• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    CDR
    CDR --- ---
    VYHULENY_UFO: on to není ani tak smažka, jako zasraný falešný guru. Má (nepřímo?) na svědomí několik sebevražd svých "žáků".
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CDR: ty vole, tahle psychedelicka smazka je snad nesmrtelna. kolik generaci debilu uz ovlivnila? :D
    CDR
    CDR --- ---
    travič chobot teď nabízí xenonové seance.
    1500 kč za půl hodiny :)
    Xenon sice zřejmě nějaké účinky má - prý ho používají i ruští sportovci (ač inertní, má stimulovat výrobu EPO v těle), ale chobot jím otevírá vědomí a regeneruje celé tělo

    https://www.facebook.com/PetrChobotBiologTerapeut/

    Xenon má jako vzácný plyn zcela unikátní fyzikální a chemické vlastnosti. Jeho používání otevírá zcela nové možnosti v medicínsko-biologické praxi. Má nulovou toxicitu a současně se rozpouští v biologických roztocích a snadno prochází buněčnými membránami. Má schopnost jedinečným způsobem působit na fyziologické a buněčné procesy.

    Xenon-Terapie
    https://xenon-terapie.cz/
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    PISKVOR: Já taky děkuju, zrovna jdu do jedný krabice dávat nový CPU. Nebo ne, tohle je dobrej důvod si to nechat na jindy.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    GENTIANA: ona stačí taková přemíra dopaminu....
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SANTAL: jako že když jsou endorfiny, tedy endo-morfiny, že by byl nějaký endopervitin, endoketamin, endoLSD nebo nedejbože endocererit?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    GENTIANA: Jak říkala v takových situacích má dávná kolegyně (psycholožka): "A to něco bere, nebo je to vnitřní chemismus?"
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MEANDER: Drogy jsou špatné, áno? Nebo mu jenom jeblo?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    XBAHNO: Tak teda děkuju, teď se mi vybavil voteplouch křížený s žebrovaným chladičem a větráčkem.
    M4RC
    M4RC --- ---
    MEANDER: Ahoj ty, který jsi zárověn já, ať už o tom víš nebo ne. (...) má matka je i tvá matka a můj otec je tvým otcem (...) Já jsem ty, a ty jsi já.

    připomnělo:
    Otec: "Nedělej si výčitky, milý synu. Já totiž nejsem tvůj otec. Jsem tvůj syn.”
    Tomáš: "A maminka?"
    Otec: "To je babička z otcovy strany.”
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    PISKVOR: Vochladouch!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    XBAHNO: Plus možnost uštrikovat si okolo vlastní voteplouch!
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    RIMSAK: To je tak dobry, ze mam chut se pustit do vyvoje.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    VYHULENY_UFO: Co zkusit prodávat miniledničku na varlata? S termostatem, při 0 stupňů to zvýší plodnost, při -2 to odkyselí mozek, při -4 se zbavíš alergie........ atd.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Tedy napářka mě vyrazila dech. To je skoro jako to zařízení na odstranění elektronů z jaderné elektrárny.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    ZUZKAOU: A četlas ten proslov jejího partnera? To je taky dobrej choroš. http://www.sebevedomarodina.cz/clenove-rodiny/martin/
    M4RC
    M4RC --- ---
    VYHULENY_UFO: No ale ty jsou hezké : )
    HARDY
    HARDY --- ---
    VYHULENY_UFO: imho dokud tomu sám nevěříš, tak nic takovýho nevymyslíš.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HALCYON: priznam se, ze bych taky hrozne rad vymyslel nejakou takovou picovinu, kterou bych prodaval dementum.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    VYHULENY_UFO: Drahý prkýnko s dirkou na pičku co.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam