• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    CORNELA: verze exšvagrové ;)

    ale mě to tehdy vyděsilo, ta myšlenka, že by se snad mohl množit... :D
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    TAPINA: velká omluva za ot.
    sestoupení varlete řešila i exšvagrová u kluka (tehdy 5!) s mozkovou obrnou, dg. středně těžká debilita, krom jiného...kdyby prý chtěl někdy děti, tak aby byl v pořádku. tehdy ještě homeopatie nebyla v módě, tak chodili na hormonální inj. :/
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Tohle je prosím pěkně odpověď z ODBORNÉHO veterinárního fóra na dotaz, jak homeopaticky podpořit sestoupení varlat u psa.
    Homeopatických léků, které by se daly použít je hned několik. Je zde potřeba zohlednit individualitu pacienta. Pokud se jedná o pomalého zavalitého jedince, dobrého jedlíka, použila bych lék Calcarea carbonica 15 CH 1x denně. Pokud je to jedinec se zpomaleným fyzickým,ale i psychickým vývojem, vše mu déle trvá, kromě výše uvedeného použít i lék Baryta carbonica 15/30 CH denně. Dále to může být ještě jedinec typu Pulsatilla, což znamená, že jde o jemného, citlivého jedince, který se rád tulí, má rád teplo,ale čerstvý vzduch. Pak tento lék v ředění 15 CH denně nebo 30 CH 3x týdně.

    Já si tam poslední dobou připadám jak ve špatném filmu.
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    První výsledky Flégrova dotazníku na mystické myšlení. Přijde mi to dost smutný.

    Češi neholdují organizovanému náboženství, ale překvapují svou pověrčivostí - Tiscali.cz
    http://nedd.tiscali.cz/...holduji-organizovanemu-nabozenstvi-ale-prekvapuji-svou-povercivosti-279123
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JAJITA: Pokud nebude raw a veganska, tak zrovna v ty konzerve by bejt nemusela :-D
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    kristova noho, Houdová u Krause, to je síla :/

    Akorát se za chvíli budu bát otevřít konzervu... :D
    ATREY
    ATREY --- ---
    S tou rtuti to neni urband legend.
    Pripad Umberuv - popsanou ve Vondracek, Riedl - Klinicka toxikologie

    Dcera lekare si vstrikla v sebevrazednem umyslu intravenosne 2 ml rtuti, tedy 27,2g.
    Ctvrty den se objevila stomatilis, tezke prujmy a otraveny mela pocit, ze se ji rtut preleva v srdci.
    Po nekolika tydnech priznaky vymizely, ale cas od casu vzplanula chronicka otrava rtuti. Na rtg byly zjisteny male rtutove embolie v plicich a zbytek rtuti tvoril hladinu v prave komore srdecni. Jinak se otravene vedlo velmi dobre. Po 10 letech zemrela na nahodnou chorobu.
    Konec citace.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SHEALA:
    Fruitisimo expanduje do Maďarska, získalo nové investory | Forbes
    http://www.forbes.cz/fruitisimo-expanduje-do-madarska-ziskalo-nove-investory/
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    SIRIEN: Stane se to, že se rodič strašlivě pos...e. Kulička rtuti do piva s výkřikem "Na ex" je docela starej chemikovo vtip. Čistá rtuť se trávicím traktem nevstřebává. Jako páry a soli je to jiná. Ale. Když se rušily starý zubařský ordinace, běžně po linoleem či parketama šlo najít menší rybníček rtuti, ono semtam sestře ukáplo a kumulovalo se to, přesto to zubaře ani sestru nezabilo.
    Na zauzlování střev se rtuť kdysi podávala po polévkových lžicích, ve starejch chemičkách se dokonce provozovalo chození po rtuti, končící teda dycky držkopádem.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BALAENA: jo aha :D solidní fail no :)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    SHEALA: přitom jsou jejich stánků se zmrzlinou plný nákupní centra
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    R3S3T: já jen jestli to třeba není nějakej publicity stunt no :) V životě jsem o nějakým Fruitissimu neslyšela, teďka už vím.
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    SHEALA: zapirat, zapirat a kdyz na to prijdou, zase zapira . Neni to jak z klasika ?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    HWLLFFRDD: Marketiínková manažerka nevěděla, že dělá klamavou reklamu? To mě docela překvapuje.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Voda během stáčení protéká přes krystaly drahých kamenů ametystu a křišťálu, čímž se do vody přenášejí pozitivní vlastnosti, které jsou těmto polodrahokamům přisuzovány...

    Ovocné bary začaly nabízet harmonizovanou vodu. Prý léčí hrtan | Marketing & Media
    http://mam.ihned.cz/...-harmonizovana-voda-fruitisimo-ametyst-krystal-lecive-ucinky-regulace-reklamy
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Napalm.
    ZUZKAOU: A sem taky.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: a dodrbou získanou imunitu, takže přešlé rýmičky jako by se nekonaly.
    HARDY
    HARDY --- ---
    CORNELA: no právě a stejně dobře zní "rtuť na srdci".

    Konec debatám o rtuti, leda že tady někdo má zaručeně dobrýho známýho, kterýmu jejich učitel vyprávěl...
    HARDY
    HARDY --- ---
    BERUSKA_CA: podobnou historku jsem slyšel, že se frajerka rozhodla spáchat sebevraždu rtutí z teploměru i.v. a prý to taky skončilo jako kuriozita na radiologii. IMHO se tedy jedná spíš o medickou urban story.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    JAJITA: on zadny nemel uz na zacatku pokusu - dedicna zatez. Takze nevim jak by to dopadlo, kdyby je mel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam