• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BALAENA: počkej, vždyť na dávky Dčka přísahá spousta alternativců. I když většinou je to ta nebýložravá část a tuším že ona křivice bude mít co společného s rostlinou stravou...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BALAENA: k tomu připočti fanatický mazání krémem s faktorem 50+ i na cestu do školky a do práce.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    CORNELA: a když se v mateřský diskusi pokusím naznačit, že v našich zeměpisných šířkách by se aspoň v zimě mělo dávat Dčko až do ukončení růstu, jsem za agenta farmafirem.
    jasně, Merck by zkrachoval, kdybych si ten Vigantol nekoupila...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CORNELA: ehm, to s těmi těžkými postiženími nebývají bioženy, ale křesťanky, kde to je součát údělu a utrpené pro Krista.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: vzhledem k tomu, jak moc je u nás hlídáno zacházení s dítětem po narození, tak počet nevyšetřených dětí budou desítky (?) a tak je pravděpodobnost výskytu minimální.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CORNELA: a my na ně sbíráme víčka! Jinak teda si myslím, že postižených dětí kvůli zanedbaným vyšetřením zatím nebude nějaké extra množství, ne?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAR_TINA: obraz dítěte jak příroda chtěla je povětšinou mrtvé dítě - takové to z 10 sourozenů se dospělosti dožili tři.

    V okamžiku, kdy ony komplikace nastanou ovšem patrně ony přírodní bohyně nenechají přírodu konat své dílo, ale nechají dítko zachránit s následky...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: otec je ročník 58 a plínu navíc i nějaký "divný strojek" na kyčle měl. Takže u nás je pravděpodobně obraz dítěte, jak příroda chtěla, zapomenut.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: ono je potřeba, aby se to nějaké takové fakt posralo a pak hlasitě vystupovala s postiženým dítětem v televizi. Jinak jim to nedojde.

    Co vím, kontrola kyčlí se dělá minimálně od 50. let a díky tomu spousta lidí není pokřivených, špatně a bolestivě chodících. Mít to dítě následky, tak bych pochopila i odebrání sociálkou.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: hele já pochopím a polituju rodiče, kterým se dítě utopí v bazénu nebo vběhne do silnice. Ale tohle, tohle ne. Nechat rozvinou těžkou nevratnou retardaci, protože "mi nikdo nebude říkat, co mám se svým dítětem dělat", to je prostě obří hřích.

    Přijdou mi jak zastydlí puberťáci.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    dostala jsem (poštou od tajmého ctitele) odkaz na v podstatě smutný příspěvek
    [ ANDELICEK_ANDY @ POROD DOMA příznivci vítáni ] "není lepší předpokládat, že normálně zdravě narozený člověk je zdravý a normální, nebo jak do nás naše česká "rozvinutá" společnost hustí do hlavy, máme tu vysoká rizika všeho?"

    Ve zkratce : pisatelka odmítá novorozenecký screening, protože lidi se přeci rodí zdraví. Good luck.
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    HWLLFFRDD: co te nazabije, to te posili. ;)
    Bez chemie se uz ani nenapijes
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: no počkej, před časem se někdo v klubu o DM drogerii rozčiloval, že jejich charitativní akce "dáme pastu a kartáček chudým dětem" je špatná, protože jim dávají nějaký zlý pasty s fluorem.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    ZUZKAOU: To je jedno co všechno způsobuje, každá chemie je špatná a basta.



    (foceno dnes v Krči)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HWLLFFRDD: jasně. Způsobuje autismus!
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    ZUZKAOU: Fluor? Omg, víš jak je to jedovatý?!?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Diskuze o čištění zubů dvouletého dítěte kokosovým olejem. Potomek hlavní tazatelky má první kaz a ona se nyní dočetla, že tomu zabrání kokosovým olejem.

    Někdo má strach ze zubní pasty? Srsly?

    Co by se stalo kdyby tam někdo podotkl, že by dost pomohlo používat patu s flourem?

    zdroj zde http://www.emimino.cz/diskuse/nova/

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNELA: pozoruju, ze mam v okoli dost lidi, ktery se babraj v horoskopech.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    low-carb už netáhne, na čase je astro výživa!

    Základní principy astrologie pro nadšené amatéry - ASTROPSYCHOLOGIE
    http://www.astropsychologie.cz/kiss/astrologie-ve-vyzivovem-poradenstvi-na-skok
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    BALAENA: žejo
    NSA confirms everything is a conspiracy, conspiracy theorists not convinced - Created by Doktor Spudd - In category: Conspiracy - Tagged with: cdc vaccines, Conspiracy, Science Degree, vaccination clinic, vaccination schedule, vaccine exemptions, Zika - The Science Post - Science, Health, Satire.
    http://thesciencepost.com/...confirms-everything-is-a-conspiracy-conspiracy-theorists-not-convinced/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam