• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEACo vás bolí? Co vás trápí? Aneb vylití bolavé duše.
    KAKAMILA
    KAKAMILA --- ---
    bolí mě srdíčko jako kdyby bylo rozervaný holýma rukama a zbylo jen torzo do kterýho je nasypaná sůl a šťourá se v něm hejno supů ;(
    MEA
    MEA --- ---
    včera mne krutě zabolela zneužitá sexualita :(( a docela to bolí dodnes, včera jsem si kvůli tomu rozbila svůj oblíbenej hrníček od ex, kterej mi v oblasti nápravy sexuality hodně pomohl, to jsou věci fakt.. pandořina skříňka je občas šílená a krutá, ale lepší než aby to sedělo uvnitř a hnilo
    MEA
    MEA --- ---
    SHEALA: s tou únavou mi to začalo taky.. párty jsem prostě fyzicky a následně psychicky nedávala a přitom to mělo docela dobře našlápnuto, pěknej směr..
    no tak jsou tu jiní, jenže vzdát se nechci a chci jít tak, jak mi budou síly stačit a jak mne to bude naplňovat.. ale lidi čekaj moc.. a to mne nenaplňuje, spíš naopak.. neakceptujou bolesti, fakta taková jaká jsou, nechtěj akceptovat nemoci, takoví lidi by snad byli raděj aby slabší leželi doma a "léčili se", přestože nemoc není nakažlivá, lidský stav není ideální nebo nejsilnější nebo není jako dřív, tak je to asi podle nich špatně.. neakceptovatelný.. hodně se to pak změnilo.. a právě ti lidi, který zmiňuju v souvislosti strachu (post níž), to jsou často ti, kteří zapadají do řádků výše.. jak propojené
    MEA
    MEA --- ---
    bolí mne lidskej strach, kterej plodí strach
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Jen si zde odložím: Nikdy bych neřekla že se moje problémy s únavou rozrostou tak, že budu potřebovat lidi co by za mě chodili na večírky... myslím že se mi to právě stalo.
    MEA
    MEA --- ---
    MEA: z toho mne dokonce málem rozbolelo břicho, ale naštěstí se pocit zastavil u toho nepříjemnýho žaludečního projetí, taková ta paralitická bolest, co mrazí, tupá, hodně nepříjemná
    MEA
    MEA --- ---
    bolí mne a je mi fakt nepříjemný chodit mezi davy lidí, kteří se vůbec nedívají kolem sebe, to je většinou hrůza..
    dneska mi to rozjelo docela zajímavý myšlenkový pochody a hovory v sobě, protože bez nich to prostě nešlo, jen tak si jít s klidnou hlavou..
    MEA
    MEA --- ---
    SDN33: tady bych byla fakt opatrná, co se týče fyzický agrese, vede zas jenom k agresi..

    viz např. [ Jak zvládat sebeovládání, agresivitu, agresivní chování? ]

    HARKONEN:
    jo a ještě jeden odkaz k psychozám, ale trochu víc ke schizofrenii
    [ SCHIZOFRENIE ]
    MEA
    MEA --- ---
    HARKONEN: asi to ta baba neměla v životě vůbec lehký odhaduju, ale tím nechci nijak zasouvat bolest z omezení styku s milovaným nebo odloučení a tak.. hodně síly! ono se to poddá, jen to chce čas a trpělivost..
    MEA
    MEA --- ---
    mě někdy zabolí, že cítím "někde v éteru", že nebyly vhodně a účinně vyřešeny nějaké rozchody, vnímám tam jakýs rozpor a odpor a to ne až tak z mojí strany, i když něco si tam taky ještě nesu, časem občas vidím, že se to začíná posouvat a ty bloky mizí díky tomu, jak se oba k situaci stavíme a to je sláva, ale když tam chybí posuny a ty bloky tam stále jsou, tak to je pěkně nepříjemný a zatěžující..
    SDN33
    SDN33 --- ---
    HARKONEN: jak se furt rika, ze zensky se nerezou, tak nektere by to potrebovaly jak sul (tim nemluvim primo o tvem pripade, ale tak vseobecne)..hodne sil preji
    HARKONEN
    HARKONEN --- ---
    A duše pokoj nemá...
    HARKONEN
    HARKONEN --- ---
    LEŽ paranoidní a psychotické dámy, proti které se NELZE bránit žádnou agrumentací, na jejímž základě , kromě dobré pověsti a jiných drobností, ztrácím to nejcennější v mém životě - svého milovaného dvouletého syna. Mohu jen doufat, že Boží mlýny ještě melou a že se dožiji toho okamžiku, kdy pravda vyjde najevo. Haj Hou!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam