• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ZUZKAOU: bunky na nabijecce! Technicky pokrok nezastavis :-)
    SHEALA: ja takhle nesmela pecky z tresni. Ty jsou na co? Nebo jeste savovi savci neobjevili zadne kouzelne ucinky?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    GENTIANA: vole, mám kafe na monitoru :D :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MOODYCAT: jsem si představila kolorektální karcinom, zasunutí kořene pampelišky a následné vyvolávání Freudova ducha.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Já už náhodou tuším, jak fungují ti vyléčení z nějaké divné rakoviny pomocí alternativ.

    Byla tu teta, trochu citlivka, jinak průměrná hodná ženská. Vykládala, že sestřenice j ena operaci s boulema na hlavě a že se bojí, aby neměla rakovinu. Šeptem dodala jako babička, ta měla taky boule*. O něco později můj otec prohodil, že ta sestřenice nemá vlasy nebo co.

    A pak se dostavila sestřenice. Ano, měla ve vlasové části vystříhaná dvě kolečka velikosti koruny. V lokálním umrtvení ji odstranili dvě boule, které byly nějaké zacpaná mazová žláza nebo co, dva stehy a za 10 minut hotovo.

    *Babička skonala v 75 na druhou epizodu Non-Hodgkinova lymfomu, při které odmítla léčbu.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CORNELA: když jsem jako malá jedla meruňkový pecky, babička mě seřvala, že se otrávím :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CORNELA: b17? to je ten meruňkové kyanid, ne?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Simte, setrim svoje nervy :).

    Mne staci precist si vetu "XY leci rakovinu" a vyskakujou mi pupinky, kurva rakovinu ceho, rakovinu CEHO???

    A tak :D.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Jo, mas pravdu, nectu je totiz vubec...rada se totiz nechavam prekvapit kreativitou pacientu :D.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Ha, novy lek na rakovinu - koren pampelisky!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GAISAKA: no a kdo si dá kimči, tak to má bez té otravné fáze kdy se nedá nikam chodit...
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    ZUZKAOU: Jako potom, co to vyndáš z toho meziprstí? No, to by mohlo fungovat...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: jů- metoda RRT- napuštěné vatové tampónky mezi prsty u nohy? A taky se to má šňupat!
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    ZUZKAOU: Ten pán co tu společnost vlastní, to by bylo moje pole, jak je to o kecech nějakýho magora a jeho konstrukcích, můžu přispět, ale jak začnou šavlovat nějakou biologií či chemií, musím se zeptat.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GAISAKA: tak si za 200 kup propagační brožurku!

    Kniha - Diagnóza: Konečně zdráv - Baron.cz
    http://baron.cz/lidi/kniha-diagnoza-konecne-zdrav-0073-k-X001621.html
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    ZUZKAOU: Ok, dík, já těmhle věcem fakt nerozumím.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GAISAKA:

    "...Buňkám dobíjí baterky - Tímto způsobem fermentovaný Regulatpro® Bio zaopatřuje buňky a dobíjí jejich biologické baterky >> upevňuje nebo obnovuje zdraví na buněčné úrovni. Dobité buňky restartují a aktivují imunitní systém..."



    Jinak tím jak je to přefiltrované, tak to neobsahuje žádnou vlákninu, tudíž jaksi je to vcelku naprd, neboť je daleko důležitější krmit to co už ve střevech máš, než tam cvičně dodávat 3 deci něčeho za 1500 Kč.

    Když si dáš misku kyselého zelí, tak to dodá daleko více živn jak tobě ,tak tvé mikrobiotě.

    Jakékoliv enzymy v té šťávě pochopitelně neprojdou přes žaludek a dvanácterník.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: hustý, pochopila jsem z toho, že na buňky a kmenové buňky je teďka obrovský marketing :)
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    ZUZKAOU: Samozřejmě že ne,) Jen jsem na to ze zvědavosti kouknul, když už to vyskakovalo druhej den, a když jsem to zběžně přelétl, zkonstatoval jsem, že by to zde mohlo pobavit, a já bych se moh dozvědět, jakou (jak malou) to má asi validitu. Přiznám se, že jsem počítal s Tebou,)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GAISAKA: ale nechceš to koupit, že ne? Fermentace je nový buzzword v rámci očišťovačského světa a tohle je první z vlny, co dorazí.
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    Co si myslíme o tomhle? Neustále to na mě vyskakuje z reklamy.
    Fermentovaný doplněk výživy Regulatpro® Bio 350 ml - Baron.cz
    http://baron.cz/...nek-vyzivy-regulatpro-bio-ml-0051-k-X001621.html?gclid=CProyNyD7M0CFQ0SGwodSTgPjA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam