• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAMagirus-Deutz
    Už je nás na nyxu víc, co vlastní tenhle skvost a jelikož mě konkrétně teď čeká období servisu, tak bych rád vyměňoval zkušenosti, rady, tipy s ostatníma.

    Servisy
    http://promotor.cz/deutz/
    http://www.damcoservice.cz

    rozbalit záhlaví
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    MASOO: Já bych se s dovolením ohradil proti tomu "relativně dobře zajištěný".. = )
    MASOO
    MASOO --- ---
    neni nad to, kdyz se relativne zajisteny bily/i "decka" nazyvaj ciganama;)
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    dyk dylyna dyskoteka..ale porad TI bili cikani..
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    Bílý cigáni sned snad všichni né? ;) A neni to náhodou s trvdým? :D
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    "durch"
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    to auto znam z orgivy a tarify,kabina proriznuta durach a je to vevnitr slusnej pokojicek :]
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    SIEMENZ: cigosi neasi :] ikdyz bili..
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Jo maj trosicku jinej odstin nez ten zbytek, ted na to schvalne koukam... :D
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    JAMES23: tak to se mi sver klidne do posty, co se ti nezda? Je uz to precejen osm let, co sme to s Frantou delali, takze neco bych udelal trochu jinak... ale rozhodne nevypadaj jak ze zmuchlanyho papiru.. :P
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    SIEMENZ: jo ty mas co rikat s tema tverma dverma do boxu :D
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    MASOO: no ze je to diy neznamena, ze to musi vypadat jak z predele, ze... ,)
    MASOO
    MASOO --- ---
    SIEMENZ: DIY
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    NEBIQUE: ty plechy vzadu...?? :P
    NEBIQUE
    NEBIQUE --- ---
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    TUKI: ale fesak :]
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    AUTODILYNIKY: ''...Wir sind mit unseren 3 Kindern häufig mit ihm zum Campen gefahren. Zwar nie sehr weit, weil nur 75 Kmh, aber es war immer ein tolles Erlebnis für die Kinder. ...''
    Casto jsme jezdili s detmi kempovat. Avsak nikdy moc daleko, jelikoz jen 75 kmh, ale byl to vzdycky skvely zazitek pro deti,))))
    TUKI
    TUKI --- ---
    AUTODILYNIKY: 160 cm vejška boxu..
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    teda M3
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    JAMES23: Mam N3, silniční daň platit nemusíš, pokud to auto nemáš napsaný na firmu

    FEEX: Povinný platim 8,5tis s pojištěnim oken a vyššim krytim, fakt platíte půlku? Vjezd do města mam stejně, protože jsem N3. Na okruhu musim mít krabičku, ale to bych musel i kdybych byl do 12t a mýto se platí na základě emisní normy, ne váhy, nebo se pletu?
    FEEX
    FEEX --- ---
    tre
    KRISHNA: treba asi polovicni mytny, ve vetsine zemi, poviny ruceni pulka, vjezd do mest i ten blbej prazskej okruh. od 12,5 ses kategorie jako kamiony ne jako nakladak..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam