• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGISCS Software (Euro truck simulator 2, Scania truck driving simulator..)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    SCS Software's blog: Here we go: ETS2 Scandinavia map expansion published!
    http://blog.scssoft.com/2015/05/here-we-go-ets2-scandinavia-map.html
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HADIAK: no tomu verim.. ale neco kolem 500kW by tam mohlo pribyt. s tou 335kW je proste malo.. kdyz tahnu 22t tak do kopce krokem :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TAJSO: "ako v reale". tzn, ze volvo asi zostane stale najvykonejsim tahacom v ets2.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HADIAK: vsak uz bylo na case :) jsem si sice kouopil Volvo a nacpal do nej par melounu ale MB je MB. Zajimalo by mne jestli pro nej budou k dispozici I nejaky vykonnejsi motorizace.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    We have some great news to share with you today: Our team has just managed to clear the last hurdle and get the final approval which will allow us to finally include Mercedes-Benz Actros in Euro Truck Simulator 2!

    New Mercedes-Benz Actros truck will be available to all Euro Truck Simulator 2 owners for free as a part of game update shortly after Scandinavia DLC release.






    Mercedes-Benz New Actros review video
    https://www.youtube.com/watch?v=0hfYxv4TlQQ


    Steam Community :: Group Announcements :: Euro Truck Simulator 2
    http://steamcommunity.com/games/227300/announcements/detail/217636393439732114
    COLON
    COLON --- ---
    Tak ve Spintires jde po patchi už nakládat na auta spoluhráčů - ale ještě to musej kluci asi trochu poladit...sorry za slovník, nechal sem se trochu unést :)

    Spintires 03 17 2015 22 21 59 02 6 Segment100 06 42 093 00 07 10 809
    http://www.youtube.com/watch?v=47MQg1MjdBU
    COLON
    COLON --- ---
    Kmotrovská značka included



    COLON
    COLON --- ---
    Tak kromně nějakých grafických kravin jakože např. motionblur kterej vypadá děsivě tak konečně pohnuli s kamerou, která jde fixnout nad kabinu auta...



    ...tak KONEČNĚ jde fixnout i na jeřábu tak, že je trochu výš nad sedátkem (a sleduje pohyb ramene) a jeřáb se ovládá opravdu perfektně a je z něj krásně vidět co dělá...

    COLON
    COLON --- ---
    BURKHAR: No já hraju jen přes tejden kdy sem v kanclu. Pátek až neděle sem doma a věnuju se rodině :)

    Btw. dostal sem hlášení že vylezl novej patch dneska takže dneska budeme testovat :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    COLON: O víkendu bych dal.
    COLON
    COLON --- ---
    Dneska večer někdo na Spintires ve třech lidech? Mezi 20:00 - 00:00?
    COLON
    COLON --- ---
    Tak tahla nakládka moc nedopadla...

    COLON
    COLON --- ---
    Somewhere in England

    COLON
    COLON --- ---
    BURKHAR: No ten Kopec mi přijde dost přestřelenej. Hodně tam tu mapu pozměnili a zdá se mi to dost blbě dohratelný i ve dvou. Jsou tam dvě místa, kde se to naložený auto nekompromisně zakope a to, že tam místo MAZe dali další ZIL, to sem byl teda dost čuže.

    Jestli má někdo skype a zahrál by s dalšíma dvěma lidma tak pošta.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    COLON: Ve dvou to jde líp. Za mě obtížnost spokojenost.
    COLON
    COLON --- ---
    Tak včera sem doplnil poslední chybějící achievement -

    COLON
    COLON --- ---
    btw. hrajete někdo aktuálně Spintires? Přijde mi že s posledním patchem přidali novou funkcionalitu, což je fajn, ale s tou obtížností to už trochu přehnali se mi zdá - na některých místech přidali nesmysly - jmenovitě teda na Kopci vyměnili MAZe za tu modrou ZILmrdku, takže sou tam snad 3 nebo kolik přitom totálně nepoužitelný. A tahat tam i střední klády mi přijde dost impossible bez té osmikolky...
    COLON
    COLON --- ---
    TAJSO: Tak triler pack řeší i názvy firem takže to je super (btw. nedávno sem táhnul nějaký žrádlo a na trileru koukám na reklamu na nějaký český uzeniny tak to sem byl teda docela čuže?!?). No benzínky mě tolik nekroutěj, ale asi si na ně něco stáhnu, to je fakt. No ty světla sou nepříjemný, ale co mám zapnutý HDR tak to v noci už taková krize není. Hlavně ne žádný svítítka a pičoviny :D
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    COLON: to je ono.. takovej Mercedes o nicem :)
    jinak ty mody, beru jako takovou kosmetiku. Vic mne to bavi, kdyz jsou tam skutecny firmy a benzinky, stvalo mne ze nevidim ty auta ve zpetnym zrcatku nastesti to modderi resej :) no pak ty vybery tech ruznejch svititek a picovinek.. to taky chtelo rozsirit :D
    COLON
    COLON --- ---
    WILL: No já sem chtěl právě vyzkoušet něco novýho, tak sem si řek že Mergl a nejdřív sem koukal že pořád Majestic a hlavně když sem je zkoušel tak mi přišly hrozně nudný - tak sem přesedlal na MANa a překvapivě mi přišel docela fajn. Ale SCANIA mi pořád přijde nejdotaženější, ale ostatní sem na posledním patchi ještě ani nezkoušel. Hraju teď tak třetí den a zatím se bavím hlavně nákladama od Jayzzycata.

    TAJSO: no já už MODuju jen ten traffic a trailery. Dřív sem měl fyziku a odemčení omezovače, ale to už zakomponovali do hry obstojně. Jinak já používám manuál na G25 se spojkou a ani nepřepínám na lichý a jede to OK. A na 12 to rozkoulím na 130 takže 12+ ani nepotřebuju.

    TAJSO: no mě ten Mercedes přišel celej takovej nemastnej, neslanej - jak zvuk, tak interiér a celkově ten pocit z té jízdy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam