• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    POZITRON: Těžko říct, asi jo.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MOODYCAT: asi je to tak pro ne lepsi :(
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    POZITRON: Spousta lidi si to, ze umira odmita pripustit do posledni chvile.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CORNELA: a ona si porad mysli, ze se vyleci? nebo aspon tusi, ze uz to ma fakt za par?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SADAKO: Však z Izraele přijde dopis "Vážení pozůstalí..."
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    MAR_TINA: Já teda nejsem onkolog ani ho nehraju v televisi, ale podle toho, co píše Cornela bych si tipla, že pokud se ta laboratoř nejmenuje kupříkladu Archa úmluvy, tak má paní dost smůlu.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: Šak za prachy se udělá ledacos! Jedne můj nejmenovanej pacient si chtěl nechat odoperovat nejmenovaný hodně vážný inoperabilní onemocnění, tady to nikdo nechtěl dělat, tak jel do Německa, vysolil 60 000 euro a oni ho otevřeli, konstatovali, že to fakt nepůjde a zas zavřeli.
    Tahle se dělá business :).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA:
    MOODYCAT: ale tak to je zas dobrý. A pokud by izraelci měli kouzelnou laboratoř, proč ne.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: Jojo, jde to vyžádat z laboratoře, kde se původně dělala histologie a může se to pak poslat třeba na Měsíc. A pak ti přijde výsledek a ty s ním můžeš jít zas za jakýmkoli doktorem, který bude ochotný se ti věnovat.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: A to je reálné vzít vzorky nádoru (kde je vezmu, musí být přeci nějak odebrané) a poslat je do Izraele? A pak přijdou nějaké jeich výsledky a já s tím půjdu k českému doktorovi?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Mne techle lidi proste nejak nejde bejt lito. Muzou si za to sami, je to jejich zivot. Kdyz se mi znamej zabil v aute, protoze se nepripoutal, tak mi tp taky nedokaze bejt lito, kdyz se zachoval jak debil a jen holt musel nest odpovidajici nasledek.
    Hele nevim, ale Izrael ted docela frci, myslim, ze je to nove “americti lekari zjistili” a “svedsti lekari zjistili.”
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Me tyhle pribehy uz nesokujou :D. Lidi odmitnou lecbu a pak prijdou s pulmetrovou kouli na ksichte/na prsu/s metrovou kloakou a hrozne se divi.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: v téhle fázi by odhalení a připuštění si pravdy stejně nepřežila.
    Je to strašný.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CORNELA: tyvole!!! :(
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: Asi se to brzo vyřeší samo, co? :(
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    kuk
    [ ZEMINO @ Mateřský cit aneb o všem od těhotenství po údržbu našich dětí... ]
    ZEMINO --- --- 8:07:49 19.9.2018 --- 21:10 :: sledované diskuze+-#⇥
    dají se homeopatika dva druhy rozpouštět a podávat v jedné sklenici,nebo zvlášt?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Miminko po šesti letech, kauza paní D.K. | Parazitární Detoxikace | Hana Bláhová
    https://www.hblahova.com/single-post/2018/08/06/Miminko-po-sesti-letech

    Paní Bláhová mi kromě dalších zátěží našla i cystu tasemnice v děloze, která bránila početí, a také virus hepatitidy na játrech, která byla příčinou bolesti v pravém podžebří. Absolvovala jsem očistnou kúru, která u mě proběhla vcelku rychle (cca 1-2 měsíce), s ohledem na předchozí detoxikaci. Téměř okamžitě po ukončení detoxikace se mi podařilo otěhotnět (cca 1,5 měsíce po ukončení detoxikace). Musím zmínit, že jsem dříve nepociťovala žádné bolesti mimo nebo během menstruace, žádná vyšetření (a nebylo jich málo), které jsem absolvovala, nenašla žádnou zátěž, která by mohla být překážkou otěhotnění.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: zpět ke kořenům a k očišťovačským mašíblům , co to dělali mnohem dřív, než to bylo kůl. Tedy na forumu AZ zdraví

    Potřebuješ ji destilovat a pak zrmazit, protože jinak umřeš.


    http://www.zdravi-az.cz/Hydratace_organizmu_02_0Destilace.php


    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    včera Máte slovo na téma diety docela hustej. co to sakra je za kravinu pít destilovanou vodu?! to tam několik alternativců podporovalo. dyk destilka je přece škodlivá. i kolikrát ta hodně filtrovaná voda se nemá pít ve větší míře
    CNV
    CNV --- ---
    SALVATOR: Holy shit, to je ale geniální nápad. Bez legrace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam