• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGISCS Software (Euro truck simulator 2, Scania truck driving simulator..)
    Klub pro hráče pc simulátorů trucků, velkých aut a dalších her od firmy SCS Software. http://www.scssoft.com/ http://www.eurotrucksimulator2.com/
    rozbalit záhlaví
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    TAJSO: a co bys asi tak chtel? nove trucky? fyziku? mapu?
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    TAJSO: ja mody nepouzivam, ale co vim, tak mapovy mod, ktery vetsinou po patchy rychle funguje je promod, potom je hojne rozsireny multiplayer mod (take udrzovany aktualni), a o ostatnich modech moc nevim....vetsinou ale na jejich foru je aktualizovano s jakou verzi funguji atd...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    Panove pouzivate nejake mody? na stazeni je toho fura ale moc z toho mi nefunguje. Idealne overene mody na aktualni verzi :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    HOMOLKA: a já to vždy bral tak hrdě že je to na pc a ne na mac :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    ETS2 Mac OS X beta is live!
    Steam Community :: Group Announcements :: Euro Truck Simulator 2
    http://steamcommunity.com/games/227300/announcements/detail/127556162152347848
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    SCS Software's blog: SCS POLAR EXPRESS HOLIDAY EVENT
    http://blog.scssoft.com/2014/12/scs-polar-express-holiday-event.html
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    SHASHA_KRASTY: g27 je super volant, se spojkou razenim atd.....ale pro kluky by podle mel staci xbox gamepad nebo klavesnice....
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    diky za tipy, panove!
    Ono nakonec jim ten volant bude kupovat jejich mama, tak ji skusim namluvit tu G27cku .. :o)
    COLON
    COLON --- ---
    SHASHA_KRASTY: Logitech driving force GT je taky dobrá levnější alternativa - sice bez spojky a řazení, ale aspoň má 900 st. otáčení, slušnej force feedback a připojí ho i ke konzolím.
    COLON
    COLON --- ---
    SHASHA_KRASTY: no u 6ti letýho by byl asi problém u G25/27 i s pedálama - jdou hodně ztuha (mojim 4 a 6 musím šlapat), ale na ETS2 je fakt nejlepší díky otáčení 900 stupňů, spojce a řazení. Sám s ním mám nejlepší zkušenosti tak těžko doporučím jinej :/
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    BURKHAR: neco co se jeste prodava bys tam nemel? Nehlede na silenou cenu... woe jsou to kluci 10 a 6 let (nebo kolik)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SHASHA_KRASTY: G25 a naprosta spokojenost i se spojkou, razenim na H (prepinas mezi dvema mody 1-6 a 7-12) a vubec. Tech 900 stupnu je znat vic u kamionu, nez u zavodnicek.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    hele mate nejaky doporuceni na volant, kterej je vhodnej ke hrani ETS2? Jsem do hrani ETS2 navezl synovce (a velmi je to bavi) a volant pro ne bude idealnim vanocnim darkem... :o)
    COLON
    COLON --- ---
    JUGI
    JUGI --- ---
    HOMOLKA:
    HADIAK: nalepeno na nástěnku :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    JUGI: cenim si toho ze bys mi nastenku sveril, ale radeji bych se tam jenom dival na ty profily :) nejsem schopny nastenkar....
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Teda ale ta kamera je ve Spintires fakt hrozná, doufám že s tim něco udělaj. Zvyknul jsem si tak po půlhodině, ale fakt si říkám že to musí jít udělat líp.
    Ale jinak zatim super, po několik počátečních failech jsem odhalil celou první mapu a napodruhý (zkoušet to bez mapy byla fakt blbost) zkoušim odvézt střední klády. A zapadl jsem 500 metrů od cíle jednou půlkou trucku do bahna, nedaří se mi vyjet jen tak a nemůžu si dovolit moc popojíždět sem a tam protože jsem povážlivě nakloněnej na stranu. Večer už mě to nasralo a vypnul jsem to, ale dneska už se těšim na záchrannou misi, 10/10 would buy again.
    Ale jestli ho při vytahování převrhnu, tak se fakt naseru.
    JUGI
    JUGI --- ---
    HOMOLKA: klidne muzem nebo ti muzu dat prava na nastenku a budes nastenkar :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam