• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TAPINA: Já mám hyperaktivní dvouapůlletou kočku. Tam to fakticky bude cukrem a moukou.
    TAPINA: uááááááááá!!!!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TAPINA: A dyť tyhle rady jedou i napříč nyxem, čemu se divíš :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Tyvole dneska se to hrne ze všech stran! Ebook za pětistovku, kde se dočtete, jak si zařídit, abyste se setkali s další s duší svého zemřelého psa v jeho další inkarnaci. 15 stran za pětistovku. V akci. Plná cena je necelých patnáct litrů. Tisícovka za stranu.
    Online psí škola
    http://ilonaklarika.cz/psi-zivot-po-zivote/
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    A nezapomenout vynechat cukr a mouku! :D
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Proč já lezu do těch mateřských diskuzí?
    Špatně zvladatelné dvou a půl leté dítě (všechny jsou v tomhle věku špatně zvladatelné, je to jako cvičit hyperaktivního pubertálního psa) - homeopatika, bachovy esence, detoxikace po očkování. Jenom proboha nepřijít s nápadem, že by bylo dobré na té výchově trošku víc zapracovat a víc se tomu dítěti věnovat.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    V roce 1992 kreslila do novin. 15. řádek pravýho sloupce.
    http://old.velkysaris.sk/data/Download/Velkosarisan_10_2012_strana_6%20(1).pdf

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SANTAL: dá se zjistitz FB:
    Katarína Letkovská Miženková , Letkovská je za asi svobodna, dítě bude spíš Miženková
    studovala (prý) PU Prešov a Past: Gymnázium Konštantínova 2, Prešov
    bydlí v Prešově, pochází z Velkého Šariše
    je členem zboru VOCALS z Prešova
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    MEANDER: Já alespoň matne. Nemám účet na FB, tohle je ta unda https://www.facebook.com/public/Katar%C3%ADna-Mi%C5%BEenkov%C3%A1 a já se na ni bez konta nemůžu kouknout - je tam nějaký hint na adresu, zaměstnavatele, něco? Mohla bych zkusit kontaktovat tu nemocnici, kdybych tušila kde tak to dítě leží (dětská/interní?)
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    CORNELA: Já ovšem doopravdy věřím, že člověk může přijít k rakovině z toho, že dlouhá léta žije s takovou *censurováno*. Třeba že se pak zklidňuje 2 krabičkama cigaret denně ...
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    SIRIEN: Ta unda je z Prešova. Kdopak ví, jak to funguje na Slovensku.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    CORNELA: vyloučit rostlinné oleje a nahradit je kokosovým.

    Hm, seems legit.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    CORNELA: ok, pokud se tohle dočtu na facebooku, tak se podívám na profil dotyčné a pošlu to s komentářem mailem na sociálku?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SALVATOR: ...a zcela vážně - proč se na takový existence sociálka neposílá? Já v tom vidim jasné zanedbání péče a zdravotní ohrožení vývoje nebo jak se tomu přesně nadává.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MEANDER: To víš, bílkoviny ze samých aminozásad.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    Objednávám si krůtu, dostane se mi vysvětlení, jak strašně zdravé maso to je, že je zásadité a jako jedno z mála nepřekyseluje organismus. Zabijte mě.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    CORNELA: Dík. Mohlo mě to napadnout.
    Doprčic, není tohle už trestné?
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    CORNELA: Šmarjá, to se nedá ani dočíst! Z jaké hovadské skupiny to je?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    To je na sociálku tvl.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOIRAIN: ja budu asi hrozne hnusnej, ale me je tehlech postizenejch deti strasne lito. kolikrat si rikam, ze rozvoj mediciny je nekdy na skodu, protoze driv by takovy nebozatko umrelo par tydnu po porodu a vsichni by meli klid.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam