylo "jdi tam, zabij toho", ale ty úrovně a bossfighty byly dobrý.

    Shadowkeep nemám, takže teď mi asi zbývá jen dohnat nějaké ty samostatné questy a věci, co mě předtím minuly (lost forge, a tak).
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: A uz si slysel tu o Future War Cult, Dead Orbit a New Empire? :-]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam