• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAMagirus-Deutz
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    1N7RUD3R: no vypada to jak v meritku 1:20 ;)
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    Sorry kuci, je to takova detska radost... hasicskej autak pod stromeckem :) Fotky poridim lepsi, urcite :)

    A aspon to zije! :D
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    1N7RUD3R: S těma fotkama nás vyloženě trollíš.. postav to za světla někam normálně, vyfoť to tak aby bylo vidět celý auto - předek i bok a ne vánoční stromeček :D
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    TUKI
    TUKI --- ---
    1N7RUD3R: mužu se zeptat co to stálo ? jinak to bude asi jedna s nejstarších, co tu na nyxu sou..bude to chtít větší kola 12,00-20, nebo 13,00-20..
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    Tak jsem ho privezl. Bude na nem prace mrak, ale zaklad dobrej. Ram zdravej, tam neni patrno ani smitko rzi. Bouda byla nad kolem kdysi davno kitovana. Kabina -interier jeste jde, ale uz za hranou uspokojeni co se tyce stavu. Az se vyplachne wapkou tak to bude taky jiny. Gumy to ma novy, disky jsou sisaty jako krava. Pajtluje to s celym autem. Brzdi to jako dabel ale cely auto se rozpajtluje a uhejba doprava. Mezi tereni redukci a silnicnim nastavenim nevidim moc velky rozdil. Nejhezci chod to ma kdyz jedu na 5ku 50-55km/h. To si to krasne seveli... motor na volnobeh bezi hezky. Rychle to jezdit neumi. Jako, ze 90-100. Cestou domu mi doslo do ceho jsem se to pustil. Jeste jsem z toho takovej mrzutej. Nevim jestli jsem udelal dobre nebo ne. Nejspis rozhodlo, ze je celkem v uchazejicim stavu, 3km od hranic u Nachoda a za rozumny penize. Tak jsem do toho proste sel. Domu jsem jel 9hodin a pekne jsem pri tom vymrz. Nezeptal jsem se jak funguje topeni, kolem auta bylo krasne teplo tak me to ani nenapadlo. 4x4 s uzaverkou funguje hezky, vyzkouseno.
    Budu rad za nejaky proskoleni v problematice. Trosku mi to pozvedne naladu, ze jsem si neudelal pruser akorad :D Kdyz to reknu jinak, mel jsem asi lehce jinci ocekavani. Jedna se o rok 74, coz kdybych sehnal nejaky 80+ tak ty dojmy budou taky jiny...

    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    @Melda nahraju pak doma.
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    1N7RUD3R: Vic fotek??
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    No jsem na to sam zvedavej. Co ti budu povidat. Je to primo od hasicu, prodava jeden z nich. Ale uz jsem taky videl jak vypada polskohasicska retus...
    TUKI
    TUKI --- ---
    1N7RUD3R: v polsku bych byl hodně opatrnej, byl sem tam parkrát se podívat na auta, a ani jednou se nic nekoupilo..samej načinčanej klump..
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    Ve ctvrtek jedu na jednu polskou 170D11ku. Celkem prizniva cena a stav se uvidi. Fotky vypadaji fajn.
    TUKI
    TUKI --- ---
    GRANGE: to nebude chudák, jenom, ale taky asi velkej vůl s opravdu špatným odhadem, naštěstí se toho tolik nestalo..
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    vzacnej kousek :D

    Fahrgestell Iveco 160-30 4x4 Feuerwehr - Preis: 23.500 EUR - Maschinenangebot auf Maschinensucher.de
    https://www.maschinensucher.de/iveco-160-30+4x4+feuerwehr/i-4377899
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    D_B_M:
    hlavne 15t navijak, se nevidi casto :D
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    23NAUTILUS: chudak opelichanej..ale V8 za ty prachy :]
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    Sonstige Magirus Deutz FM 232 D 17 FA,V 8 Motor,15 to Seilwinde, - Preis: 4.900 EUR - Maschinenangebot auf Maschinensucher.de
    https://www.maschinensucher.de/magirus+deutz-fm+232+d+17+fa%2Cv+8+motor%2C15+to+seilwinde%2C/i-6027508
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam