• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAMagirus-Deutz
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    TUKI: aha :))
    TUKI
    TUKI --- ---
    KRISHNA: bez papírů, a bez brzd, to at si strčej někam....
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    No a teda nějakej progress... Oproti posledním fotkám to vypadá, jako by se nic nezměnilo, ale strávili jsme na tom dalších cca 30 hodin :) Jsme zrovna v tom největšim voseru. Na hrubo zbroušená první vrstva plniče (při tom vás James buzeruje, že má všechno zaprášený:))) a nastříkaná druhá, která se brousí na jemno mokrym smirkem zrnitosti 800 (ono se doporučuje 1000 a víc, ale to bychom na tom nechali ruce). Už zmizely zelený mapy po probroušení na původní lak a vypadá to teď celkem jednobarevně. Největší voser jsou ty nejty. Celej box je přenejtovanej novejma nejtama, ale ty původní v laku vymlely barvu, která se začla loupat, takže kolem každýho jsme to museli obrousit kartáčem na vrtačce, kterej se občas trochu zaryl do toho hliníku, takže ty se musej dělat každej zvlášť ručně, kolem dokola, stejnak to kolem nich bude hnusný, kdybych to chtěl zakrejt, tak by muselo přijít ještě pár vrstev plniče a na to už fakt nemám, stejně tu barvu z toho počítam orvu, až s tim pojedu nějakou džunglí na techno :))
    Na tý fotce proti světlu jsou vidět mapy prachu po tom broušení, ještě to neni ani ofouknutý kompresorem, až bude, tak to celý umejem vodou a měl by na nás vykouknout krásnej lesklej povrch, na kterej už se bude stříkat zelená.






    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    JAMES23: jj 30 +-
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    KRISHNA: Pocital jsi to nejak jestli to vubec jde.... 30?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Dobrá cenofka
    Magirus Deutz 170D11 Allrad 4x4 ex THW in DE-35099 Burgwald, Eder Německo
    https://www.mobile.de/...s:20,srt:year,sro:asc,mke:16150,frx:2005/pg:viptruckover7500/252592902.html
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    JAMES23: proto mám za 3 roky asi 3tis km.. :))

    Jinak ještě mu koukám na ty fotky a zajímalo by mě, jak má udělanou tu 4x4, kde má mezinápravovej diff a kudy vede kardan dopředu
    Stejně tak by mě zajímalo, jak má udělanej ten naviják vepředu, jestli ho tahá motor, nebo to má nějakej separe elektrickej a taky bych chtěl vědět, kudy vede, protože tam v těch místech fakt neni moc prostoru
    A taky bych chtěl vědět, kam mu vede ten kabel z tý 24V zásuvky u pravejch schůdků

    Nechcete se na to ject někdo podívat a vyfotit mi to? :))
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    23NAUTILUS:
    KRISHNA:

    Moc peknej kousek. Porádnej generátor a kompresor na autě mít prostě chceš :)
    Ale co ta spotřeba kluci? na to dneska někdo má s tím cestovat? :)
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    KRISHNA:
    jj, ja vim :) ... me prave zaujal ze ma delsi rozvor nez bezne maj (3.8m) tyhle zasahovi vozy,
    a samozrejme i tim monster motorem ;))
    ... na 14.00 R 20 by tenhle 4x4 Maggi letel klydne 123km/h podle gps ;P
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    23NAUTILUS: jj, to je ten motor co tam mam ja, kdyby tak sel nejak preskladat diferak, ja se bezne rozjizdim na 3 i nalozenej, jednicku pouzivam max na karnevalu v pruvodu a i tam je moc pomala, by to zvladlo ject 120 v pohode :))
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    panove...., tohle je mazec! maggi v8 na original "malejch" pneu ... vmax pres 105 km/h

    Iveco Magirus 120 25 4x4 Feuerwehr Rüstwagen RW 2 V8 als Andere Lkw über 7,5 t in Ichenhausen
    https://suchen.mobile.de/...Option.sortOrder=ASCENDING&searchId=a79dc50f-ded7-fd90-e028-a5e3f8ca5df4
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    ITCHYHEAD: Plnic, barva, lak cca 11tis. Nutni dodat, ze naka normalnejsi barva by vysla levnejc, ale ne vyrazne, tak o litr az dva, kdyby ses obesel i bez laku, tak je to spis tak polovina
    ITCHYHEAD
    ITCHYHEAD --- ---
    KRISHNA: kolik stoji porce barvy na takovejhle truck?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    MELDA: Tys tu barvu neviděl, když jí stříkneš na sklo, tak normálně vidíš skrz, navíc je dost řídká, lakýra nám doporučil, že to máme dělat po částech, jako třeba nejdřív metr, počkat až to uschne a pak další metr, že nastříkat celej bok najednou určitě nepujde. Barvy snad bude dost a kdyby ne, tak se dá dost jednoduše koupit další.
    MELDA
    MELDA --- ---
    KRISHNA: Kolik sis te barvy vzal? Vyjde ti to treba na druhej, nejlepe treti nastrik?
    MELDA
    MELDA --- ---
    KRISHNA: Ja bych se toho vubec nebal.
    MASOO
    MASOO --- ---
    KRISHNA: no tak to bude psychedelicky no
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    No já tam moc nefotil, tak tady ještě dvě + jedno video od geeka, končí ale někde v půlce, původně jsem myslel, že to budem mít za ten víkend celý hotový, ale chyba lávky, tak snad to video bude někdy komplet...

    Jinak dneska se na hale objevil nějakej lakýra, co se tim živí a řikal, že jsme si teda naložili dobrou výzvu, že jednak lakovat takovýhle velký svislý plochy je samo o sobě hroznej voser a navíc tou barvou, která je průhledná (nějak se tomu řiká, už jsem zapomněl jak), takže musíš mít podklad všude 100% stejnej, jinak to bude flekatý... No mám pocit, že z toho vznikne nějakej batikovanej techno úlet :))





    magorus regreen 2018 castecny nahled
    https://www.youtube.com/watch?v=e7rdMo0B7l0

    LAN23
    LAN23 --- ---
    KRISHNA: more foto
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Proč mi nikdo neřek, že s tim je takovýho sraní ?




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam