• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGISCS Software (Euro truck simulator 2, Scania truck driving simulator..)
    JIMX
    JIMX --- ---
    TOMBRIDER: btw. spintires je pecka ve dvou lidech po síti; rychlejc to odsejpá, protože můžete jet spolu a vzájemně si pomáhat, když se někde kousnete :-)

    Jinak v ETS mě baví jezdit po nových místech ... některé scenerie, které člověk objeví jsou fakt pecka ... klobouček těm, kteří ty mapy vytváří. Jo a DLC s nadměrnejma nákladama je taky super :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    JIMX: už teď mě štve že jsem to ve slevách nenasál všechno. Když já sem si sprominutim, myslel že to bude volovina :) Ve spintires mě baví to bahno a překonávání překážek. Tady sem myslel že to bude krystalická nuda.... A ono ne :))
    Doufám že bude někdy nějaká mutace ets a spintires. Jelikož budování základny a vozového parku od nuly je fakt zábava. Zo by ve spin strašně chybí. Nějaký "příběh" :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BATY: od té doby co jsem tebe sledoval jak se rochníš v bahně v Spintires, tak jsem poněkud propadl tomuto žánru. :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    TOMBRIDER: za pár hodin hraní se budeš v penězích topit ... takže to vůbec neřeš a hlavně si užívej ježdění ... a rovnou si sosni promods ... a nakup všechny mapový DLCčka :-D
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Pařba, co? :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Ahoj.
    V rámci "proč to nezkusit". Jsem ve steam slevách nasál ETS2 (5€).
    Včera jsem to spustil. A nějaký znepokojivým způsobem jsem skončil až ve 2h ráno.
    Hergot, nějak me to chytlo.
    Po pár kšeftech jsem skončil u banky, půjčil si na dvě Volva, najal nějakou šmudlu a roztáhnul boudu aby se to tam vešlo..
    Doufám že jsem neudělal nějakou netrpělivou botu..
    Na čem se nejvíc vydělá v poměru prachy/herní čas? Spíš kratší trasy, nebo naopak co nejdelší?
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    seznam men je modovatelny. a pokud to udelali tak, ze zmenili poradi (misto, aby pridali novou menu nakonec), tak se vam to takhle zmeni (v profilu je ulozeny index meny).
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    JIMX: uplně jednoduše, je to v nastavení hry, tam kde si vybíráš jazyk, jednotky a tak
    JIMX
    JIMX --- ---
    JAPAN: a dá se to někde nějak přehodit zpět?
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    JIMX: mě se stalo to samé, jen teda na liry :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    Netušíte někdo, proč se mi po instalaci ProMods 2.31 na nejnovějším ETS2 změnily Kč na nějakou podivnou měnu v azbuce?
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    PUNKREASS: jj, jsou tam blbe nejake sekundarni buffery v linuxove verzi opengl.
    vime, poresime. diky.
    SEKI1
    SEKI1 --- ---
    SCS Software's blog: Event: Trade Connections - Germany
    http://blog.scssoft.com/2018/10/event-trade-connections-germany.html
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Muzete pls nekdo na linuxu vyzkouset v configu nastavit r_buffer_page_size na vic nez defaultnich 10 a zkusit, jestli vam ets2 normalne pobezi nebo na konci loadingu spadne? Dik.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    PUNKREASS: kdyby taky nekdo hledal: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1115188277
    All ownable trailers in the 1.32 update should now be available everywhere, including long-wheelbase 53ft trailers in California. Not all freight yards are big enough for these trailers, so only jobs with compatible start & end points will have all the options.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Existuje pro ATS mod, kterej by odstranil "uzemni omezeni" na pouziti vlastnich traileru? Neco jako je doubles anywhere pro ETS2.
    BATY
    BATY --- ---
    A mělo by to být připravený i na VR...
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    BATY: hraju na linuxu, mam 16 a obcas po delsim hrani mi system load indikator ukazuje lehky vyuziti swapu. Ono nahrajes tam X giga modu, nechas otevrenyho firefoxe, pustis si muziku a mas to hned. Dneska je imo 8 takovy jaks taks rozumny minimum. Ale zkus, uvidis a dokoupit muzes vzdycky. Na steamu je doporuceno 6.
    BATY
    BATY --- ---
    PUNKREASS: ETS2 žere RAMky?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    BATY: RAMky tam dej 16GB
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam