• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGISCS Software (Euro truck simulator 2, Scania truck driving simulator..)
    Klub pro hráče pc simulátorů trucků, velkých aut a dalších her od firmy SCS Software. http://www.scssoft.com/ http://www.eurotrucksimulator2.com/
    rozbalit záhlaví
    COLON
    COLON --- ---
    TAJSO: Tak triler pack řeší i názvy firem takže to je super (btw. nedávno sem táhnul nějaký žrádlo a na trileru koukám na reklamu na nějaký český uzeniny tak to sem byl teda docela čuže?!?). No benzínky mě tolik nekroutěj, ale asi si na ně něco stáhnu, to je fakt. No ty světla sou nepříjemný, ale co mám zapnutý HDR tak to v noci už taková krize není. Hlavně ne žádný svítítka a pičoviny :D
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    COLON: to je ono.. takovej Mercedes o nicem :)
    jinak ty mody, beru jako takovou kosmetiku. Vic mne to bavi, kdyz jsou tam skutecny firmy a benzinky, stvalo mne ze nevidim ty auta ve zpetnym zrcatku nastesti to modderi resej :) no pak ty vybery tech ruznejch svititek a picovinek.. to taky chtelo rozsirit :D
    COLON
    COLON --- ---
    WILL: No já sem chtěl právě vyzkoušet něco novýho, tak sem si řek že Mergl a nejdřív sem koukal že pořád Majestic a hlavně když sem je zkoušel tak mi přišly hrozně nudný - tak sem přesedlal na MANa a překvapivě mi přišel docela fajn. Ale SCANIA mi pořád přijde nejdotaženější, ale ostatní sem na posledním patchi ještě ani nezkoušel. Hraju teď tak třetí den a zatím se bavím hlavně nákladama od Jayzzycata.

    TAJSO: no já už MODuju jen ten traffic a trailery. Dřív sem měl fyziku a odemčení omezovače, ale to už zakomponovali do hry obstojně. Jinak já používám manuál na G25 se spojkou a ani nepřepínám na lichý a jede to OK. A na 12 to rozkoulím na 130 takže 12+ ani nepotřebuju.

    TAJSO: no mě ten Mercedes přišel celej takovej nemastnej, neslanej - jak zvuk, tak interiér a celkově ten pocit z té jízdy...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    COLON:
    WILL: Hlavne mi prijde ze ten Mercedes schvalne drzej "dole" protoze ty motorizace jsou podivne nevykonny na to ze MB dela i silnejsi motory
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    COLON: :) ja pouzivam docela dost modu.. vsechny traffic packy od jazzycata, nejakej mod na potkavacky ve tme aby byly videt auta za tebou, promods mapy, nejaky baliky tunungu a tenhle kamion :) On tam s nejakejma 320kW hodi i 18, jen to trva a kolikrat ani na 80km/h se nedostanu ..
    WILL
    WILL --- ---
    COLON: Jo, tu licenci mají už nějakou dobu a taky čekám, až je vydají, protože na nich dělají už docela dlouho.
    COLON
    COLON --- ---
    A ještě k tomu Mercedesu - nekasali se už před nějakou dobou že maj licencovanej Mercedes? Ve hře mám pořád Majestic i na posledním patchi...
    COLON
    COLON --- ---
    TAJSO: No taky uvažuju že bych nasadil méně výkonnou motorizaci aby to bylo zajímavější - vždycky kupuju to nejsilnější co je takže ten MAN má 680 HP. No ale tam zas bude opačnej problém - že si nevrznou 8-12 :D No ten lom je libovej - pamatuju že sem tam v dešti kolikrát hrabal, ale nejsem si jistej jestli to nebylo s MODovanou fyzikou.

    S tím tvym přívěsem sem si vzpomněl na Scania TDS jak tam byly ty úkoly - vymotat se z toho koncertu. Docela by se mi líbilo, kdyby to patchnuli na současnou fyziku a celkově to trochu zaktualizovali - na to že to byl takovej vedlejšák to bylo fakt super...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    COLON: ono u toho manu to vetsinou fakt poznat nebude. Ja jezdim se starym a tam kdyz vezu 22t ty spodni rychlosti docela pouziju. obzvlaste kdyz vyjizdim z takove te jamy :)

    COLON
    COLON --- ---
    Tak dlouho nikdo nic tak dám report návratu za volant cca po půlroce - změny ve hře mi přišly víceméně kosmetický. Pak sem teda přehodil na plně manuální řazení, trochu pošteloval FF a přecitlivělé řízení a progres ve fyzice je teda už znát slušně. Sice rozjezd i s obrovskejma nákladama na osmičku pořád celkem bez problému, ale už je ta váha nákladu při jízdě poznat. Každopádně rychlosti 1-4 (většinou spíš až 6) jsou naprosto zbytečný, ale i tak je to s manuálem neporovnatelně zábavnější záležitost. A s AI Traffic pack 2.2 a Trailers and Cargo pack 3.2 je zábava plnohodnotná -

    Jeřáb první parádní náklad...



    ...i když někdy trochu brzda provozu :)


    Ale tohle byla lahůdka - ne tak široký ale dlouhý jak tejden před výplatou, na těch úzkých nájezdech a sjezdech paráda...



    ...ale nechal se docela rozkoulet po dálnici :)

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    QYDO: zatial moc nikde;

    American Truck Simulator - Alpha build 0.1.60 gameplay
    https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&v=qSUKlmqBJYQ&x-yt-ts=1421914688
    QYDO
    QYDO --- ---
    dost casto ctu vsude i treba v novinkach ohledne ETS2 o American Truck Simulatoru... ale nikde nemuzu najit zadny stranky tyhle hry...
    napriklad urivek z news na steamu:
    "Making our game engine work on Mac was quite challenging, as the engine and game code for both ETS2 and ATS is constantly evolving."

    kde tu hru najdu?
    COLON
    COLON --- ---
    QYDO: a to Ai prošla dost zásadním upgradem - dřív to byly mnohem větší katastrofy - nejlepším řešením bylo si to uložit a zas loadnout což vypráznilo okolní dopravu. Ale znám magory co čekali třeba hodinu a víc než se jim u nájezdu nebo na křižovatce bez semaforů ta kolona rozjede...a to ještě bejvávaly pořádný kolony...5 aut je nic :)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    QYDO: ako na webe pisu: ( http://store.steampowered.com/app/227310/ )

    About This Content
    Going East! add-on expands the original Euro Truck Simulator 2 map with new destinations for cargo delivery across Poland, Czech Republic, Slovakia, and Hungary.

    Key Features:
    13 new cities including Warsaw, Krakow, Ostrava, Budapest, Kosice and more

    a ano, pod mostom sa to stava velmi casto, tak to riskujem a obieham to po trave :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    ja uz to chvilku hraju a po tom co v vysla beta pro osx, jsem si to i koupil... zatim me ale serou nasledujici veci:

    v noci jsou ostatni auta podle me hrozne malo videt, v realu vidis svitici auto v zrcatkach uz kdyz je kilometr, tady se mi casto stava ze tam nekomu vlitnu pri predjizdeni protoze ty dve maly tecky misto svetel jsou proste videt az kdyz je to auto 10m za moji prdeli... to same na krizovatkach - zkousel jsem prolezt nastaveni, ale nic co by mi prislo ze se k tomuhle vztaje jsem nenasel

    rekl bych ze je to bug, obcas se mi stava ze se vytvori neresitelna "mini zacpa" pod dalnicnim mostem, kdy po tom co sjedu z dalnice a odbocenim vlevo podjizdim most, tak z protismeru sjizdeji auta v podstate nonstop a auta predemnou jim davaji prednost, tzn uviznu v kolone peti aut, ktera se proste nehejbe a ja po deseti minutach cekani objizdim kolonu po krajnici :/

    a posledni vec je, ze jsem na stemu koupil hru s DLC eastern europe, ale prijde mi ze ve hre se to neprojevilo, moje mapa na vychodnim okraji konci polskem, slovenskem a madarskem... mate nekdo tento DLC, myslel jsem ze mi to rozsiri mapy treba o rumunsko atd...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    zkousel jsem tenhle:
    truck_traffic_pack_by_Jazzycat_v1.4
    ale prislo mi ze to nema zadny efekt
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    dobre reference maji snad vsechny jazzycatovy mody - trailery, traffic auticka. mozna tam ma i realne znacky.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    BATEAU: mno doposud jsem uzival upiratene verze s ruzovym truckem, lec nemocenska mne presvedcila k nakupu. pro verzi 1.5.xx jsem pouzival nejaky mod na zmenu spolecnosti (carga) na realne a totez minimalne s mercedesem (majesticem se neda jezdit :))
    Takze ani mi tak nejde o mapy ale spise o overene a fungujici "tuningy" na:
    skutecne firmy
    skutecne znacky trucku
    skutecne benzinky

    dale pak pripadne pokud nekdo ma overeny mod na zmenu trucku na starsi/jiny model (zkousel jsem nejake na MB a MAN ale bezuspesne)

    traffic mod (aby se ten provoz kolem tak snadno neokoukal :))

    mno a klidne i jakykoliv jiny kvalidni mod ktery by nekdo doporucil :)

    jinak na upiratenou verzi fungovalo:
    Mb Actros Real Logo By Djebbar Fares (zmena z Majestic na Mercedes)
    Tankstellen-Mod-by-LT-Schall (cerpaci stanice)
    Real Companies (bohuzel uz nevim odkud jsem sesosal :))
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    TAJSO: a co bys asi tak chtel? nove trucky? fyziku? mapu?
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    TAJSO: ja mody nepouzivam, ale co vim, tak mapovy mod, ktery vetsinou po patchy rychle funguje je promod, potom je hojne rozsireny multiplayer mod (take udrzovany aktualni), a o ostatnich modech moc nevim....vetsinou ale na jejich foru je aktualizovano s jakou verzi funguji atd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam