• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TAPINA: to bych kočce neudělala, být tři týdny nemocná sama v bedně. To radši uspat hned.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GENTIANA: No, v podstatě to je přesně ona, včetně toho, že když ji třeba v průběhu léčby postihne srdeční kolaps, tak se k ní nikdo nedostane a až po otevření škatule se zjistí, jak to s ní dopadlo. Krmení a sběr odpadu probíhá nějak automaticky.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENTIANA: Nevim, jestli to neni jako u lidi, kde se u karcinomu stitny zlazy vyuziva lecby radiojodem. Clovek musi bejt nejakou dobu zavrenej v kobce, protoze vse, co z nej vyjde nebo je v jeho okoli, je radioaktivni.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TAPINA: Aha. Já o tom četla pár zmínek na internetech, které vyzněly spíš jako Tumáte kočku, kočkolit nesypte do popelnice, je radioaktivní, nashle.
    Kočka v olověné piksli, zajímavé, to zní jako ta Schrödingerova.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    dejte si radši super energeťák :)

    _____________________________________

    Bez vody člověk vydrží týden. Bez kyslíku 5 minut. Voda je nejdůležitějším prvkem potravy a kyslík je elixírem života. Spojili jsme tyto dvě nejdůležitější esence života jen pro vás.

    Super prémiový energetický nápoj – bez chemických přísad, bez cukru, z české vody
    H2O + O2 – nejlepší kombinace pro lidský organizmus.

    Dnes už není pro nikoho tajemstvím, že voda s vysokým obsahem kyslíku je velmi prospěšná pro lidský organismus a že kyslík zlepšuje kondici celého těla.
    Vědecké výzkumy prokazují, že užívání vody se zvýšeným obsahem kyslíku způsobuje vyšší obsah kyslíku v krvi a tedy zlepšení trávicích procesů a snížení srdeční frekvence. Při pravidelném užívání okysličené vody se téměř okamžitě dostaví zlepšení zdravotního stavu, způsobené efektivnějším zásobováním buněk a tkání kyslíkem.

    Kyslík a voda jsou základní sloučeniny přírody. Jejich rovnováha určuje životní vitalitu. Získat vodu s vyšším obsahem kyslíku znamená získat vyšší kvalitu života pro člověka.

    Oxy Water - Kyslíková voda - 250 ml
    http://www.goodfoodstore.cz/produkt/oxy-water-kyslikova-voda-250ml/

    https://www.drmax.cz/oxywater-250ml
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GENTIANA: Tohle zrovna dělá jenom jedno pracoviště v republice, které je na to vybavené tak, jako humánní nemocnice, protože to je poněkud silný kalibr. Ona ta léčba taky probíhá tak, že odevzdáš kočku někam do olověného boxu a vyzvedneš si ji za tři týdny, nebo jak dlouho to trvá.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MOODYCAT: Pacientka potřebuje přesně to, co dostává, ale co dostane její tmářka, je venkoncem putna. Odlij pacientce něčeho barevného a páchnoucího, nejlépe aby se to trošíčku táhlo, to bude pěkně odpovídat definici strašlivého jedu.

    TAPINA: když už jsme u toho, četla jsem, že kočky s hyperthyreózou se léčí něčím radioaktivním, aby jim to tu štítku přizabilo, a že pak mají radioaktivní moč a bobky, které se musí nějak adekvátně likvidovat. To se dělá přesně jak? (A chci slyšet "vysype se to do konťasu před barákem" nebo ne? Nevím.)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MOODYCAT: Takze ty ji je budes podavat, abys ji vylecila a ta ezopica ji je bude hned v zarodku vyhanet z tela ven? No jeste ze to nefunguje.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A když nechcete cytostatika, tak si nechte nádor.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TAPINA: Taky jsem o tom meditovala a jeste budu.
    CNV
    CNV --- ---
    TAPINA: Ne, to jenom zmírní vedlejší účinky, těch požadovaných si to nevšimne!
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MOODYCAT: A tak mě napadlo, nebude ta úžasná věc, která odplaví cytostatika snadněji z těla, snižovat účinnost? Bylo by zajímavé, jak by se k tomu paní postavila, jestli teda chce mít cytostatika, nebo nádor.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Našla jsem server co se mi fakt líbí... třeba o imunitě:
    Neverte nezmyslom o „podpore imunity“ alebo Neblahé dôsledky posilnenia imunitného systému
    https://invivomagazin.sk/...ore-imunity-alebo-neblahe-dosledky-posilnenia-imunitneho-systemu_318.htm
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MOODYCAT: Určitě homeopatickou vakcínu. Na to chtějí ezomatky po doktorech lahvičky od píchnutých vakcín.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MAR_TINA: Není, ale radiační ochrana vypadá kolikrát taky zajímavě.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TAPINA: Jojo, typicky treba kapecitabin nebo vinorelbin.
    No kazdopadne ta lecitelka by me zajimala. Pry z tech cytostatik vyrabi nejakou vec, aby se cytostatika snadneji odplavila z tela. Zajimaci.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CAMELLA: dokud to není radioaktivní ... není, že ne?!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TAPINA: Já myslím, ze jsem ji už jednou rikala, ze na veterinach se spousta věci neřeší, ehm:).
    Cytostatika typu doxorubicin nebo vincristine jsme měli v lednici vedle antibiotik, vakcín, vzorku k poslání do labu a vlastních svacin...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Některý cytostatika jsou v tabletách a v kabelkách se běžně nosit mohou, ale to zjevně nebude ten případ.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    CAMELLA: Teď se asi Moodycat slušně opotila nad bezpečností práce na veterinách. A ono je to takové typické :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam