• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXNyx pro iOS
    Stahnout lze zde:
    ‎Nyx on the App Store
    https://itunes.apple.com/us/app/nyx/id920743962?ls=1&mt=8

    Zakladni orientace
    palce, mazani, upominky - swipe na prispevku doleva/doprava
    dvojklik na "bookmarky" / "historii" - prepinani vse/nove
    dvojklik na "statusy" - zkratka do notifikaci
    rozbalit záhlaví
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KAZATELL: Na 11” tabletu mi uz bez problemu vyhovuje web.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KOC256: Na tablet není apka a přes web je to takové nemotorné
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZAK:
    Tak uz jen pockat az ti dojde, ze mobil neni cesta. Chce to tablet, pripadne pocitac :-)
    ZAK
    ZAK --- ---
    NYX: ok, to chapu. Ale takovejch starnoucich nyxaku co hur a hur videj a neradi si zvykaj na novy appky bude asi pribejvat. Tak asi si teda poridim brejle na vecerni cteni :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Jedu 100% nyx, prijde mi super. Menit neplanuju

    Diky Nyxi 😉
    NYX
    NYX --- ---
    Taky bohuzel musim doporucit Fyx v tomhle pripade :-/ Nejspis by to znamenalo revizi komplet vsech constraintu a i do budoucna testovani ve vsech variantach, na to uplne nemam cas.
    KULHY
    KULHY --- ---
    KOC256: Mam to podobne, ale priznam se ze na puvodni app klikam asi ze zvyku + mam rad ten podprahovy rozdil nativni appky. Ovsem s Lucienovym mindsetem ve Fyxu vidim budoucnost mobilniho Nyxu. Posledni update me zase vic naklonil pouzivat Fyx a treba zkusit najit v tomhle roce cas na nejaky ten design k nemu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KULHY:
    Ja je porad stridam. Taky mi puvodni koncept sedi vice. je takovy kompaktnejsi. Ale tim ze jsem se snazil nejak angazovat i u FYXu, tak to tak nejak hraju na obe strany...
    KULHY
    KULHY --- ---
    ZAK: Chapu, myslim ze Fyx ma snahu vice odrazet dnesni standardy citelnosti, ale jsou lidi do chteji mit na obrazovce radeji vice mrnavych radku.
    ZAK
    ZAK --- ---
    KULHY: ja bych radeji zustal u tohodle puvodniho, na kterej jsem uz leta zvyklej
    KULHY
    KULHY --- ---
    ZAK: A Fyx jsi zkusil?
    ZAK
    ZAK --- ---
    Slo by prosim udelat zvetsovani fontu, optimalne aby bylo navazane na nastaveni velikosti v iOSu? Ted kdyz si zvetsim systemovy nastaveni, tak to v nyx klientovi zvetsi jenom nadpisy kategorii ve sledovanych, ale zbytek je stale maly.
    NYX
    NYX --- ---
    SAAYURI: To casove umisteni je zvlastni...to nechapu, jak se muze dit.

    Prekryvani neresim. Vim o tom, ale beru info o lokaci jako relativne bezcennou informaci, u ktere nevadi, ze neni uplne vzdy videt cela. Jen mozna zvetsim u prekrytou oblast, at to tam neleze ven vespod.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Akorat je to nejaky rozbity... prekrejva se mi to pres info, kde kdo zrovna je, a ten prispevek, kde je palec nahoru, je duplicitni a neni uplnej a zarazenej o deset prispevku vys, prisla jsem na to "omylem", kdyz jsem koukala, co to tam sviti...
    iPhone 12mini, aktualni aplikace i system...

    NYX
    NYX --- ---
    Tak schvaleno :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    NYX: to hlasování je hodně dobrý
    NYX
    NYX --- ---
    Tak do review jde nova verze. Jde videt jak jste hlasovali a je mozne si vypsat upominky.

    NYX
    NYX --- ---
    A uz by mela byt venku
    NYX
    NYX --- ---
    Oprava na pady na iOS 15.2 je in review...spolu s opravou padu v trzisti a moznosti prepinat v historii vse/nove stejne jako je to v bookmarcich.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256: Aha uz chapu, proc to slo ba me :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FEFERONIE: Sice to je otazka spise na @nyxe :-). Ale jakou verzi mas? U me posledni 15.1.1 je OK. Zkusil bych odhlasit/prihlasit, pripadne app smazat a nainstalovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam