• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ANABEL_LEE: Díky generale, že ses mě zastal :)

    Proste ano, všichni mate pravdu, ze je to ekl, já svoji placentu zvykat budu leda tak v případě apokalypsy, kdy by mě mohli vyčenichat lidožraví roboti, nicméně oxytocin v ní obsaženy proste je a do těla matek by se zvykanim zřejmě dostal:), což je to jediné, co jsem svým postem chtěla říct :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SANTAL: No, zase, okusováním zaleželé syrové placenty myslím problémy s přemnožením lesan ultra vyřeší příroda sama. Přirozeně. Botulismem a tak.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Pro masochisty doporucuju fejsbukovou skupinu podomacku z daru zeme. Paraziti, zli doktori reznici a farmalobby, je tam vsechno. Ja uz mam ban.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    ANABEL_LEE: Takže by mohlo stačit jen olizování a cumlání? Hned si založím blog #cucejplacentu
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    CAMELLA: oxztocin je imho mala molekula, peptid z 9 AK, takze mozna to i tou sliznici projde
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    PATISLAV: Oxytocin mi po porodu na spuštění laktace podávali na vatičce strčené do nosu :-) Takže přes sliznici -> krevní oběh...
    (*živé představy placenty zastrčené... kde všude je sliznice...*)
    Na druhou stranu, kráva ji musí přežvýkat, takže u ní to jde třeba taky přes sliznici? :-)
    (*živé představy přežvykujících biomatek co si počítají 100 žvejknutí každého sousta*)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    PATISLAV: Já navrhuju zakopat na konci zahrady. Když nám při povodních 1998 došla elektřina a začal rozmrzat mrazák, tak se to docela osvědčilo a tomu javoru tam chutná dodnes.

    CAMELLA: Člověk není tur domácí.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CAMELLA: nojo, ale ta samice ji musí zhltnout celou naráz.
    KONOPKA
    KONOPKA --- ---
    CAMELLA: Kráva spotřebuje az polovinu energie a živin při březosti na růst placenty. Ta energie potom chybí protože laktace je taky velmi náročná... Tohle vysvětlení mi prijde nejrozumnější- proč zvířata jedí placentu.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GENTIANA: na druhou stranu, aniž bych se chtěla zastávat pojídaček placent, u zvířat bylo prokázáno, že zvířata, která instinktivně sežerou placenty svých mláďat mají rychlejší spouštění mléka (zkoumalo se to tuším na kravách), než ty, které by to neudělaly. Jasně, požíraj je primárně kvůli tomu, že pach krve láká predátory, ale zřejmě i nějaký ten oxytocin zvládne přesun do těla přes zažívání, jinak by to tyhle benefity pro krávy nemělo :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PATISLAV: co třeba nepodávat placentu?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    GENTIANA: aha, takže navrhuješ nitrožilní podání?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MOIRAIN: Mě opakovaně fascinuje, že ty krasavice inteligentní nemají ani to středoškolské biologické vzdělání, aby věděly, že henty hormony jaksi trávicí systém rozebere na aminokyseliny, takže to, že oxytocin z mleté placenty jaksi nedojde do dělohy, aby ji učinil šťastnější... Ale proč se vůbec namáhám.
    ZUZKAOU: Paní Věra vypadá jako Halina Pawlovská před padesáti kily. A měla bych strach, že mě sní i s trakařem jetele a botama.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CNV: má to drobnou nevýhodu, v jednoznačníém hambinci si můžeš vybrat i jinou pracovnici, než velmi ... specifický typ... kterým je paní Věra.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHEALA: hele úplně v principu to není špatný přístup. Pro 21. století lepší než klasickej Uzel& spol. Kteří ve své době byli velmi pokrokoví, zařídili dekriminalizaci homosexuálů a česká tolerance (ve srovnání třeba s USA tou dobou a místy i dnes) je docela jejich práce. Ale od té doby se nějak nikam nepohnuli.

    Jen je otázka jestli to člověk používá v rámci nějaké příčetné praxe a nebo ne.
    CNV
    CNV --- ---
    SANTAL: To není špatný, v bincáku chtěj za hodinu litr :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    na to se rok studuje na univerzitě v USA, nekecam.
    Certificate in Sexological Bodywork™ Training UK
    http://sexologicalbodywork.co.uk/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SANTAL:Certified Sexological Bodyworkers razítko na profi hoňku?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ZUZKAOU: Co je to CSB?

    Anální mapování pro MUŽE - SEXOLOGICAL BODYWORK - Věra Pospíšilová
    http://www.verapospisilova.cz/analni-mapovani-pro-muze.html
    Osobní konzultace je za 500,- na hodinu :-)
    MUZA
    MUZA --- ---
    ZUZKAOU: ne! Nenene!!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam