• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: zní moc příjemně :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: takže kterou stanou se zavádí ta sonda? cíl známe - střevo, ale vchody jsou tam obvykle dva.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: kdyby to fungovalo, tak to beru hned! Teda v analgosedaci spodem, polykat hovna nechci.

    Nějaký seriózní výzkum naznačil, že lidé pohybující se v chladnějším prostředí (tedy naši předci) měli jiné složení střevní mikroflory než ti v teplém. Zajímavé věci to jsou.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOCHANSKA_CH: neda mi si vzpomenot na Mutaflor... ( https://en.wikipedia.org/wiki/Mutaflor )
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KOCHANSKA_CH: *Kamrádka mikrobioložka.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Ono to už až tak alternativní šarlatánství není, dnes se intenzivně studuje vliv střevní mikrobioty na rozvoj různých civilizačních onemocnění, především obezity, aterosklerózy, metabolického syndromu či nádorů. Moje dobrá kamarádka byla na doktorským semináři na tohle téma a transplantace stolice byla taky téma. :-)
    MUZA
    MUZA --- ---
    KOCHANSKA_CH: jezis to snad ne!!! :DD
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: V USA je prý zájem o stolici štíhlých jedinců, že to má pomoci hubnutí.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    CORNELA: třeba si to chce naplnit - a na to chce toho asistenta
    Želatinové tobolky č.00 100 ks (kapsle)
    http://www.fichema.cz/tobolky/1836-zelatinove-tobolky-c-00-100-ks-kapsle-8592861175031.html
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    ZUZKAOU:
    "Za jednu transplantaci nabízím 12 000 Kč pokud by dárce zároveň prakticky pomohl, jinak 8 000 Kč za darování a 4 000 Kč za asistenci."

    Jaký je rozdíl mezi praktickou pomocí a asistencí? Buď mám fakt bujnou představivost nebo by si poptávající ma webu zasloužili společnou komůrku, kde by si mohli asistovat nejen s transplantací mikroflory.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MAR_TINA: Jo, transplantace stolice se tomu nadává. A je to fakt lékařskej zákrok, kterej dokáže pomoct při některejch druzích střevních problémů.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAR_TINA: říká se tomu transplantace střevního obsahu. Existuje to jako lege artis.

    A pak to existuje podomácku a přes internet se shání donátoři zdravého obsahu. Za úplatu.

    Hledám dárce :: Transplantace střevní mikroflóry
    http://tsm.webnode.cz/hledam-darce/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    O přenosu hodných střevních mikrobů pomocí hoven jste už četli?
    Ale mám pocit, že je to naopak lékařská aprověřená metoda léčby.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ZUZKAOU: Pojídáním patogenů k posílení patogenních vazeb!
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    VYHULENY_UFO: To nevím, ale o popíjení vlastní moči jsem již slyšela... což se, tedy co vím, v přírodě neděje.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CAMELLA: Ano, v placentě je oxytocin. Oxytocin navíc se někdy někomu hodí. Ale to nic nemění na faktu, že požírání syrové placenty v naší kultuře nadbytku je objektivní pitomost, a že tyhle vosoby to dělají z důvodů pověrečných.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: to by se možná dalo rozšířit - jako že to pomáhá synchronizaci střevní mikroflory, nebo tak něco. A posiluje to vazby mezi novorozencem a matkou a tak.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    dneska je tu ta diskuse fakt výživna
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNELA: ono uz od toho neni daleko k pojidani mimiskovskych hoven. to se taky v prirode obcas deje...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    hele, neprijde vam to nechutny, kdyz lidska samice pozira vlastni placentu. to je takovej selfkanibalismus. co na to doktori vubec?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam