• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAMagirus-Deutz
    NIMATEK23
    NIMATEK23 --- ---
    Iveco Magirus 120-17. Nechce se mi odblokovat parkovací brzda. I když se po nastartování auta vše v pohodě "navzdušní", auto si (na předepsaných osmi barech) klasicky foukne, ale auto se nehne z místa. Řekl bych že po zatažení ručky slyším její vypnutí, zhasne i bezpečnostní dioda na palubce, ale nic. Zkusil jsem pomocí vzduchojemů vše úplně odvzdušnit, jestli v systému nebude voda která by mrzla a dělala neplechu (někdo mi kdysi něco podobného radil), vše se poté po nastartování krásně zpět natlakovalo, ale žádná změna. Měl by někdo nějakou jinou radu krom sundání kola a omlácení bubnu?

    Auto stálo cca asi jen necelé tři týdny, sice na horách u Jánských Lázní, ale neřekl bych že tady nějak mrzlo. V minulosti to již taky prárkrát zlobilo, ale stačilo brzdu pouze povolit, zatáhnout a povolit a nebyl problém....
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    FEEX
    FEEX --- ---
    MELDA: to vypadá, ze ma slušně prodlouzenej rozvor, by nebyl spatnej na Obytnak oldtimer
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    https://auto.bazos.cz/inzerat/157539933/magirus-deutz-dl-37-1966.php ...spíš jen jako zajímavost,cena a žebřík na nic,ale tyhle starý u nás na prodej nebývají......
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    Video toho zelenyho krasavce ;)

    KARAVAN | 4x4 Magirus Deutz 170D11 İtfaiye Kamyonu
    https://youtu.be/eZF7sJmLxec
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    FEEX: není, stejně jako tam není vhodný mít zásuvky, plastový okna, hliníkovou roletu, dýhový podlahy a spoustu dalšího :)
    FEEX
    FEEX --- ---
    KRISHNA: sauna super, Jen si rikam jestli je lepeny osm vhodny do sauny
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    okej, je to oficiální, vyhřejvaná podlaha nestačí, z Magirusu je sauna.

    Měl jsem to teď 9 dní na jednom privatnim mejdanu a lidi to milovali. Vystřídalo se jich tam imo tak 150. Nejvíc najednou jich tam bylo 13, nejvyšší teplota asi metr od kamen byla 86°C

    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    Kuci, k cemu slouzi tuten valec? Jeho funkce je mi tak nejak neobjasnena, je odpojen...

    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    BIGGIE: Jo! To by slo :)
    BIGGIE
    BIGGIE --- ---
    na me vyskocilo na fb

    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TUKI: to teda! ..vestavba nula hovno ..taky kroutim hlavou
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    TUKI: Vzdyt pisu... s velkou predstavivosti :)) Ctyri kola, hranaty, cumak.. :D
    TUKI
    TUKI --- ---
    1N7RUD3R: to si děláš srandu, asi si to neviděl naživo, a s mogem to nemá opravdu nic společnýho..naštěstí..
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    TUKI: Holt to s velkou predstavivosti vypada jako Unimo :D
    TUKI
    TUKI --- ---
    tak to je záhul, co si za to lidi řeknou..asi doba..
    Expeditionsmobil Magirus Deutz 160 ANW in Sachsen - Coswig | eBay Kleinanzeigen
    https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/expeditionsmobil-magirus-deutz-160-anw/2024976032-220-3989
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    TUKI:
    ten je pro rodinu liliputanu :D
    fm1 shelter ma zvenku na vysku 1825mm.... a vnitrni vyska je pouze 1660mm

    jedina vyhoda je robustnost

    vyhoda auta je malej kruh otaceni, to je jasni, ale prece jenom je to prcek :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam