• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: Jojo, jde to vyžádat z laboratoře, kde se původně dělala histologie a může se to pak poslat třeba na Měsíc. A pak ti přijde výsledek a ty s ním můžeš jít zas za jakýmkoli doktorem, který bude ochotný se ti věnovat.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: A to je reálné vzít vzorky nádoru (kde je vezmu, musí být přeci nějak odebrané) a poslat je do Izraele? A pak přijdou nějaké jeich výsledky a já s tím půjdu k českému doktorovi?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Mne techle lidi proste nejak nejde bejt lito. Muzou si za to sami, je to jejich zivot. Kdyz se mi znamej zabil v aute, protoze se nepripoutal, tak mi tp taky nedokaze bejt lito, kdyz se zachoval jak debil a jen holt musel nest odpovidajici nasledek.
    Hele nevim, ale Izrael ted docela frci, myslim, ze je to nove “americti lekari zjistili” a “svedsti lekari zjistili.”
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Me tyhle pribehy uz nesokujou :D. Lidi odmitnou lecbu a pak prijdou s pulmetrovou kouli na ksichte/na prsu/s metrovou kloakou a hrozne se divi.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: v téhle fázi by odhalení a připuštění si pravdy stejně nepřežila.
    Je to strašný.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CORNELA: tyvole!!! :(
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: Asi se to brzo vyřeší samo, co? :(
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    kuk
    [ ZEMINO @ Mateřský cit aneb o všem od těhotenství po údržbu našich dětí... ]
    ZEMINO --- --- 8:07:49 19.9.2018 --- 21:10 :: sledované diskuze+-#⇥
    dají se homeopatika dva druhy rozpouštět a podávat v jedné sklenici,nebo zvlášt?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Miminko po šesti letech, kauza paní D.K. | Parazitární Detoxikace | Hana Bláhová
    https://www.hblahova.com/single-post/2018/08/06/Miminko-po-sesti-letech

    Paní Bláhová mi kromě dalších zátěží našla i cystu tasemnice v děloze, která bránila početí, a také virus hepatitidy na játrech, která byla příčinou bolesti v pravém podžebří. Absolvovala jsem očistnou kúru, která u mě proběhla vcelku rychle (cca 1-2 měsíce), s ohledem na předchozí detoxikaci. Téměř okamžitě po ukončení detoxikace se mi podařilo otěhotnět (cca 1,5 měsíce po ukončení detoxikace). Musím zmínit, že jsem dříve nepociťovala žádné bolesti mimo nebo během menstruace, žádná vyšetření (a nebylo jich málo), které jsem absolvovala, nenašla žádnou zátěž, která by mohla být překážkou otěhotnění.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: zpět ke kořenům a k očišťovačským mašíblům , co to dělali mnohem dřív, než to bylo kůl. Tedy na forumu AZ zdraví

    Potřebuješ ji destilovat a pak zrmazit, protože jinak umřeš.


    http://www.zdravi-az.cz/Hydratace_organizmu_02_0Destilace.php


    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    včera Máte slovo na téma diety docela hustej. co to sakra je za kravinu pít destilovanou vodu?! to tam několik alternativců podporovalo. dyk destilka je přece škodlivá. i kolikrát ta hodně filtrovaná voda se nemá pít ve větší míře
    CNV
    CNV --- ---
    SALVATOR: Holy shit, to je ale geniální nápad. Bez legrace.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Takhle se na to musí!

    JONY
    JONY --- ---
    byla kvantová anatomie? :)

    Kvantová anatomie
    V kvantovém poli objevuji nový způsob péče, kterému říkám Kvantová anatomie.

    Už rok jej používám pro sebe i pro ostatní v poradně a účinkem jsem doslova nadšena.

    Každý den ke mě přicházejí nové a nové informace z této oblasti, před pár dny např. vylepšená meditace pro nervový systém.

    Čím dál víc mne baví předávat tuto dovednost dál a čím dál víc se těším na účinky, které jsou rychle vidět i cítit.

    Co je Kvantová anatomie?

    Je to péče, díky níž přináším jednoduše praktikovatelnou možnost, jak vyladit, opravit a rozproudit jednotlivé orgány, celé tělo i životní situace nejen své, ale i ostatních a podporovat tak zdraví.

    Z energetické pole jsem získala informace, jak praktikovat a předávat tento nový způsob dál, za využití západních a východních směrů medicíny, které propojuji v kvantovém poli.

    Čím je seminář naplněn?

    - seznamujeme se s principem fungování Kvantové anatomie
    - učíme se vstupovat do kvantového pole (předešlá dovednost
    kvantování není podmínkou)
    - praktikujme vyladění jednotlivých orgánů a celých systémů těla ve
    4D
    - uvolňujeme mysl a regenerujeme tělo
    - odhalujeme příčiny nemocí a pomocí Kvantové anatomie je trvale
    odstraňujeme
    - zaměřujeme se na nejrůznější propojení, např. s dědičnými
    chorobami, autoimunitními onemocněními, civilizačními chorobami
    a měníme je
    - prožíváme vylepšenou speciální meditaci pro Nervový systém
    - sdílím s vámi své životní situace, ve kterých jsem tento princip
    účinně uplatnila

    Cena :
    2 000,- Kč, placeno v hotovosti na místě
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ZUZKAOU: W T F!!!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Křišťálové děti: Bytosti s pastelovou aurou, která léčí. Jak je poznáte? - National Geographic
    https://www.national-geographic.cz/...sti-s-pastelovou-aurou-ktera-leci-jak-je-poznate-20180911.html


    Nationa geographic! Panenkosvatohostýnská, ty to vidíš!
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    já stále teda koukám... zjistila jsem, že si Ríšu pozvali do DVTV, do Kraus show i do Sama doma
    třeba pomoh spoustě lidem, nevím, ale prostě dobrý pocit z něj z nějakýho důvodu nemám :)
    ale pustím si ještě jiný videa, je to vtipný studijní materiál
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    ZUZKAOU: to je geniální! diskusní pořad "Co je pro ženy vagína", a diskutujou tam o tom dva chlapi.
    HUZWA
    HUZWA --- ---
    hm ja jsem chodil s Denisou jeden rok do tridy a kamos s ni chodil jako "chodil",ale asi neumel rozproudit jeji kundaliny a nenaladil jeji Joni,proste marnost nad marnost,tak ji pustil k vode ehm k Richardovi :)))
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    hm koukám svět je malej a ještě menší... já jsem Ríšu poznala před 18 lety, intimně, na koleji při studiu VŠCHT. detaily raději zatajím :DD omg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam