• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALAMANRozhodnutí
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Sice není přítel úplně ten nejlepší důvod (měla bych to dělat hlavně kvůli sobě!), ale říct ne cigáru, je pro mě výzva. :-)
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    KLEER: Nakonec to vyhrál Neil Young na LP!
    KLEER
    KLEER --- ---
    VERKULENT: ja jsem pro konversky!na co nakonec padla volba?:)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Konversky, komiks nebo LP?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    NEI: Mátový čaj s medem :)
    TINNWIENLHAIN
    TINNWIENLHAIN --- ---
    tak vyřešeno, pojedu na výlet sama :D
    TINNWIENLHAIN
    TINNWIENLHAIN --- ---
    Jet s ní na výlet i když z ní mám špatný pocit nebo zůstat doma, užívat si samoty, ale za to nevidět přírodu?
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    jet na sluzebku utery-ctvrtek nebo streda-patek?
    KLEER
    KLEER --- ---
    Černý!
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    červené s puntíky nebo černé s puntíky?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KLEER: já bych se nerozhodl pro jízdu mhd a ušetřil bych tunu času, takže v tom byl imho nejvíc zakopanej pes :))
    KLEER
    KLEER --- ---
    Já bych se nerozhodla ani pro jedno. Jiná možnost neni?
    GIA_
    GIA_ --- ---
    Udělat velké gesto a pokusit se ho získat zpátky X přijmout, že už se nic spravit nedá, nic radši nedělat a přijmout, že se k sobě možná vůbec nehodíme
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    VERKULENT: Můžeš se ohnout, ale pak se vždy narovnej.
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Slevit protože potřebuji peníze nebo si nechat svou cenu a nějak to ustát?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KLEER: Nějak takto:

    “Příběh pochází z Japonska, z doby, kdy kůň nebyl jen koněm, ale také měřítkem bohatství. Tenhle sedlák koupil svého prvního koně a celá vesnice se sešla, aby mu blahopřála. ,To jsi jistě hrdý na tak nádherného koně,´ říkali mu všichni. Sedlák však věděl něco o tom, jak je důležité zachovat si duševní rovnováhu, a tak se jen prostě usmál a pravil: ,No, uvidíme.´

    Brzo nato se kůň utrhl a utekl do volné přírody. Vesničané přišli za sedlákem vyjádřit mu svou soustrast. ,To je ale tragédie! Taková ztráta! Z toho se jen tak nevzpamatuješ!´ Sedlák se opět je pousmál a pravil: ,No, uvidíme.´

    Neuplynul ani týden. Jednoho rána se sedlák probudil a zjistil, že kůň se vrátil a s sebou přivedl dva divoké koně. Nechali se poslušně dovést do stáje a zavřít. Vesničané nemohli uvěřit tomu, co se stalo. ,To je ale štěstí! To je důvod k oslavám! Kdo by věřil, že je něco takového možné!´ Samozřejmě že i teď se sedlák jenom usmál a pronesl: ,No, uvidíme.´

    Jeho syn ty dva divoké koně začal krotit, což byla dost nebezpečná práce. Stalo se, že jeden kůň sedlákova syna shodil a ten si při tom zlomil nohu. Celé se to stalo krátce přede žněmi a sedlák syna nutně potřeboval, aby mu pomohl shodit úrodu. ,To máš tedy těžké,´ komentovali to vesničané. ,Přijít o synovu pomoc zrovna přede žněmi – co může být horšího!´,No uvidíme,´víc toho sedlák neřekl.
    Za několik dní vyslala císařská armáda do všech vesnic vojáky, aby naverbovali schopné mladé muže. Císař chtěl jít do války a potřeboval posílit armádu. Sedlákův syn měl ovšem zlomenou nohu, a tak k vojsku nemusel.”
    KLEER
    KLEER --- ---
    Poslední dobou dělám i dost špatná rozhodnuti. Naposledy to bylo včera, kdy jsem se rozhodla jet koupit avokado až do Tesca. Stálo mě to dve hodiny cesty v MHD, protože jsem nasedla na spatnou linku a jela úplně někam do pr.dele, nemilý zjištění ze vlastne svoje město vubec dobre neznám, pokutu od revizora a spoustu nervu. Gratulovala jsem si ke skvělýmu nákupu avokada za 1500 a pak jeste nakonec zjistila, ze ho mají jen v Albertu přes ulici. Achjo. Rozhodujete se vy spis dobře nebo debilně jako ja?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JOUSEPHINA: Přesně tak jsem to udělal a dobrý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam