• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TAPINA: tak je jasný, že když tam máš doktory, co naposledy vlastní postel viděli před týdnem, že si tě nebudou všímat, co to jen půjde a potom ještě chvilku dýl!
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    TRISSIE: A to tam leckdo jezdí rodit z Brna kvůli skvělému přístupu, prosím pěkně.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CORNELA: tak jako tak to bude rozhodně zajímavá nemocnice.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CORNELA: ale furt je těch sedm ještě uvěřitelných/proveditelných, ovšem ti dva neonatologové... to musí být radost.
    ZUZKAOU: já vím, mám rodinu kus odtud. Ale furt, neonatolog musí být v porodnici k dispozici 24/7, což si fakt nedovedu představit ve dvou lidech.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZUZKAOU: ta nemocnice Ivančice musí být vůbec zajímavé místo...
    mají tam porodnici s dohromady 7 gynekology - dejme tomu, že přes přesčasy to ještě dají.
    Ale na neonatologii 2, slovy DVA doktoři?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CNV: ne - můžou za to ucpané detoxifikační kanály antibiotiky a antikoncepcí.
    CNV
    CNV --- ---
    ZUZKAOU: A že není ve své kůži, protože má doma malé dítě, to nikoho nenapadlo?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CORNELA: no však si ji chce přilákat s k sobě do soukromé praxe...

    Homeopatie Jaroslav Čupera
    http://www.homeopatickaordinace.cz/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: a tak to je těma homeopatikama a pupenama na správné cestě :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: ups

    Několik lékařů mi na několik problémů neustále nutilo, že by za to mohla antikoncepce. Pro jejich klid (svůj ne, po 20 letech užívání včetně asi 2x vysazení na víc než rok vím, že mi vyhovuje) jsem učinila pokus a pod dozorem a s krevními testy jsme vysadila na 1/2 roku. Nic se nezměnilo a teď mám od nich pokoj.

    Strašně moc je tohle "řešení" na ráně. Antikoncepce je špatná a máte to z toho.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    zvýšená nervosvalová dráždivost | uLékaře.cz
    https://www.ulekare.cz/poradna-lekare/zvysena-nervosvalova-drazdivost-102413

    Odpovídá lékař:
    MUDr. Jaroslav Čupera
    Specializace: Intenzivní medicína
    Pracoviště: ARO Nemocnice Ivančice

    Dobrý den. Váš problém je komplexní a řešení není jednoduché. Svůj podíl má i ta antikoncepce a rozhodně ty antibiotika jen rozhodily nějakou křehkou rovnováhu. Hormony a antibiotika vpodstatě ucpaly přirozené detoxikační kanály těla a pak už se potíže jen hromadí a "zdravá strava", cvičení a spousta dalších věcí se prostě míjí účinkem.Ta zvýšená nervosvalová dráždivost, čili neurovegetativní dystonie ale může mít jinou příčinu. Spíš než jakékoliv přípravky typu magnezia či jeho kombinací bych Vám doporučil začít s detoxikací - jednak homeopaticky Thuya occidentalis 15CH 1xdenně 5 granulí cca na 3 měsíce a k tomu podpůrnou kůru gemmoterapeutiky ( tinktury z pupenů ) - Bříza, Fíkovník a Lípa - dávkování najdete na lahvičkách. Dál by Vám ale měl pomoci zkušený lékař - homeopat. Obzvlášť, pokud chcete ještě otěhotnět.


    fakt tam dělá zástupce primáře
    Jednotka intenzivní a resuscitační péče
    http://www.nspiv.cz/oddeleni/jednotka-intenzivni-a-resuscitacni-pece.htm
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Nigerijský léčitel demonstroval funkčnost „neprůstřelného“ náhrdelníku. Byl zastřelen – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...citel-demonstroval-funkcnost-neprustrelneho-nahrdelniku-byl-zastrelen.html
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SADAKO: Máš pravdu. Jako, já nabyla dojmu, že tomu snad i věří, že když si navzájem leštěj ego s Aluškou, tak můžou být obdobně vypatlané/vymyté.
    ZUZKAOU: Tomu se u nás v rodině říká inteligentní plastelína. Osoba, která se sama vytvaruje podle toho, jak chce/by mohl chtít partner.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Jak jsou teď ti malí fotbalisté v jeskyni, četla jsem článek o jejich trenérovi, co tam je s nima: "...je sirotek. V deseti letech jeho vesnici skolila choroba, která mu zabila bratra i oba rodiče."
    Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/...tawong-rodice-omluva-pxl-/zahranicni.aspx?c=A180709_123430_zahranicni_kha

    Toliko ke tradiční asijské medicíně jakožto vzoru. Je mu 25, takže takovou epidemii co vybije vesnice tam měli před 15 lety (a samozřejmě asi stěží byla něco mimořádné, protože o tom, na rozdíl od eboly a pod., se u nás ani nepsalo...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SADAKO: já si myslim, že tomu věří. žije s nějakým majitelem střelnice a stárnoucí dedci okolo bratrů Passerovych ji bali na to, že bude v politice. vona je submisivní, tak se prostě adaptovala.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SADAKO: teď už je to čistej sprostej podvod.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GENTIANA: no vona jako čarodějnice měla větší ohlas, než jako modelka a impresário...
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    GENTIANA: Hlavně je pěkně vychcaná.
    Tím 'koncem kariéry' kolem sebe pěkně rozvířila bahno, teď se slavně vrací a ještě si mezitím udělala rešerše na to, co by mohlo táhnout potenciální klientelu, tzn. cenzura na FB, feministické spiknutí etc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam