• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    CNV
    CNV --- ---
    ...protože už se nechci...
    CNV
    CNV --- ---
    ...když tady zaspamuju...
    CNV
    CNV --- ---
    Snad mi odpustíte...
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    https://video.aktualne.cz/...zmlouva-chemoterapii-je-vrah-psycho/r~e7b832ce6b1811e89b0fac1f6b220ee8/
    no a tenhleten bambula by zrušil i celou psychosomatiku, pač je to celý jen placebo
    nějak mu nedochází, že někde se začít musí - schválit jako obor s atestací
    ani netuší, jak s Klímovou souzní v tom, že ten obor je vlastně přechodná berle, že jde o celkový přístup k pacientovi, který se musí víc zaměřit na to, co se změřit přístrojem nedá. prý jde až o 40% pacientů (kdy laboratoř neukáže zhola nic)
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Ochutnávkový víkend s Robertem Silberem - Vědomá smyslnost
    https://m.facebook.com/events/144297313029995/

    Dost sexy akce btw. :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Sisyfos: Kauza AKTIP není o selhání jednotlivců, ale o problému s metodami, které alternativní medicína využívá | Sisyfos - český klub skeptiků
    http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1528229374
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    O setkání se strýčkem (mozkovou) Příhodou
    https://lifehacky.cz/o-setkani-se-stryckem-mozkovou-prihodou/

    Osobním rozvojem k trvalé invaliditě
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    každopádně já mám peníze jenom na to její falické šťouchadlo za 590.-
    ale pokud je v tom taky zakomponovaná nějaká ta duše, tak by mi to mohlo přivodit nekonečnou radost :o)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ale ona jen posiluje transforamci těch, co si to koupí. Imho to má jako marketingový nástroj, ale věří tomu. Navíc podle rychlé rešerše nemá nijak extra napálenou cenu.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ZUZKAOU: a ty myslíš, že ona tomu fakt věří, že každýho nečistého neharmonického človíčka spasí za 7400 Kč. nebo marketing?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: protože máš hrubé vibrace, neboť jíš mrtvé jídlo. A možná dokonce mrtvoly samotné!
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ZUZKAOU: tak to je takový masakr, že jsem si fakt sedla na prdel

    1000x akcentovaná láska, čistota, radost, harmonie...
    tak proč se mi z toho chce blejt?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZUZKAOU: představovala jsem si to, že ty lidi nějak normálně zblbnou... ne že pujdou do bludíků...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    RIMSAK: Nedostatek B12 holt ovlivňuje mentální schopnosti, no...
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUZKAOU: to je snad nějaký šílený vtip, krabice s mixéry mezi krystaly.......
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Až moc alternativní marketing

    Mixér Omniblend (červený) a kniha ZDARMA - Love of Raw
    http://loveofraw.cz/produkt/mixer-omniblend-lifemix-cerveny/

    Čím je tento mixér speciální? Aneb dělám věci tak trošku jinak…. :)

    Mixéry jsou uloženy ve speciální, mnou navržené, krabici, která obsahuje pozitivní afirmace, které mixér harmonizují.
    Mixéry jsou v mém skladu uložené mezi krystaly, které byly vybrané přímo pro tyto mixéry.
    Pro mixéry jsem provedla úplňkový rituál pro podporu toho, co vám mají přinést :) Tedy nejenže vám bude mixér mixovat dobrůtky, ale z celého srdce vám přeji, aby vám připomínal, symbolizoval a ztělesňoval a hlavně zhmotňoval vše, co si budete přát. Abyste věděli, že NIKDY NENÍ POZDĚ ZMĚNIT COKOLI VE VAŠEM ŽIVOTĚ …vaše tělo, mysl, zdraví, partnera, zemi, koníčky, jídlo….

    Na přední straně mixéru je umístěné moje logo, které už samo o sobě je kosmogramem pro podporu přirozené stravy a cesty za přirozenějším a zdravějším způsobem stravování, pomáhá udržet si zvyk a návyk jíst vědoměji, čistěji a výživněji a byl stáhnut přímo pro tento projekt paní Lockerovou ( www.lockerova.eu), která pomáhala vybudovat tzv. moravský stonehenge (kamenný menhirový kruh v Klentnici) a i pro něj vytvářela kosmogramy a dále vytvořila například karty Cesta ke grálu a mnoho dalších mandal a obrazů.

    Na přední straně mixéru je dále speciální afimrace, která mi změnila ŽIVOT a tenkrát se to dělo opravdu během pár dní po jejím použití :) Jde o tuto afirmaci: IT´S NEVER TOO LATE CHANGE YOUR LIFE – NIKDY NENÍ POZDĚ ZMĚNIT ŽIVOT …. a jít tam, kde cítíte, že je to pro vás to radostné, to šťastné, to láskyplné, to úžasné, to léčivé a kouzelné…TO, po čem vaše duše a srdce touží naprosto nejvíc.

    Cítím, že jsem připravila a vytvořila mixér s DUŠÍ a také velkým SRDCEM a ohromnou RADOSTÍ …. a je to nádherná duše a těším se, až mi napíšete, co se vám s mixérem přihodilo a co zažíváte. Třeba si jej i pojmenujte :) a dejte mu pozornost a následně si tu pozornost dejte hlavně sami sobě :) Přála bych si, aby vám připomínal, že ZÁZRAKY jsou možné, že ZÁZRAKY prostě JSOU …a můžou se vám dít tady a teď :) Přizvěte je do svého života, očekávejte je každý den a uvidíte, co se bude dít….věřte, začnete si připadat jako v pohádce. Moje rada: ZAMĚŘTE POZORNOST na láskyplné ZÁZRAKY a dovolte jim vstoupit do vašeho těla. Každé ráno si můžete po probuzení říct, že povolujete RADOSTNÉ ZÁZRAKY a poděkovat :)

    A proč to vše dělám?
    Protože cítím, že je to jedno z mých poslání, má NEJVYŠŠÍ RADOST, to co mě naplňuje. Dělám to vše hlavně z lásky a se záměrem pomoci vám na cestě za přirozenější, výživnější a nutričně bohatější stravou a následně i za radostí ze sebe samých, radosti z maličkostí i z celého vašeho života. Protože pokud začnete zářit vy, tak rozzáříte i své okolí :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: a pak se divíš, že nechcem chodit do okresních nemocnic!
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    tak aspoň je paní Jarmila vstřícná komunikovat :o) dnes v půl jedný bude rozstřílena v Rozstřelu
    Film o nás lže, tvrdí psychosomatička Klímová. Bude hostem Rozstřelu - iDNES.cz
    https://ona.idnes.cz/...la-klimova-aktip-psychosomatika-piw-/zdravi.aspx?c=A180530_151059_zdravi_jup
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam