• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXNyx pro iOS
    NYX
    NYX --- ---
    Ve storu nova verze. Opravuje bookovani diskuzi do kategorie. U notifikaci ukazuje nazvy diskuzi. A pouziva nove API k hledani prispevku.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Nejsem si vyloženě jistej čím to je, ale zežloutla mi aplikace. To je nová featura? :)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DEIKSAC: Ale teda zda se mi, ze po rozkliku se zobrazi low res verze.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    NYX: U me fotky v trzisti funguji
    NYX
    NYX --- ---
    SCHUNA: Jj, o tomhle konkretne vim, vyresim pozdeji.
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    NYX: Mne stale niektore kluby nefunguju, napr :

    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    A check/notifikaci novy verze neumi delat aplikace a musi se vzdy pres store? Jestli bych nejakou informaci cekal na prehledovy strance v app, tak tuhle zrovna jo
    NYX
    NYX --- ---
    Tak ve storu nova verze. Snad uz konecne ukazuje fotky v trzisti :-) A nepada pri spusteni bez internetu, jde hlasovat v anketach, hazet kostkou a pracovat s zadostmi o nove diskuze.
    NYX
    NYX --- ---
    Asi by se dalo ukladat kde clovek chce byt a po znovuotevreni se tam vratit, ale to by znamenalo nacteni novych dat, tj. ztrata informace o novych prispevcich apod. Nebo si nekam pri tom uspani persistovat aktualni data a ozivit to bez reloadu. Asi ne uplne trivialni uprava.
    NYX
    NYX --- ---
    To spis OS posle signal, ze je appka v pozadi a ma uvolnit pamet, na coz reaguju zavrenim toho co je pootvirane a navratem do vychoziho stavu.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    CROSS: Mam, ale i kdyby to bylo z rozectenyho klubu do historie, tak to neni ono. Ale netusim, jakej je za tim technickej background
    CROSS
    CROSS --- ---
    DEIKSAC: A v nastavení máš po neaktivitě do původní lokace?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Jeste teda mi uplne nevyhovuje chovani, kdy me app po chvili beaktivity hodi na prehled. Jmenovite dneska jsem mel otevrenej klub s asi 300 novych, nestihl precist, a kdyz na to prisel cas, tak jsem na prehledovy strance se seznamem novejch klubu
    NYX
    NYX --- ---
    DEIKSAC: Jezis ja jsem pako. Pardon. Po publikaci pristi verze se zeptam zas :-)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    NYX: Ne. Kilnul jsem aplikaci a furt stejne. V appstore nic noveho
    NYX
    NYX --- ---
    DEIKSAC: Uz snad ok?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    A jeste teda v trzisti nevidno nahledy fotek, po rozkliku se normalne zobrazi
    NYX
    NYX --- ---
    DEIKSAC: No nejak se zobrazuji, ale hlasovat v nich zatim nejde.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Funguji v ios app ankety? Zda se mi, ze ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam