• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    A další.
    Velká rakovinová lež: Slunce smrtící melanomy nezpůsobuje, nýbrž léčí | BezPolitickeKorektnosti.cz
    http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=76352
    Když je pobyt na slunci dobrý na křivici, tak určitě léčí i melanomy, žeáno.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Svalová dystrofia a atrofia – Ako vyliečiť nevyliečiteľné | Alternatívna liečba | Strava a zdravie | Choroby | Prírodná medicína
    http://www.badatel.net/svalova-dystrofia-a-atrofia-ako-vyliecit-nevyliecitelne/
    zlý farmafirmy, "dobrý" pochopení genetiky, pochopitelně na stránkách firmy co prodává vitaminy.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    škoda, že se todlecto Forty promazalo, taky bych se ráda pobavila. Na druhý straně, třeba se stydí.
    FLAVIGNY
    FLAVIGNY --- ---
    zajimavy
    Lucky iron fish - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Lucky_iron_fish
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    CORNELA: mně cuká oko už jen u toho pravopisu, obsah mě zcela umrtvil :/
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CRUSHEER: Jasny, ale tim vubec nezaruci, jestli opravdu maj vsechno v poradku.

    Jinak ja opravdu proti veganum nic nemam. Pokud jsou dospeli, nekrmi tim svoje deti nebo zvirata. Pokud to necpou lidem okolo. A pokud nejsou blbi jako tago.

    Z takovych mam ve svem okoli jednoho :).
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    MOODYCAT: B12 megaloblasty a zelezo mikrocyty aj - to bych rekl ze vegani mysli krevnima testama, nemusite je hned chytat za slovo a budte spis radi, ze (nekteri z nich - ne ultra raw radikalove) jedi zdrave, viz. doporuceni dietologickych spolecnosti atd.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CRUSHEER: No a jak poznas poruchu nekterych mikronutrientu z krevniho obrazu a parametru metabolismu zeleza?
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    MOODYCAT: No tak ho uz nechte, nestudoval skolu na to aby korektne rekl KO + TF/ferritin. Ty vase nekonecny hadky, boze muj..
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MOODYCAT: Nevedouce, mela jsem ten prechodnik blbe.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FORTY: Jako vazne si myslis, ze hladiny jednotlivejch vitaminu a jejich pomery a parametry metabolismu jednotlivych mikronutrientu jsou soucasti beznyho odberu krve? To nejvic miluju, kdyz si vegani navzajem radi, at si "nechaj nabrat krevni testy", nevedice o lidskem organismu vic, nez ze ledviny mame dve.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Dobrý den, potřebuji koupit nové pneumatiky. Jsem již 3 roky vegan, převážně RAW.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    PATISLAV: Já vůbec nemám nic proti vegetariánům, veganům ani proti id Forty, ale v tomto konkrétním případě došlo k politováníhodné události, kterou pěkně vystihuje anglický výraz "went full retard." Reakce na něco takového v podobě malého internetového plísnění by teoreticky měla být pro iniciátora v důsledku zdravá.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PATISLAV: nemám nic proti veganům, ale mám pár sarkastických vět a něco argumentů na iditoské kecy, které někteří vegani mají nutkání sdělovat světu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PATISLAV: s tou drobnou výhradou, že já si hlídám, aby mi to nepřeteklo z občasných hlášek do reálných rozhodnutí, v podstatě ano, přesně tak, busted, point for you.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SIRIEN: takže vlastně stejný myšlenkový bias, kterému se v tomto klubu obyčejně smějeme.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PATISLAV: čistě naprosto nekorektní generalizace osobní zkušenosti.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SIRIEN: ty máš nějaké statistiky, kolik procent veganů je motivováno čím? Nebo jen tak hádáš na základě vtipů o veganech?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PATISLAV: když vynecháš tu hrstku eticky motivovanejch veganů, tak to je alter-bullshit jako jakejkoliv jinej. Ale jo, mohlo by se to tu zas trochu zpestřit, o tom žádná...
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Už mě teda taky docela sere, že si tady z toho Mar_tina, Cornela a trochu Zuzkaou udělali koutek "Nemáme rádi vegany, pojďme najít něco, co bychom jim mohli omlátit o hlavu". Tenhle klub byl původně o něčem trochu jiném, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam