• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGISCS Software (Euro truck simulator 2, Scania truck driving simulator..)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Takhle vypadaji chodci nekomu normalne, nebo je to nejakej mod?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    JIMX
    JIMX --- ---
    měl asi na 7 % ... vypínání motoru znam, ale tohle se mi jeste nestalo no :-)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    JIMX: nemel si treba poskozenejsi tahac? Cim vic poskozeni, tim vyssi pravdepodobnost poruch jako treba i vynechavani a chcipani motoru. Tak mozna muzou i blbnout brzdy.
    JIMX
    JIMX --- ---
    PUNKREASS: jo, to jsem si taky říkal ... asi to bylo ono ... i když se mi to stalo hned jakmile jsem zastavil po dlouhý cestě po dálnici na semaforu ...
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    JIMX: jo, tak to je asi tlak v brzdach. Asi si pred tim hodne popojizdel a brzdil? Stavalo se mi to, kdyz sem jeste neumel dobre zajet na vykladku a popojizdel dozadu a dopredu. Staci chvili pockat se zapnutym motorem nebo muzes vypnout realistycky brzdy.
    JIMX
    JIMX --- ---
    PUNKREASS: podobná kontrolka, ale s P-čkem ...
    ... jinak v jednu chvíli jsem se dokonce nemohl rozjet, pak se mi to nakonec nějak podařilo ...
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    JIMX: rucni brzda (mezernik).
    JIMX
    JIMX --- ---
    se mi teď stala taková divná věc ... jedu s nákladem, pohoda, přijedu do města, kam jedu ... a najednou se mi u semaforu, když jsem stál, rozsvítila na palubce kontrolka vykřičník v kolečku a začalo to "cinkat" ... zkoušel jsem ledacos, znovu nastartovat, odpojit přívěs ... ale zmizelo to jenom když jsem se rychleji rozjel ... a pak když jsem dovezl přívěs a jel bez něj, tak už to tam taky nebylo myslím. Netušíte někdo, proč, co a jak? :-)

    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    JIMX: jj na ten taky čekám :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    nj, ale Beyond The Baltic Sea je bez slevy ... jediný velký DLC, který nemám ... sakra :-( ... ale tak chápu, když je to teprve 3 týdny venku no ... holt si počkám ... i tak mám momentálně mapu projetou tak z 50 %
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Slevy na steamu!!
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Netusite nekdo, v ramci jakyho modu sem mel tyhle svetla? Delal sem si poradek a nemuzu to dohledat.
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    na mody fyziky bacha. v 1.33 je par zasadnich zmen a spousta modu neni aktualizovana, tak muzou delat divne veci. pokud ti jde o volnejsi tlumice, tak nez mod je lepsi experimentovat s g_suspension (default 1, smerem k nule tlumice vic hybou autem).
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Safra tak promods finguje jen když jsou nainstalovaný všechny mapový DLC.
    Jsem tedy odsouzen je hlídat až budou zas ve slevě :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    JIMX: dik, nastuduju co to promods je.
    JIMX
    JIMX --- ---
    TOMBRIDER: jak už jsem psal, rozhodně promods, vylepší grafiku, rozšíří mapu a spoustu dalšího
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    TOMBRIDER: modu sou homady. Vylepseny tahace, HD palubni desky, vic ruznejch druhu vozidel a nakladu, vselijaky dalsi realistic svetla, osvetleni, zvuky, ruzny AI mody, mapy (promods), atd atd. Akorat je treba hlidat si auktualnost vzhledem k verzi hry, s cimz ja osobne mam ted peknou pakarnu a o cteni game.log.txt se mi uz pomalu i zda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam