• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games


    Hry o přežití na mnoho způsobů.

    Téma: This War of Mine, takže rady, tipy a příběhy! :)



    Kluby věnované konkrétním hrám:
    [ DayZ Standalone/Mod Tactically Significant Carps ] - zřejmě nejvýraznější současná survival hra
    [ The Long Dark ] - relativní novinka, počkáme, co vývoj, zatím slibná záležitost

    [ Minecraft ] - nelze opomenout dnes již klasiku žánru

    Survival (tag) hry na Steamu

    DayZ
    The Long Dark
    This War of Mine
    Dead State
    Don't Starve
    7 Days to Die
    Life is Feudal: Your Own
    Rust
    The Forest
    rozbalit záhlaví
    LAKI
    LAKI --- ---
    ahoj TLD je super, ale znáte Project Zomboid? :D
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    HOUH: tech 5 hodin asi odpovida, pokud o jedes efektivne. teleport na kopec, ve dvou vybihat na rubani / opravu krumpacu a nasledne to ve voziku odvozit ke brehu, pripadne s opaskem odnosit na x cest, pokud je to relativne blizko. pak to vsechno nalozit na tu velkou lod a vyplout domu (samozrejme proti vetru, protoze jinak to v te hre bez toho bonus itemu ani snad nejde..). pak to vsechno pretavit.. a cca 300 kousku stribra je na svete. ale nejak extra zabavne to tedy neni.

    REFLEX: teleport, grindovaci akce a pak odvoz vetsiho mnozstvi zeleza najednou (cca 300 kousku). jezdit na lodi stale tam a zpet, to by zabralo snad i vic nez ta samotna tezba. most jde asi jen u tech melcin, ne? pres ocean to, hadam, postavit nejde.

    TEAPACK: my to zkouseli s lukem a moc to neslo. naopak dva palcaty a lektvary a hned to bylo jine. toho dalsiho bosse jsme naopak jeli ve dvou z vetsiny lukem.

    mimochodem neumim si vubec predstavit, ze bych tuhle hru hral v singlu. jednak ten opruz je misty naprosto nepredstavitelny a bez moralni podpory uz bych se na to davno vykaslal. druhak nektere veci by mi v singlu prisly zcela nemozne, nebo umorne dlouhe.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    HOUH: to se jim to staví s lítáním a bez žebříků =D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    HOUH: dost dobry :DDD
    HOUH
    HOUH --- ---
    REFLEX: Já jich pár chytl holou rukou ale tím prutem ani hovno :) jinak ryby dávají pěkný bonus na hp.

    BTW nolifeři uděli Eiffelovu věž :D
    СТРОИМ ЭЙФЕЛЕВУ БАШНЮ 1:1 В VALHEIM
    http://www.youtube.com/watch?v=SbDSQSzgYxg
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Valheim - mate nekdo prut? Docela tezke chytit rybu, lepsi je lovit jeleny, ze?
    HOUH
    HOUH --- ---
    REFLEX: jak píšeš, nejdřív zima, pak plains a četl jsem něco o dalším biomu. Já skončil v horách a při představě 3-5ti hodin čistého času jezdění+smeltění surovin jsem se na to vysral, jak jsem psal, na můj vkus to začalo být až moc grindy :) ale zase si to někdy rozjedu a spiš budu kočovat po světě
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    HOUH: a je to Baziny -> Bonemass -> zima -> nejaky boss -> plains?

    Protoze baziny uz nejsou takova vyzva, a plane zatim asi no chance :D
    HOUH
    HOUH --- ---
    REFLEX: jo to byly asi plains, ty jsou krutý, jedna rana od komára nebo oštěp do zad a 80% hp v řiti , tam jsme chodili jen ve třech a velice sneaky ;)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    HOUH: jo to ja postavil pak smeltimg v jednotlivych bazich toho matra mas pak hodne

    My vcera jeli na 3 bosse a po ceste jsme potkali novy biodom a chcipli hned na brehu :(
    HOUH
    HOUH --- ---
    REFLEX: Hehe to je zajímavej nápad , já se přiznám že mě to přišlo pak už celkem grindy to neustálý převážení surovin z dolů zpět do base a smeltění, tak jsem si dal pauzičku ;)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    A jak jezdite do bazin, pristavite lod? Nam ji znicili, tak jsme postavili k bazinam most

    Vcera jsme to tam vypludrovali dohromady 60 zeleza
    HOUH
    HOUH --- ---
    TEAPACK: Taky jsem si to myslel a třeba to stačit bude, však uvidíš sám ale připrav si unikovou cestu :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    HOUH: Já myslel, že na třetího stačí micro, luk, eventuelně hromada oštěpů a poison resist potions.
    HOUH
    HOUH --- ---
    REFLEX: Na třetího bose budeš potřebovat palcát a pořádně vylepšít, jinak je to fakt HC :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    REFLEX: sekundární úder u Unarmed je taky fajn =) cvičím s tím na Greydwarfech a je to na pohodu (pokud jich není moc)

    jinak zatím mám bronzovou sekyru na lvl3 k tomu přehazuju FineBow na lvl 4 a full TrolHide. Ale akorát se chystáme na druhýho bosse, takže moc jinýho na výběr není. Bronzový brnění asi skipnu, protože to je neskutečnej žrout a budu kovat až železný.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Valheim
    Jake jedete zbrane?

    Ja kopi a sekeru a zena jede palcat a mec a teda ty dafy co dava s palcatem a mecem. Strasnej kombajn :)

    Btw vite ze nejake zbrane maji sekundarni uder?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    B3DA: Jo, to je super, teď mi při bouři něco rozmlátilo loď a naštěstí tam na mě počkaly všechny hřebíky i finewood =)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    B3DA: jj, jsem rad ze to vraci zpatky suroviny kdyz tam neco delam na 10x :) dneska sem na brigade v praze ale kolem pul desaty vecer se pripojim snad
    B3DA
    B3DA --- ---
    WA9NO: Chtel jsem si trosku osahat herni mechaniky. To kaceni stromu je fakt zabavny .. a staveni je taky dobre udelany :) zvlast kdyz se pri destrukci vraci 100% materialu. Coz je teda genialni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam