• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MEANDER: není na čase jí doporučit koloidní stříbro a takový ten kouzelný chlór?
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    MAR_TINA: Prý s tím má výbornou zkušenost. A protože já ne, tak mám mlčet a nekomentovat to. :-D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Mimochodem, našla jsem dějiny homeopatie za cara.
    The history of homeopathy in the Russian Empire - Alexander Kotok, M.D.
    http://www.homeoint.org/books4/kotok/index.htm
    MAR_TINA: jo, já se taky divím, jak destilovaný rojovník bahenní báječně působi na rovnováhu jinu a jangu a podobně. Ti samí lidi ovšem kupujou mýdlo bez parfemace, protože je zdravější.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MEANDER: počkej dva tři týdny a začni ji mile upozorňovat na skvrnky na blůzce a zašlé podpaží. myslíš to sní přece dobřeee.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GENTIANA: Kdyby prodejci bylinných esencí a olejů a jiných zázraků byli tak vzdělaní, že by znali jednotné botanické názvosloví, neprodávali by zázračné esence.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: A docela jo. Docela oklikou. Potřebovala jsem cedrový olej, tak jsem hledala na site:cz a našla jsem hned několik e-shopů s ruskými elixíry mládí a jinou přidruženou výrobou. Nevím, jestli za tím stojí kremloboti nebo jestli se lidem omrzela ajurvéda, čínské moudro apod....

    Cedrový olej jsem si objednala z Británie, protože jsem potřebovala konkrétně Cedrus atlantica, nikoli jiné druhy nebo Juniperus oxycedron nebo co dalšího je v angličtině cedar, a taky jsem chtěla litrák, ne 10 ml. Nicméně na bylinka.cz mají santalový olej, jako že Santalum album, ne Amyris, za 165 Kč/10 ml, což je v porovnání se zbytkem světa za pár šupů, a fakt na tom mají napsané Santalum album. (Taky říkají černuše černý kmín a podobně. To už dneska lidi nemají slovník?)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Na examine.com dali dohromady text o detoxu

    Detoxes: an undefined scam | Examine.com
    https://examine.com/nutrition/detoxes-an-undefined-scam/
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    kdyby se na vás náhodou chystala podzimní deprese, neváhejte koupit pastilky ve slevě
    Rescue Pastilles - Krizové pastilky Černý rybíz
    http://www.knihydobra.cz/...stilles--krizove-pastilky-cerny-rybiz-23451?keyword=rescue&category_id=0
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAR_TINA: no, už docela dlouho. Putinova mašinérie začala používat mašíble už při kampani proti radaru - stačí mít různé veselé webiki s "nezávislým" zpravodajsvtím o alternativní medicíně. No a do toho se pak zamíchá i nezávislé politické zpravodajství.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: všimli jste si, jak se pomalu vrací na scénu ruští léčitelé?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: :)))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: umřeli na hypoglykemii a rakovina s nimi?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Ja ted slysela dobry zpusob leceni rakoviny - inzulinova terapie. Nadorove bunky totiz sezerou hodne glukozy, takze kdyz si inzulinem snizite glykemii v krvi, tak nebudou mit co zrat a chcipnou.
    Udajne tato metoda vylecila 60% pacientu v terminalnim stadiu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Zabalte si nohy do několika vrstev alobalu. To, co se stane za hodinu, překvapí i vašeho lékaře - Svět kolem nás
    http://www.svetkolemnas.info/novinky/zdravi/5159-nohy-zabalit-alobal-prekvapi-lekar
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    tak už vím, proč mám křeče v lýtkách. Námaha, málo protahování, hořčík, vápník? Pffff

    Jiří Maria Mašek - Cesta životem
    4 hrs ·

    KŘEČE V LÝTKÁCH: Zatímco chodidla symbolizují nejen období těhotenství, ale také prvních 6 let našeho života, kotníkem se odděluje změna i v energetickém vlivu rodičů (maminka->tatínek) a další cestu určuje naše lýtko, kde koleno končí dalším 6-letým cyklem, přibližně 12-13. rokem. Mnoho lidí občas či trvaleji prožívá křeče v lýtkách a to jim ukazuje, že byly jako malé děti někde potlačené, nucené, nebo znásilněné právě v tomto období...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SIRIEN: A Rajko Doleček Mudr. Středa a spol. jsou vosk?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: to řikám už kolik let, že sekta je skvělý byznysplán.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZUZKAOU: Konečně nějaký doktor pochopil podstatu správného free market capitalism!

    Takhle se na ně musí, na šmejdy, žádné školou schválené propagace homeopatických kurzů na lékařských fakultách, slevové kupony na homeopatii pro studenty a učitelé doporučující medikům udělat si homeopatický kurz "aby pacienti nechodili jinam" - pěkně na tvrdo do čelního konkurenčního střetu, místo předávání peněz jiným je suplementárním produktem odsát pěkně do vlastní peněženky!

    (Jenom až ty všichni homeopati a parazitolozi v tom konkurenčním tlaku zkrachujou si nejsem moc jistej, co pak uděláme s těma tekajenama, ale slovy jedné slavné seriálové postavy: "tenhle most přejdeme až k němu dorazíme".)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: A paní doktorka už si vymyslela vlastní filosofický směr a živý se výcvikama tekajenů.

    home | Principy zivota
    http://principyzivota.cz/

    Důležité upozornění: Tekajeni jsou k vyučování Principů života oprávněni tekajenskou smlouvou, která je zavazuje dodržovat určitá pravidla. Všichni licencovaní tekajeni jsou uvedeni na těchto stránkách, pokud kdokoli další vystupuje pod jménem Principů života, činí tak v rozporu nejen se samotnými Principy života, ale i v rozporu se zákonem o ochranných známkách.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam