• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MOIRAIN: jde na to reklama v telce. Pokud někdo neviděl, chlápek si povídá se zlatým retrívrem zhruba ve smyslu Jsem tak unavenej, ty taky, bolí mě klouby, tebe taky, hm, chtělo by to řešení, pak vypravěč praví Vurmex, ochrana proti vnějším agentům.
    Myslím, že by ten bludnej balvan mohla dostat i rada pro reklamu. Tak, do počtu.
    ZUZKAOU: Já nevim, ale s tou drtivostí bych byla opatrná. Už se delší dobu nepohybuju mezi máničkoidama, takže vegany moc nepotkávám, ale mám takovou tu obecnou zkušenost, že přesně jako ty anorektičky furt krákají, jak oni jsou v pohodě, dělá jim to dobře, kdo žere mrtvoly, je vrah, ale hlavně toleranci, na mejdanu si otevřou krabičku s lupením a frfňají, že pívo nebudou, je čištěné želatinou... atd. Je možné, že při stejných vnějších projevech to v hlavě mají jinak, ale jako, řekněme, poučenému laikovi se mi to jeví jako totéž v bledě modrým.
    PATISLAV: Nech být, já se mezi anorektičkama a spol. trochu pohybovala a nejedení je přece DOBRO, protože čím míň toho sežeru, tím víc šetřím matičku přírodu a jiné sdroje, když cvičím osm hodin denně, tak budu zdravá a nebudu mít infarkt a todlencto a ušetřím pro změnu daňové poplatníky, i to blití po každém jídle určitě někdo vysvětloval přinejmenším sobě jako čin pro blaho lidstva, už na základě toho, že hubenost = zdraví, zdraví = dobro.
    To je takový obecný omyl, že PPP jsou zahledění sami do sebe a do své představy tělesné dokonalosti, naopak, mnozí velmi vnímají okolí, i když hodně křivě.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    JAMINA: aha, to je už čtvrt roku, asi sem to z důvodů zachování víry v humanitu za tu dobu radši vytěsnil z paměti :)

    AXTHEB: ou, to mě vůbec nenapadlo. A jako jen za 5k, jo?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SIRIEN: zas mít s partnerkou harmonické dráždivé zóny, mmm...
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    SIRIEN: to je pořád ten samý, na který už jsi reagoval, jen to KUPODIVU nejspíš nechce nikdo koupit ,-) [ POZITRON @ Až moc alternativní medicína - regulovat PARAZITY? ]
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KETHAMINA: tyvole, jakože to vezme škodlivé vlivy a zharmonizuje je to s dráždivejma zónama? Je to legální? To zní jako naprosto evil combo... dá se to anonymně objednat třeba pro ex nebo pro tchýni nebo tak něco?
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    KETHAMINA: Rezavce sem i sbíral pro naše přírodní šamanky. Nevim jak na co, na vzhled to neúčinkuje.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KARETAKARETA: ona jim tu délku života zdvojnásovila spíš hygiena než dieta.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    SIRIEN: Většinu Američanů samozřejmě nevyjímajíc.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MEANKITTY11: kdyby tohle platilo, tak se většina Američanů nesmí dotknout klávesnice.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ZUZKAOU: ZUZKAOU: Coming. Jedno M. Neznám-li, nepoužívám.
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    ZUZKAOU: templáři mohli jíst co chtěli, protože neseděli půl dne na zadku, hýbali se a večer spali a nečuměli na TV. Vysokýho věku se dožily i moje prababičky na bůčku a zelí.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SIRIEN: zázračný diety, který se nyní tak skvěle prodávají nemají většinou souvislost s reálnou stravou těch skupin, ke kterým se odvolávají.

    Je úplně jedno, co jedli templáři - ale protože paleo už je so over, tak templáři by pár knih a kurzů mohli prodat.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZUZKAOU: tak dovolil sem si předpokládat, že pokud nějakej pohlavár řádu vydal nějaké nařízení, tak že toto nařízení bylo alespoň částečně reflektováno do reality... minimálně občas... a ono zase nemusíš mít všechny ty zeleniny a ovoce a ryby pořád každej den, takže i to by bylo zlepšení. Stejně jako trocha hygieny je pořád lepší než žádná hygiena, že jo...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SIRIEN: tak zázračné diety které se k někomu odkazují jaksi většinou nemají nic společného s tím, jak dotyčná skupina lidí ve skutečnosti jedla, žejo...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZUZKAOU: že zakázal maso moc zajímavý neni... ale když jim středověký jídelníček napálil:
    - zeleninou
    - ovocem
    - olivovym olejem
    - rybama
    - sýrem
    - dužinou z aloe
    - ...
    ...tak jim vlastně dal docela kvalitní pestrou stravu. Jestli jim k tomu ještě navíc přikázal jíst příborem s umytejma rukama a zakázal žrát v neuklizenym bordelu a vařit z neumytejch hrnců atp., tak bych v tom fakt nehledal nic specificky magického...

    ...ale tak asi kdo touží něco speciálního najít, ten to nejspíš vždycky najde...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HWLLFFRDD: Adamitská dieta? Hubneme na hranici?
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Tak mohlo by to u nás zmorfovat do diety táboritů. Ale obávám se, že cílovka bude vůči těmhle trendy dietám imunní .
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    V ČR by to mohl propagovat Žito.

    (mohli Templáři lepek? Může být Žito bezlepkový?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam