• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PATISLAV: to je pravda. Ale tak kdo ví, jak vypadá těžká voda? Prostě něco v lahvi.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MAR_TINA: neni těžká voda docela drahá? Princip všech těch ezo kravin je v tom prodat blbci za draho něco s takřka nulovou hodnotou :).
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Tak mně při klostridiích zabraly až druhý antibiotika v hodnotě měsíční mzdy, a přitom by bejvalo stačilo oregáno do prdele. Jdu se picnout.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Tak (téměř) destilovanou vodu užíváme dlouho. Pamatujete všechny ty přístroje od brity po malou domácí reverzní osmózu?
    Kontaminovanou vodu máme teď.
    Když konečně přijde těžká voda? Na těžké případy jak dělaná.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    Strašné https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/detoxikace-organismu/ Zkuste si to.
    Ta osoba studuje obor, který, pokud vím, studovala i moje bývalá spolužačka na LFUK. Jak je tohle možné?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MUZA: No dyť.
    CORNELA: Tak to se můžeš zúčastnit!
    MUZA
    MUZA --- ---
    SALVATOR: to bych nedelala, pac se vzdycky najde nakej .... nekdo.... kdo to vyzkousi...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CORNELA: Tak ty nemůžeš, ty si doktor, Hippokratova přísaha, a tak. Ale my, cynické obludy s misantropickými sklony...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CORNELA: Co byste řekli soutěži? Kdo ezoblouznivci nakuká větší píčovinu a ten mu to sežere, vyhrál. Například na E. Coli bych radil výtěr tlustého střeva řapíkatým celerem namáčeným v citronové šťávě.
    MUZA
    MUZA --- ---
    CORNELA: jako bez citronu? :D
    CNV
    CNV --- ---
    VYHULENY_UFO: Super, skoknu si pro žejdlíček k přehradě.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tyfus jsou nová probiotika!

    syrová voda!

    Other Water – LIVE WATER
    https://livespringwater.com/pages/the-difference
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Už na více místech čtu, že mraženej citron je taky lék na všechno. Musí být celý? Já že jsem si zamrazila citronovou šťávu, protože mě štvalo, že položka "šťáva z půlky citronu" figuruje v receptech, které dělám jednou za uherský rok a co myslíte, zrovna doma půlka čerstvého citronu není. Že by to teda ještě jako vedlejší efekt vyléčilo celou rodinu ze všeho.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //raw voda, novy trend

    Nový nebezpečný hit v USA: předražená voda pro ‚hlupáky‘. Může obsahovat trus zvířat a způsobit i smrt | Firmy a trhy | Lidovky.cz
    https://byznys.lidovky.cz/...-zvirat-a-zpusobit-iod-/firmy-trhy.aspx?c=A180108_173217_firmy-trhy_jbs
    Na západním pobřeží Spojených států lidé propadají novému trendu. Tato módní záležitost balancující na pomezí životního stylu však může být zdraví a dost možná i životu nebezpečná. Obrovský úspěch tu slaví takzvaná raw water, neboli nefiltrovaná a neošetřená pitná voda, která má být údajně mnohem prospěšnější než její běžně upravená varianta.
    JON
    JON --- ---
    ATUARFIK: bejt rad ze neni z Votic?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MONROE: Yes, moje oblibeny cerveny bliti opet frci!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    A jestli je člověk z Benešova, tak má dělat co?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: nejspíš na to budou nějaké magické roztoky, speciální cílené meditace, detoxikační diety a tak vůbec, všechno samozřejmě pořádně honorované.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GENTIANA: to by mě zajímalo, jak se tohle odstraňuje? Předpokládám, že stejně snadno jako to kouření.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: ale houbeles, to je takové to, že když jsi v předminulém životě byla Kleopatrou a nalískala jsi služce. Případně že máš trauma z toho, že ses s někým na pískovišti pomlátila kyblíčkama.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam