• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXNyx pro iOS
    Stahnout lze zde:
    ‎Nyx on the App Store
    https://itunes.apple.com/us/app/nyx/id920743962?ls=1&mt=8

    Zakladni orientace
    palce, mazani, upominky - swipe na prispevku doleva/doprava
    dvojklik na "bookmarky" / "historii" - prepinani vse/nove
    dvojklik na "statusy" - zkratka do notifikaci
    rozbalit záhlaví
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TOOMIX: Dobrá otázka. Za Fyx můžu říct, že je plánován jako multiplatformní, tj. bude i pro Android a pokud vím, tak žádný Androidí klient není (nyxdroid je víceméně mrtev). Nemluvě o funkcích, které zatím ofiko klient nemá (spoilery, ankety, code syntax, ...), ale Fyx samozřejmě zaostává v jiných funkcích (dark mode, hledání, ...) - jsem si toho dobře vědom, ale to vše bude ;) Fyx měl nedávno (25.11.) první narozeniny a za tu dobu se myslím dost posunul a moc už nechybí k plné funkčnosti. Srovnejte si to s ofiko klientem (no offense Nyxi :))

    Další věcí je, že Fyx je open source a snažím se ho mít community-driven. Snažím se naslouchat přáním uživatelů, kdokoli se může začít hrabat ve zdrojácích a začít posílat nové funkce stejně jako již nějakou dobu běží práce na novém lepším UI. V tom vidím hlavní sílu.

    Smlysl v tom tedy imho je. Dokud budou lidi podporovat vývoj, budu na tom pracovat. A až přestanu, tak ty zdrojáky na GitHubu prostě budou a může kdykoli přijít někdo další a začít tam kde jsem skončil.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    FYX je budoucnost.

    Nyx fo iOS je za mě zatím nejfunkčnější appka a jsem rád, že se po letech aktualizoval a věřím, že zase pár let vydrží.
    CROSS
    CROSS --- ---
    TOOMIX: to je otázka na Nyxe, jestli to jako nechce zrušit nebo zakázat, nebo otázka do pléna? S rychlostí aktualizací Nyxova klienta (nic ve zlém, dodnes ho používám zejména kvůli notifikacím, a 1.0.6 je super... po těch letech) je dobře, že někdo má zájem a snahu vyvíjet vlastní (fyx).

    U nezávislých klientů pak závisí :-) na libovůli autora, jak dlouho ho to bude bavit a snaha a zájem vydrží. Navíc doposud to nevypadalo, že by Nyx byl nakloněn nějaké širší diskusi o funkcích a designu (opět nic ve zlém, existenci Nyxova klienta beru jako bonus k provozu serveru jako takového), u nezávislých klientů ten prostor může být.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Je žádoucí mít vícero aplikací pro Android/iOS? Narážím tím na existenci FYXu
    NYX
    NYX --- ---
    1.0.7 poslano na review
    NYX
    NYX --- ---
    :-) hledani uz taky ok

    Chvili si to budu jeste testovat a pak poslu na review.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    A taky pokud vlezu do fora z notifikace kde jsem citovan, tak se neoznaci jako prectena a ja musim tam duplicitne lezt :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KAZATELL: Barva textu v hledani taky. A obcas problikava(la) chyba spojeni...
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KOC256: Jako jinak já jsem nadšený. Vlastně jsem vnímal jen dvě chyby a obě jsou odstraněny. (Dark mode, nefunkční odkazy na konci příspěvku)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    TOM_HOST: Právě proto zmiňuji tu velkou placku. Váha se rozloží a led nepraskne ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Obcas vyskakuje cervena chyba “Chyba pri komunikaci se serverem”. To delalo i drive... treba pri prechazeni z diskuze do sledovanych ale ne vzdy.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KAZATELL: Znas tu historku o podanem prstu? :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KAZATELL: Pohybujes se na tenkem lede :D
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Ty jo jsem si toho všiml až teď když se najel v dark módu. Super. Co verze pro iPad?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Toho jsem si ani nevsim ... on to spravil!!!

    Diky nyxii
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Hlavně funguji odkazy přímo na YouTube. Perfekt.
    DUKED
    DUKED --- ---
    NYX: Neresim, byl problem trefit odkaz driv, tohle je super proste
    NYX
    NYX --- ---
    DUKED: Tim otviranim v Safari si nejsem uplne jisty, jestli mi nevadi to jejich hromadeni tam. Vim, ze iOS umi nejaky auto-close po urcite dobe, ale stejne...
    DUKED
    DUKED --- ---
    Je to strasnu luxus, diky moc. Odkazy se otevrou v safari, nightmode je bonus
    NYX
    NYX --- ---
    NAGASAWA: To uz mam poznamenane, ale bral jsem to jako drobnost, co kvuli ni nebudu oddalovat update.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jen detail u hlavní notifikace. Nebylo by možné tu ikonu zakulatit? Ten čtverec mi drásá nervy vzhledem k tomu, že ostatní ikony jsou kulaté.

    NYX
    NYX --- ---
    TOM_HOST: No minimalne tenhle bug opravim driv nez za ctyri roky :-)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NYX: Takze ted to pofici?!?! :))) hlavne to roztahnuti na celou obrazovku u maxu ... to je orgac ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam