• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: help. Teďka se bojím na nachlazení pít čaj se slivovicí a zázvorem, v mejch kruzích je to docela rozšířený. Ale ještě nám nikdo neumřel :)))

    Ale teďka beze srandy, au :(
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Já měla pocit, že jsem to už psala, ale filtr mlčí.
    Mám kamaráda krčaře, který už bratru tři roky nadává, kde furt lidi chodí na to, že na bolavé ucho je nejlepší česnek do zvukovodu. Někteří si ho aspoň rozmačkají, takže skončí pouze s poleptaným zvukovodem, větší machři rovnou do zvukovodu vrazí stroužek, ten začne kompostovatět a způsobí epesní zánět.
    No, a asi před třemi týdny mi hlásil první smrťák. Pacoš si do ucha narval stroužek česneku, česnek mu poleptal zvukovod, původní zánět se spojil s tlením česneku, celé mu to oteklo, takže ani ten česnek nemohl dostat ven. Nu, na ORL si s tím nějak horko těžko poradili, ale chlap to už měl celé nějak kvalitně shnilé a zánět se mu dostal do kosti. Takže operace, odstranit všecko, co začlo nekrotizovat... ale chlapík dostal nějakou meningitidu nebo zánět mozkových blan nebo co a holt umřel.

    Tož tak.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    WRYKOLAKAS: U nas oblibena metoda. Kdyz nebudu zrat, tak nador nebude dostavat ziviny a chcipne. Bohuzel - malymi pismeny pod carou - vcetne vas.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WRYKOLAKAS: že pozdravuju

    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CORNELA: tohle mě sere asi nejvíc, když si lidi pijou savo, prosím, ale když do toho cpou svý děti
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: Většině koček by stačilo, kdyby byl dostatečně jemně krájený.
    MOODYCAT: další příklad do mé sbírky příkladů ze života, když někdo začne vykládat, že tyhle alternativní metody jsou jenom neškodný čajíček.
    CORNELA: důkladný rosbor zde: http://scienceblogs.com/...-death-of-ezekiel-stephan-quackery-and-antivaccine-views-go-hand-in-hand/
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    U nás v práci byla ženská, a že prej už přes měsíc nic nejí, jenom pije vodu s citronem a zeleninový vývary... a když se jí začaly viklat všechny přední zuby, tak byla přesvědčená, že to je tim, že přední zuby potřebuje jenom masožravec a to ona neni, takže je v pořádku že tělo se těch zubů zbaví
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    to je fakt dobrý... jak lidi co chlastaj savo a když maj krvavej průjem, tak to je jenom známka toho že tělo se detoxikuje
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Btw, pan s ibacem a slinivkou uz asi tyden v kuse bleje - tak pred chvili se ptal, jestli to pro nej neni vlastne dobry, protoze se cisti.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Asi si to precetli na Googlu, ze to neni big deal.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNELA: treba si mysleli, ze se jen protahuje.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SIRIEN: Mne je to celkem jedno, ja mu rekla, jak to je, jestli mi bude verit nebo ne je jeho problem :).
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    TAPINA: Tak na to bych si zrovna v tomhle klubu nestěžoval, to je naprosto geniální ukázka marketingu založeného na upřímnosti - co bysme za to u alter šarlatánů dali :D

    MOODYCAT: Si měla na YouTube najít pitvu a tu slezinu mu ukázat napřímo :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TAPINA: Staci tyden pit Savo a na nejaky parazity si uz ani nevzpomenes.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Dneska jsem se v nějakém propagovaném příspěvku na FB dočetla, že Helicobacter pylori je parazit s bičíky. My vám ty parazity v těle prostě najdem, i kdyby to nešlo.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MOODYCAT: Sono je blbý, tam oni nic nevidí a musí ti věřit, co říkáš, a to je pro ně stejný jako u těch léčitelů :o)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TAPINA: Moc ne :). Ja mu rikala, ze podle sona ji ma normalni a hlavne, ze normalni vaha je tak do 200g. Rekl hm, hm ...ale asi si mysli svoje :).
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MAR_TINA: Kaufland už kdysi perlil sloganem "Nenechte se okrádat jinde, přijďte k nám", ne? To není obchod, to je jedna velká recese.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MOODYCAT: Máš zkušenost, co takovýhle člověk řekne, když se mu nějak jednoznačně ukáže (třeba na rtg) jak ta jeho slezina ve skutečnosti vypadá? Uvěří, nebo neuvěří? :o)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: To je rekordman, ta prasečí měla tak 20 deka :D

    Jo a k otázce, jestli krmím kočky lidským. V kauflandu mají plakát Ochutnejte svého řezníka. Tak asi jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam