• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Mňo, trochu jsem oprášil The Long Dark po delší době a ta hra je naprosto top. Mám ju už z dob Early Accessu a neskutečně to dozrálo.

    Mám radši výzvy, ale gule na Stalker obtížnost teda nemám, takže hraju Voyager a stačí to. V EA jsem dal snad i 150 dní, dnes jenom 10 a došlo jídlo a byl jsem pokousanej od vlka. Jdu na další hru.

    P. S. Story jsem ještě nedohrál, tak nebudu zatím sdělovat názor.
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    MATT: mam tam neco kolem trista hodin nahrano nekdy bych zkusil coop je docela funny
    B3DA
    B3DA --- ---
    BAT: Foundationy blokujou spawny resourcu/dinu, v urcitym nevelkym radiusu, az na vyjimky (exti wasteland - corrupted creatures etc.). Pouzivas-li S+ (nebo SS) mod, krmitka (std i tek) ve svem feeding radiusu taky blokuji spawny.
    Udelej si oploceni z foundationu, nahazej par plant species x a mas klid (eh, pokud nestavis na spawnu gigu/titana :) )
    BAT
    BAT --- ---
    Nenasel jsem zadnou diskuzi o ARK Survival Evolved, tak se nezlobte ze to zkusim tady:

    Zkouseli jsme to s kolegou a nevypada to zle, az na (zatim?) jednu vec ktera nas dost stve - potvory se spawnujou uvnitr naseho oplocenyho prostoru.
    Da se tomu nejak zabranit?
    Neni treba nejaka vec co se da postavit a placnout na zem, ktera by disablovala spawny v urcitym okruhu kolem sebe?
    Co jsem googlil, tak prej pomaha placnout na zem foundation, ale prece nebudu promenovat peknou louku nebo plaz v betonovy letiste, nemluve o ztrate casu tezenim kameni nebo cehokoliv co je na to potreba - to je SILENOST.

    Prijde mi neuveritelny, ze by nejaky rozumny reseni nebylo soucasti vanilla hry, pripadne ze to neresi nejakej mod.
    Neco na to prece musi bejt, vzdyt tohle musi vadit snad uplne kazdymu kdo to hraje.
    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    Ahoj, hraje tu nekdo i unturned? Hraju na jednom slusnem pve serveru.
    BOD
    BOD --- ---
    SERGEI: tak jestli jdou vlastní servery a hrát/stavět v grupě, nemuselo by to být zlé, nevím o nikom kdo by to hrál ale... stejně tak Tarkov, pořád tak trochu čekám kdy to daj na Steam a doufám, že to pak ještě bude chtít někdo hrát, i když to je spíš lůtršůtr než survival asi
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    SCUM je za me super. Ale je to hlavně o PVP. Crafting tam je dobrej..i basebuilding...survival takřka nula. Vývojáři na tom makaji pořád...ale tlačí to zatím hodně do toho PVP. Momentálně pracuji na optimalizaci aby chodily servery plynule pro co nejvíce hráčů.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    SAMGARR: mi se povedlo rozjet server a povedlo se mi rozjet hru. nepovedlo se mi ale minimalne z te ms xbox pc pass verze pripojit k tomu serveru. coz je vcelku na houby, protoze ten nededicated single je hrozny a pomaly. fakt jsem tu hru chtel aspon poradne vyzkouset, ale proste zklamala asi uplne vsim a nemam na to uplne energii dal se s tim pretahovat. cekal jsem od toho takovy conan exiles v praveku, ale vubec jsem se nedockal (coz samozrejme muze byt i chyba meho spatneho ocekavani)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ja jsem ARK nakonec rozbehl na Widlich, vcetne dedicated serveru jak vsude doporucujou. A prekvapilo me, ze i na Woknech je to fakt docela hnusny jak pise OMNISLASH. Alespon nechybeji textury.... Delsi gameplay mi vyjde snad po vikendu, tak snad me to bude bavit aspon herne.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ark - vzdavam to. ta hra je pomala jak snek, pritom je celkem hnusna a nic moc neni videt. pripojenim na vzdaleny dedicated se to o neco zrychli, ale zadny zazrak to neni. snaha rozjet si vlastni dedicated na localu vysla na prazdno, protoze po rozchozeni jsem zjitil, ze autori nepovazovali za potrebne dat do hry moznost bez carovani s konzoli se pripojit na ip. a konzole mi na ms passu nefunguje, nebo proste nevim, jak ji vyvolat (jestli je nutne se nejdrive nekam pripojit a pak az lze vyvolat konzoli, tak potes koste). proste za me zklamani, ale aspon vim, ze uz tomu nemusim venovat cas.. a soucasne s tim killuji i "ms xbox pc pass" (na nazev by nekdo z ms teamu zaslouzil hlavu do dveri), protoze to opravdu neni to, co jsem od toho cekal
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    AVATAR: Kdybych to kupoval pres Steam tak bych premyslel o refundu. Ale jestli nabootuju disk s Windows, tak tomu dam jeste sanci.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SAMGARR: na xboxu je to nehratelny. casto klesa fps az k 10 a kdyz chces postavit neco vetsiho, tak ses na tech 10 konstantne. Do toho si predstav ovladani, ktery navrhoval retard, co v zivote na ovladaci nehral a asi to ani nevyzkousel.

    na pc jsem tu hru miloval, na xboxu je, dle meho nazoru, nehratelna.

    Asi to holt neumej :(
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ten ARK je na linuxu extra hnusnej, chybej textury, pulka efektu... Takhle si nativni podporu teda nepredstavuju.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    SAMGARR: momentalne hrajem Destiny 2, coz neni survival no :]
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    SAMGARR: jasne :) pokud prekousnu tu rychlost. z nejakeho duvodu mi ten ark bezi dost bidne. dokonce je celkem fuk, co nastavim. az na dve tri hodnoty prakticky nic nema vetsi vliv na rychlost. krom rozliseni. a hrat to v nejakem blurry resu nebo fake fullhd se mi moc nechce. je to zvlastni, protoze (alespon za me subjektivne) conan vypada vyrazne lepe, s mym nastavenim ma mnohem vetsi dohled (nez ark) a beha jako po masle (oproti arku, ktery mi zvlada i na prazdnem placku, kde nic neni a nic nevidim, lezt jako snek 25fps-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    OMNISLASH: Diky za report, Conan a Ark jsou v uzsim vyberu, Ark zatim vitezi hlavne settingem. Dej pak vedet ;)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    SAMGARR: doporucuji toho conana. zalozeni dedicated s toolem je velmi snadne a to vcetne modu a muzete v klidu oba parit v coopu, navic je to perfektne nastavitelne, aby vam to vyhovovalo. ark vlastni dedicated server primo na lokalne masine se chystam vyzkouset v nasledujicich dnech. tam (u toho arku, conan neni tak rozezrany) je ale trochu potiz, ze je to dost memory hungry a pokud nemas 32GB ram, nejspis to nedas
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    REFLEX: U ceho jste nakonec skoncili? Hledam neco podobneho, jen prihodim moznost hrat single player ( nebo na vlastnim dedikovanem serveru) a primarne PVE.
    HOUH
    HOUH --- ---
    MHLAVAC: Rust ale to je hodně o pvp
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jo, tez by me zajimalo, jak je na tom scum. jak je na tom s kraftenim, zda je tam nejaky base building a hlavne, jak a zda je to hratelne v singlu, protoze multiky a predevsim pvp zasadne nehraju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam