• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHEALA: no nejsem si jistá, jak konkrétně ty chatky vypadaj, ale pokud to znamená, že si na 5-7 dní každý měsíc může taková žena odpočinou od každodení indicko-vesnické dřiny, tak si myslím že to je dost podstatný moment přežití.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ATREY: já jsem ti říkala, že nejdůstojnější je tiše se vytratit a tvářit se, že si tuhle debatu nezkoušel vést.

    Ale kdyby mi za to někdo chtěl platit, tak ho za mnou prosím pošli.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LUCIASHECK: ajo vlastně :D jinak jsem si vzpoměla na jakousi aktivistku z nějaký hodně zapadlý, ale ne teda úplně primitivní vesnice v indii, která se pokouší nějak zrušit zvyk že ženy v období MS jsou zavřený v nějakých dřevěných chatičkách.

    A napsala jsem vymyzení. Jdu se sama udat na grammar gestapo.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SHEALA: tak v primitivních kulturách hlavně ženy ms téměř nemají proto, že jsou permanentně březí, nebo kojí, že ano :-D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    narazila jsem na jakési propagátory raw stravy, kteří brali jako plus, že na raw stravě ženám vymizí mestruace, načež argumentovali tím, že "ženy v primitivních kulturách prakticky MS nemají, protože jí prakticky raw stravu"... není vymyzení menses náhodou efekt podvýživy?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ATREY
    ATREY --- ---
    ZUZKAOU: Jinac, uz ti nekdy nekdo v zivote rekl, ze jsi debil?
    Tak si budu prvni, jsi debil a s velikou pravdepodobnosti, placenej debil........

    Jestli, ze po me a me rodine nekdo neco chce a nuti me k tomu sankcemi, problemy atd.
    Je asi neco spatne. Tomu se rika totalitni system.

    Kde je moznost vyberu a lekarske studie ke kazde vakcine, kazuistika postizenych.....

    Az bude stat rucit za mozne poskozeni nucenymi vakcinami a to prosim az do konce zivota postizeneho, tak to teprve bude v poradku.

    Rika se tomu zodpovednost! a pro vsechny!

    TAKZE JSI PROSTE JENOM DEBIL.
    ATREY
    ATREY --- ---
    ZUZKAOU: O ano veliky radce, dekuji ti. Zaradim se zpet do davu.
    Jenom malickost, az si nabehnes, budu se ti smat velmi, velmi hodne. Bude to pro me svata povinost.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ATREY: jsi ve špatném auditku. Možná nejde o idiocii, ale o neschopnost opustit své skvěné ideje a přizpůsobit je realitě, protože by ztratil pocit že má věci pod kontrolou a skvěle jim rozumí.

    Mimochodem - pokud si tu hlásal cosi o možnosti volby, alt-informacích, tak jaksi proč chceš pomáhat ze své pozice, ať už je jakákoliv, někomu, kdo o to nestojí, protože přece ví, říkala to Strunecká nebo nějaká taková?

    Prostě sis chtěl zaprudit a zamotal si se do toho. Vřele doporučuju prostě odejít a nechat to bejt.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ATREY:zoufalí lidé dělají zoufale věci, ale na vohnouty z alternativní medicíny je třeba poukazovat, protože to oni zneužívají zoufalství zoufalých.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ATREY: Neni jim rady ani pomoci.
    ATREY
    ATREY --- ---
    Taky umim prodat lesteny prd. Jen se snazim vysvetlit, ze ne vsichni ti lide, kteri jsou zoufali a sahnou po leceni od podvodniku, jsou idioti.
    A nez se jim jenom smat, tak jim treba pomoci? nejakou inteligentni radou.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ATREY: co nechápeš na tom, že jsi ve špatném auditku. Tohle je jednoznačně zaměřené na pranýřováná šarlatánů a podvodníků.

    Ty se je tu argumentačními fauly a anakoluty snažíš obhajobat.

    pdp
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ATREY: kdyby se mělo zakázat všechno, z čeho jde vyrobit něco nebezpečného, tak si pomalu ani neutřeš prdel.
    ATREY
    ATREY --- ---
    PETGRIDUS: Ja s tim meju hajzl, ja nevim jsou na tom Vasi.
    Jen se jeste divim, ze tyto veci nejsou zakazany, jdou z nich udelat vybusniny a dusive jedy.
    ATREY
    ATREY --- ---
    OK, o tedka uz budu jen jasavy blb. Spokojenost?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    atrey a čistidlo na bazény piješ?
    ATREY
    ATREY --- ---
    CORNELA: Ne, nikde jsem nepsal co je spatne. Jen poukazuji na relevantni informace a na skutecnost, ze se problemy s toxicitou resi az na mezinarodni urovni.
    No a ze zdejsich komentaru zjistuji, ze jsem nejvetsi hlupak mezi doktory, doktorandy, inzenyry a vedci, kteri jsou zde v tomto foru.

    Ja se jenom ptam, hledam, patram a pidim se po informacich a srovnavam si fakta s fikci - tusim, ze se tomu rika kriticke mysleni & analyticke mysleni.

    Blbost nemusi nekdy byt jen vrozena, ona muze byt i naucena a jeste lepe navic, zaplacena.

    Od zacatku si stojim za nazorem, ze ockovani je dulezite!
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ATREY: A South park, South park znas?
    ATREY
    ATREY --- ---
    CORNELA: Cituji: kovy jsou špatné, áno. Tak to prostě je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam