• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SANTAL: No to je vlastně taková protohomeopatie. Podobné podobným... Někdo dává papírky pod sklenici s vodou, někdo nechává přípravek přeskočit psem.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SANTAL: Klidně by mohl, sympatetická magie a tak.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    CORNELA: a ten pes je na ten psotník?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PETER_PAN: je fakt, ze sem onehda patral v digitalizovanych umrtnich knihach hledaje informace do rodokmenu a kdyz sem bloudil po 19.stol, byla tam hodne vysoka mortalita narozenych deti. u vetsiny z toho byl zaznam "psotnik"
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Devět dětských hrobů není ani dneska problém najít na větším hřbitově, ale samá žula, hlína nikde.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PETER_PAN: My point exactly, dear Watson.
    (1836 – 1923)
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    PISKVOR: Pred vedeckotechnickou revoluci, kdy byla detska umrtnost pres 50% docela bezna zalezitost.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SANTAL: tak tam mohla být i nějaká ta imunizace :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SANTAL: Těch devět dětských hrobů je hodně vypovídající - samý takový běžný věci, co má každej poblíž, no ne?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    MAR_TINA: Čerstvé dětské hroby hlinou sypané. On to dítě fakt nechtěl válet po žulovém náhrobku.
    Taky by to asi stínilo ty energie, bo co.

    Mám syny 7 a 9, již jsem s nima byla jim ukázat náhrobky dětí z dob před ATB. Porovnávali data narození-úmrtí i s těma současnýma (obvykle jde o dny po porodu, ne o rok a víc) Taky jsem jim ukázala co je pásový opar a proč mají navíc očkování na spalničky. A na žloutenku. A proč jsou očkováni i na tu tuberu, co tady "přeci vymřela".
    Opatrnosti není nikdy dost, vyvdala jsem alternativní domarodné příbuzné co věří, že očkování proti tetanu je nesmysl, neb to dostaneš jen z koňského lejna. Úspěšne informaci šíří po rodině dál!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SANTAL: přemýšlím, co z toho se bude hledat nejobtížněji.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Našla jsem... jak vyléčit u dětí tuberkulozu. Vida, jde to i bez očkování, prý... návod zde:

    Voda z deviatich brodov, hlina z deviatich detských hrobov, slama z deviatich nárožníkov, deväť starých kapustných hlúbov, deväť vretien. To všetko sa zvarí, dieťa sa v tom okúpe, pováľa po deviatich detských hroboch, položí na prah a nechá preskočiť psovi.

    Tedy, tohle prý sesbíral Jozef Ľudovít Holuby (1836 – 1923), takto jeden zapomenutý národní buditel...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    VYHULENY_UFO: To aby tě po porodu nenašly po čichu hyeny. Gazely to tak dělaj, že...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    chci se zeptat, co to je za modu pojidani placenty?

    Těhotná Andrea Kerestešová: Zvažovala jsem, že bych snědla placentu | Blesk.cz
    http://www.blesk.cz/...486659/tehotna-andrea-kerestesova-zvazovala-jsem-ze-bych-snedla-placentu.html
    O tom, že by po porodu vlastní placentu snědla, dlouho přemýšlela. "Hodně jsem se o to zajímala a zvažovala tuhle možnost. Nakonec jsem se ale rozhodla, že placentu konzumovat nebudu," řekla Kerestešová deníku Aha! s tím, že to obnáší i mnoho rizik.

    "Když to zvládla bez placenty moje máma, zvládnu to i já," vysvětlila Andrea.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNELA: coze, nemelo by byt takovy poradenstvi trestny?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNELA: ok. dik za osvetleni.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    VYHULENY_UFO:tak nějak.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SHEALA: lol... to je uplnej kristus, ze dokaze uzdravovat chromy, ne?

    V rozhovoru s Pavlem Štruncem například popisuje, jak jeden z jeho pacientů dokázal začít chodit i poté, co si přerušil míchu.
    ATREY
    ATREY --- ---
    SHEALA: Jj, je to peklo.
    Zkuste se podivat na tohle: https://knihy.heureka.cz/dusevni-svetlo-odpoustim-si-1-dil-luule-viilma/#
    Tahle pani Vam nakeca i to, ze za bedary v puberte, pihy na pleti az zlomeny nohy (v bouracce) si muzete sami. Neuveritelny skvar.....
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Každý se může vyléčit sám, i smrtelné nemoci a přerušenou míchu, za vším jsou emoce, tvrdí lékař | tadesco.cz
    http://tadesco.cz/...-vylecit-sam-i-smrtelne-nemoci-prerusenou-michu-za-vsim-jsou-emoce-tvrdi-lekar/
    jistě, jako by lidi s poúrazovou lézí míchy neměli už tak dost velký trauma, tak jim ještě přidáme, že se málo snažej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam