• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGISCS Software (Euro truck simulator 2, Scania truck driving simulator..)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    BATEAU: mno doposud jsem uzival upiratene verze s ruzovym truckem, lec nemocenska mne presvedcila k nakupu. pro verzi 1.5.xx jsem pouzival nejaky mod na zmenu spolecnosti (carga) na realne a totez minimalne s mercedesem (majesticem se neda jezdit :))
    Takze ani mi tak nejde o mapy ale spise o overene a fungujici "tuningy" na:
    skutecne firmy
    skutecne znacky trucku
    skutecne benzinky

    dale pak pripadne pokud nekdo ma overeny mod na zmenu trucku na starsi/jiny model (zkousel jsem nejake na MB a MAN ale bezuspesne)

    traffic mod (aby se ten provoz kolem tak snadno neokoukal :))

    mno a klidne i jakykoliv jiny kvalidni mod ktery by nekdo doporucil :)

    jinak na upiratenou verzi fungovalo:
    Mb Actros Real Logo By Djebbar Fares (zmena z Majestic na Mercedes)
    Tankstellen-Mod-by-LT-Schall (cerpaci stanice)
    Real Companies (bohuzel uz nevim odkud jsem sesosal :))
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    TAJSO: a co bys asi tak chtel? nove trucky? fyziku? mapu?
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    TAJSO: ja mody nepouzivam, ale co vim, tak mapovy mod, ktery vetsinou po patchy rychle funguje je promod, potom je hojne rozsireny multiplayer mod (take udrzovany aktualni), a o ostatnich modech moc nevim....vetsinou ale na jejich foru je aktualizovano s jakou verzi funguji atd...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    Panove pouzivate nejake mody? na stazeni je toho fura ale moc z toho mi nefunguje. Idealne overene mody na aktualni verzi :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    HOMOLKA: a já to vždy bral tak hrdě že je to na pc a ne na mac :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    ETS2 Mac OS X beta is live!
    Steam Community :: Group Announcements :: Euro Truck Simulator 2
    http://steamcommunity.com/games/227300/announcements/detail/127556162152347848
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    SCS Software's blog: SCS POLAR EXPRESS HOLIDAY EVENT
    http://blog.scssoft.com/2014/12/scs-polar-express-holiday-event.html
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    SHASHA_KRASTY: g27 je super volant, se spojkou razenim atd.....ale pro kluky by podle mel staci xbox gamepad nebo klavesnice....
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    diky za tipy, panove!
    Ono nakonec jim ten volant bude kupovat jejich mama, tak ji skusim namluvit tu G27cku .. :o)
    COLON
    COLON --- ---
    SHASHA_KRASTY: Logitech driving force GT je taky dobrá levnější alternativa - sice bez spojky a řazení, ale aspoň má 900 st. otáčení, slušnej force feedback a připojí ho i ke konzolím.
    COLON
    COLON --- ---
    SHASHA_KRASTY: no u 6ti letýho by byl asi problém u G25/27 i s pedálama - jdou hodně ztuha (mojim 4 a 6 musím šlapat), ale na ETS2 je fakt nejlepší díky otáčení 900 stupňů, spojce a řazení. Sám s ním mám nejlepší zkušenosti tak těžko doporučím jinej :/
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    BURKHAR: neco co se jeste prodava bys tam nemel? Nehlede na silenou cenu... woe jsou to kluci 10 a 6 let (nebo kolik)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SHASHA_KRASTY: G25 a naprosta spokojenost i se spojkou, razenim na H (prepinas mezi dvema mody 1-6 a 7-12) a vubec. Tech 900 stupnu je znat vic u kamionu, nez u zavodnicek.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    hele mate nejaky doporuceni na volant, kterej je vhodnej ke hrani ETS2? Jsem do hrani ETS2 navezl synovce (a velmi je to bavi) a volant pro ne bude idealnim vanocnim darkem... :o)
    COLON
    COLON --- ---
    JUGI
    JUGI --- ---
    HOMOLKA:
    HADIAK: nalepeno na nástěnku :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    JUGI: cenim si toho ze bys mi nastenku sveril, ale radeji bych se tam jenom dival na ty profily :) nejsem schopny nastenkar....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam