• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    to bylo hustý :) paní Krutilová... už ten její projev je varující. celkově působí jako píča s prominutím a zřejmě bájně lhavá
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ČT1 Obchod se zdravím.
    Uf :/
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    RAHUF: tak oni neexistují ani ti parazité
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    ZUZKAOU: Což o to, on neexistuje ani Národní institut parazitologie.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    dneska večer i ve vaší televizi
    Infiltrace: Obchod se zdravím — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/1092813857-infiltrace/417235100061001-obchod-se-zdravim/
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    GENTIANA: Chtěl jsem se zeptat, jestli je to nějaký strojový překlad z ruštiny, ale říkám si, že i Google Translate by to zvládl líp.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Nepřekvapuje.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GENTIANA: nejlepší je, že žádnej mudr. Rampichu neexistuje.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    https://magazin.aktualne.cz/...ravim-novy-dokument-ceske-televize/r~ff5393d85a7e11e88560ac1f6b220ee8
    Když lékaři a jejich metody nepomáhají, hledají lidé alternativní pomoc. Často přijdou o tisíce korun za podivné diagnózy i preparáty, které si z alternativních center odnášejí, a jejich zdravotní stav se přesto nezlepší. Na podivné léčebné metody jednoho pražského terapeutického centra upozorňuje nový dokument České televize s názvem Obchod se zdravím.

    "Se svou sedmnáctiletou dcerou jsem zašla do zařízení, protože jsem potřebovala poradit, jak odbourat stres ze školy. Z kresby stromu a ženské a mužské postavy paní doktorka usoudila, že jsme dceru, když byla malá, sexuálně zneužívali," popisuje jedna z bývalých klientek praktiky pražského zařízení alternativní medicíny.
    ...
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    MOODYCAT: luxusní gramofon
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Já vím, že válka proti parazitům už byla mockrát. Ale... A bacha, polámete si na tom oči.
    Nepříjemný zápach z úst je kvůli PARAZITŮM
    http://awesome-blogs.com/...aJVq&alstream=2f3&utm_source=8112397&utm_medium=54543&utm_campaign=31663
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOODYCAT: to by se dalo prodavat hipsterskejm rodinam jako detska hipsterska sedacka pro nocnik. mozna by vydelal typek vic.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    MOODYCAT: A když se pod to dá prázdnej kýbl, bude to dobrý na stáří, až se nedobelhá na záchod.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Kundolazne.

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kakaové setKÁNÍ pro Ženy a Lunu

    https://www.facebook.com/events/1711178929191584/

    nspirovaly mne Ženy jako Vy a já - ženy, které při sdílení tkají neviditelné, ale pevné pavučiny, léčení a posílení ženské esence.

    Zvu nás ke sdílení Tajemství, kouzel, receptur všeho druhu, příběhů... sdílení a naslouchání, ke společné modlitbě...

    Velkým tématem k těmto setkáním je nitka uzdravení a posílení ženského principu a odpuštění principu mužskému.


    Stejně jako voda, tak i ženská Energie nemá pevnou formu, je proměnlivá...jemnohmotná a přesto tak silná.

    Na tomto setkani se budeme venovat nasi periode z holistickeho hlediska aneb ,,Love Your Period,,.
    A ani tentokrat nebude chybet specialni host=o)...vice v prispevcich k akci...


    Budeme popíjet nektar Bohů-Kakao-tak jak jej používali naši předkové v oblastech Mezoameriky.Setkání s Vědomím Máyu a Aztéků...
    Vybízím Vás ,aby jste se krásně nastrojila, ale ať je oděv také pohodlný a nebrání volnému pohybu...Můžete také přinést něco ke sdílení na oltář, který vytvoříme...


    Uvolněte se a přijďte se napít Přítomnosti a Sounáležitosti.

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SANTAL: to je samozřejmě cesta správným směrem, akorát logicky bude mít výsledky tak za 10-15 let (jasné, dobré, dokumentovatelné), ne za těch 6.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Jo, 6 let, ale systém je, respektive má být, docela jiný.
    Studium (každé, nejen lékařské, ale to taky) má obsahovat předměty "zdarma" a předměty, za které si platíš - takový hybrid mezi naším a placeným školstvím.
    Z čehož jsou právě lékaři docela... nešťastní, protože takové studium je pak drahé na investici.
    Plus samozřejmě na ty "dobré" medecíny (Moskva, Peterburg) je přetlak studentů. Šílený přetlak.

    A teď si představ, že dostaneš možnost vystudovat toho doktora zdarma, pokud pak budeš 3-5-10 let dělat ve státním, OK, bez protekce budeš někde v prdeli u Čukčů.
    Ale máš papír z medecíny, který Ti platí i v EU, nebo aspoň někde v EU - Slovensko třeba má dohodu o uznávání lékařského vzdělání s Ruskem určitě (vzájemnou).
    A za mě lepší být 5 let doktorem u Čukčů, než u "dovolenkářů" na Krymu, v Syrii nebo kde tou dobou.

    Protože je to Rusko, vidím ty možnosti jak čísly pohnout i jinak, než "na Gogola". (Ne že bych neviděla nějaké paralely s USA a možností vystudovat vysokou bez děsivého dluhu za školné, pokud pak se uvážeš na Aljašku, nebo předtím vstoupíš do armády...)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SANTAL: nevím, jak dlouho se studuje v Rusku medicína, ale pokud je to šest let jako tady u nás, tak za těch požadovaných šest let masivní nárůst doktorů moc není kde vzít... i kdyby teď nabrali na medicínu dvakrát tolik studentů, to jim teprve ti první budou končit.

    Čímž teda netvrdím, že Rusko nemá kam se zlepšovat a že nejsou možnosti, akorát jestli mají být jasné výsledky za šest let, tak budou tak akorát na papíře :-(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SANTAL: jenže von chce především snížit úmrtnost osob v produktivním věku a to na rakovinu a nemoci oběhového systému a kojeneckou úmrtnost - tedy před tím, než dítě chytne nějakou nemoc, co se proti ní dá očkovat.

    Pokud se to podaří, tak to bude prima. Ale jak říkám - tipuju že to bude gogolovština v léčitelském hávu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam