• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    MATHES
    MATHES --- ---
    XBAHNO: vzhledem k tomu, ze prvni 3 dny neschopenky jsou za 0% platu a propustka z prace k doktorovi jsou az 4 hodiny za 100% platu, vychazi mi to dost jednoznacne :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    SANTAL: U my obvodacky treba ne, kdyz uz tam jsem, tak minimalne par otazek a premerit tlak. Nevim, jestli je to peclivost nebo potreba vykazat par bodiku pojistovne, je mi to vcelku jedno, ale nez mi to sestra pichne, alespon zbezne me doktorka videt chce.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    MAR_TINA: To u vás (po nahlášení se) nepíchne prostě sestra?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: tak jde k lékaři, čeká na řadu, dostane vakcínu, čeká 20 minut, jde do práce, 2 hodiny neodpracované a placené nejméně :D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    CORNELA: Blby pojmy, ale vypocty jsou jinak vcelu OK po matematicky strance. Jestli jsou spravne vstupni data, to nevim, mam o tom pochyby, zejmena v katerogii nakladu na lecbu, ale zenska vcelku vi co s tema cislama dela.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: a to trva 43 hodin, takze je to stejne zbytecny, protoze 40 hodin nemocensky je min :-D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: To je naprosto genialni :D. Prenos chripky je 10%, ucinnost vakciny 43%, takze je potreba naockovat 23 lidi...ty vole, to je dokonaly :D.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    CORNELA: Just wow :-D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    jediný řešení je absulutní povinnost a tvrdý postih. Krom medicínsky potvrzených kontraindikací. A ty prověřovat.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jsem alergička a protože moji přátelé měli závažné problémy kvůli svému rozhodnutí neočkovat, zajímalo mne jaké důvody je vedly k tomu podstoupit takové martýrium a proto jsem se o to do hloubky začala zajímat. a zjistila jsem, že očkování je zásah do imunitního systému. z toho jsem si logicky vyvodila, že pokud imunitní systém naruším nenávratně ho poškodím

    celá ta diskuze má přes 120 000 příspěvků

    Maminky, co už neočkujete, ozvěte se - Diskuse - eMimino.cz
    https://www.emimino.cz/diskuse/maminky-co-uz-neockujete-ozvete-se-56611/
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    VYHULENY_UFO: Vubec nechapes homeopatii - chybi v tom kokain, samozrejme spravne potencovanej!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PATISLAV: to je nejaka picovina, vzdyt v tom chybi makovy vyluh
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PATISLAV: To je ta věc, co jim do toho jednou ujel rulík v koncentraci větší než malé, ne?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Poraďte, když je to homeopatikum, znamená to, že je tam ten rulík zlomocný v tak nízké koncetraci, že je už zase smrtelně jedovatý?

    Viburcol pro zklidnění dětské nepohody
    http://www.viburcol.cz/
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ZUZKAOU: měli jste špatné myšlenky!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PETER_PAN: stejně nedodržovali to co jsem jim radila a nebo něco takového.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ZUZKAOU: Tihle lide jsou to schopni stocit treba takhle:

    Ano, stava se to ze nekterym lidem neni uz pomoci. Udelala jsem co jsem mohla, z celeho srdce jsem se snazila, ale povazte kdyz ani ja jsem nic nezmohla, pak to byla vule bozi. Je mi to moc a moc lito, verim ze jsem udelala maximum a jestli ne, buh me bude soudit.

    A odejdou stredem.
    NATAKA
    NATAKA --- ---
    ZUZKAOU: v takovém stavu si to ani připustit nemůže, nejde to... probrat se do "běžného" stavu jí bude trvat několik let, IMHO podle toho, jak píše srozumitelně a souvisle, má naději...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HONZA09: IMHO si to nepřipustila ani tehdy, natož teď...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ZUZKAOU: Když jsi zodpovědná za smrt dítěte, odsouzení a uvěznění dvou lidí a projde Ti to, tak Ti z toho může hrábnout raz dva. Navíc mi přijde, že tam i píše, kdy se jí to rozjelo naplno.

    OTEVŘELA SE MI NEBESA 4.3 2016, KDY SE MNOU ZAČAL KOMUNIKOVAT SAMOTNÝ STVOŘITEL LIDSTVA, TAKÉ NÁŠ PŘEDEK DÍ LÁV AUM SVAROG ŽEHÓVA A ZAČAL MĚ TELEPATICKY VYUČOVAT JAK TO VŠECHNO BYLO. JAK VIDÍTE, TRVALO TO VELICE DLOUHO, NEB DNESKA JE PŘED VÁNOCEMI 2018.

    NĚKDY KOLEM PRÁZDNIN 2018 SE SE MNOU NAPŘÍMO V TELEPATICKÉ KOMUNIKACI PROPOJIL JEŽÍŠ KRISTUS A ZAČAL MĚ VYUČOVAT A ZÁROVEŇ NĚKDY V TÉ DOBĚ SE SE MNOU PROPOJIL SVAROG AUM, JEHO POKREVNÍ OTEC, PRAOTEC VŠECH SLOVANŮ. KOMUNIKUJI NAPŘÍMO I MARIÍ HELI, JEŽÍŠOVOU MAMINKOU A JEHO MANŽELKOU MARUŠKOU MAGDALÉNKOU.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam