• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGISCS Software (Euro truck simulator 2, Scania truck driving simulator..)
    BATY
    BATY --- ---
    Asi málo trénoval v ETS2 ;)
    BATY
    BATY --- ---
    Řidič nákladního auta na Prachaticku projel zákazem a částečně zboural dva domy - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...ky.web.nexttoart&dop_req_id=hm0xyAkjmaL-202006060824&source=article-detail
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Zajímavé! Přelezu z jedné mapy na druhou, a tam stojí úplně to samé auto. Rychle do něj přeskočit a tradá prodat. To byla asi odměna ta frustrace co ve mě vyvolává, když se zaseknu v garáži a nereaguje tlačítko X, což obnáší restart hry..
    Jo a potkal jsem vlka, civěl na mne a zas zmizel.. neodběhl, prostě se vypařil :))

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Teda musím říct, že to opravdu stálo za to. Sobě zakoupit PS4, a nasát novou hru za plnou pálku.
    Skvělé pokračování mudrunner, už to není jen tupé vozeni klád. Co se dokáže přejíst. Postupné odemykání aut, jejich vylepšení. Různorodé úkoly pro různé společnosti...
    Grafika parádní, model bahna stejně skvělí jako v mudrunner..
    Jediná maličkost co bych vytknul. Už i v předchůdci my to chybělo.
    Živý svět kolem. Chtělo by nějaké vyplašené srnky, kamzíky poskakující po skalinách, zírající medvědy z křoví, odlétající ptáky ze stromů. Ve městě trajdajici lidi. Tohle je jak po válce. Nikde nikdo. :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Ještě sem!
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Tak nic, neodolal jsem a rovnou sobě zakoupil. Ale bohužel vůbec se to nehejbe. Nebo ne aspoň tak aby se to dalo přežít. Tak žádám o refund. A teď babo raď. Upgrade PC? Nebo koupě PS4pro? To mi teď bude vrtat dlouho hlavou
    JIMX
    JIMX --- ---
    TOMBRIDER: taky jsem koukal na stream od squirella a vypadá to parádně ...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Tak už někdo nasál Snowrunner?
    Koukal jsem včera na pár streamu, a vypadá to moc dobře.
    Počkám až vyjde "demo verze" abych vyzkoušel jestli to bude fungovat na mém prehistorickém PC, a kupuju ;)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Tohle mi ted udelalo velkou radost a treba se to bude nekomu hodit i tady. Bezi mi diky tomu na linuxu kamiony s DX11;)
    GitHub - GloriousEggroll/proton-ge-custom: Compatibility tool for Steam Play based on Wine and additional components
    https://github.com/GloriousEggroll/proton-ge-custom
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TOMBRIDER: Tak release 28.4. Aneb je to za rohem.
    BATY
    BATY --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    HADIAK: Koukám, že ve firmě pořád dřeme jen my dva...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Zas mě chytl MudRunner :)
    Vždycky když mě přestává bavit dlouhé cestování v ETS2. Začnu se rochnit v bahně... A toho když se přejím. Tak mě zas začne bavit brázdit dálnice...
    Poladěno v ReShade, aby to nebylo tak šedivý...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Le pardon za OT.
    Ale až teprve teď jsem si všiml že se chystá za chvilku nový Spintires :)
    SnowRunner: A MudRunner Game - Gamescom 2019 Reveal Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=Ls83GGc5fi4
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Treba se to tu nekomu bude taky hodit. Nejakej dobrodinec udelal Linuxovej plugin pro Telemetry Web Server + Mobile Dashboard: https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=275391 , takze se konecne muzu prestat starat o palubku a nasatavit si pohled rovne dopredu, cimz snad eliminuju posledni zbytky tech zlomu mezi monitorama:)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    BATEAU: to presne nevim. Neprehrejva se, ale po chvili co zapnu nejaky trosku narocnejsi vykreslovani, ale nekdy treba i jenom kdyz spustim browser, tak zacne delat artefakty, ruzny prevazne zeleny a ruzovy a kdyz to je jenom browser, nebo treba kodi, tak se za chvilku uklidni, ale kdyz je to treba ets2 tak za chvilku vytuhne celej komp.
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    co se ji stalo?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Mno, tak ta grafarna, jak sem se tu prevcirem zminil, ze sem ji odpalil a pak to smazal, protoze to vypadalo, ze to rozdejcha to uz nerozdejcha, takze du hledat novy zelezo. Pisu to jenom jako varovani, kdyby to chtel nekdo na stejny nebo podobny karte zkouset jako ja;)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Na tom je právě ETS2 báječnej, že docela svižně funguje i na šrotu..
    Já to hraju na AMD Phenom II X4 945 3GHz, 8GB RAM a GeForce GTX 560 Ti :)
    Klávesnice-myš
    JIMX
    JIMX --- ---
    PUNKREASS: ja to hraju na notebooku s nějakou mobilní nvidii ... na klávesnici a myši ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam