• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Ale ano, jsem seznámen s tím, že včelaření ve městě mírně přichází do módy, ovšem tak úplně jako bezproblémovou věc to nevidím. Minimálně je třeba velice pečlivě hlídat genetiku na mírnost včel, a i pak to může být vošajstlich. U nás v organizaci jsem mimochodem za černou ovci, protože hájim geneticky modifikované plodiny...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Včely ve městě? Víc žihadel, to měšťákům prospěje. Dotek přírody :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BALAENA: tak jako stejně do města je potřeba nějaké včely přidávat a budou mít med na snídani....
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ZUZKAOU: a další úly na střechy všech onkologických klinik
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZUZKAOU: no tyjo a to by hnedka bylo i ECO a BIO, ne? To zní normálně jak hotová revoluce :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SIRIEN: úly na střechu každé farmafirmy!
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    CORDESCU: tyvole ale to zní jako dobrej konspirační plán, jak pitomcům co touží umřít na své homeopatii narvat nějaké skutečné léky, co by je zachránily.

    Si představ to promo:

    "Odmítáte chemoterapii a upřednostňujete homeopatii? Gemmoterapeutická chemoterapie je řešení pro vás - původní nesmyslně silné chemoterapeutické přípravky jsou homeopaticky umírněny a následně polarizovány na synchronní vibrace s bioenergetickým polem..."

    Pro lidi co věřej na homeopatii by byla škoda snahy a kdo chce na své pravdě umřít, ať si umře, ale třeba by takhle šlo zachránit nějaké ty děti pošahaných rodičů nebo tak...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Mezi včelaři je celkem rozšířená teorie, že čeho se včela dotkne, to je léčivé. Ovčelený vzduch, ovčelená voda, ovčelené... všechno. Vím to protože taky vcelařím a i jinak rozumní a střízlivi lidi to hodně propagují.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: Jsem si vzpomněla, jak loni bylo tak extrémně hodně vos, že i zarputilí žihadlofobici na zahrádce zanořili brčko mezi plovoucí vosy a prostě pili zpod nich :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TAPINA: ale to určitě funguje, pokud vypiješ kofolu s ještě živou vosou, tak pak budeš mít na nějakou dobu omezenou schopnost páchat dietní hříchy. Takže pokud by se to aplikovalo pravidelně...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: A nefungovalo by to třeba i s vosama a Kofolou, že by z ní třeba udělaly dietní nápoj?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CORDESCU: včelí biopole - to se dělá tak, že se lahvička postaví ke včelínu?

    a kurník - jo!

    Včelami ovlivněná voda | Včelí produkty
    http://www.vceli-produkty.eu/aktuality/vcelami-ovlivnena-voda

    A když pijete vodu, okolo které proletěla včela, namístko koly, tak vám to sníží krevní cukr!
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    GOLDENDELICIOUS: V roce 1952 ... Dr. Henry po vyzkoušení výtažků z pupenů zjistil, že jejich účinky jsou příliš silné a upravil tinkturu homeopaticky (potencováním na 1 desetinnou hodnotu D1), aby tak došlo k jejímu zředění. Tím zároveň spojil klasické a homeopatické působení obsahových látek rostlin. Gemmoterapeutika jsou proto deklarována jako léčiva obsahující ještě vysoké množství účinných látek a současně už i homeopatickou léčivou informaci.

    Postupným vývojem firmy Naděje Mgr. J. Podhorná (majitelka firmy) objevila další možnosti zvýšení účinku samotných tinktur a to v první fázi o energii včelího biopole . Byly vybrány některé tinktury na specifické problémy a ošetřeny včelím biopolem a tato účinnost založená na energetickém působení je nejvyšší po dobu tří měsíců.

    já ti nevím
    GOLDENDELICIOUS
    GOLDENDELICIOUS --- ---
    Víte něco o gemmoterapii? Narazila jsem na to náhodou (známá si objednala nějaké kapky) a přijde mi to krajně podezřelé.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    XBAHNO: tak proc to tak rozsiruje, kdyz to nema hotove, ze. ten web je lorem ipsem prorostly cely... [ TVX @ NEW AGE ]
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    XBAHNO: ano,já vím. Proto to sem dávám.

    Ovšem jako vize pro kouzelníky podobného typu je to plně vypovídající.

    Pán mě v potě spamuje pozvánkami na jakési workšopíky a tímto webem se chlubí.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    ZUZKAOU: Lorem ipsum je standartni "ukazovaci" text, web proste neni hotovej. Takovejch webu je...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jeden z nyxovských léčtitelů.

    Příběh | Miluj své tělo
    http://milujsvetelo.cz/pribeh/

    Naše vize
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eget arcu id lacus laoreet porttitor ut nec velit. Duis ut ante vestibulum, varius neque nec, mollis eros. Integer scelerisque ante et vestibulum tincidunt. Curabitur vel mi a odio condimentum dignissim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eget arcu id lacus laoreet porttitor ut nec velit. Duis ut ante vestibulum, varius neque nec, mollis eros.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Last Week Tonight with John Oliver: Scientific Studies (HBO)
    https://www.youtube.com/watch?v=0Rnq1NpHdmw
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam