• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Overwatch - Get your shit together, Brigitte!
    rozbalit záhlaví
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    MATHES: Tank může být už jen jeden v týmu, žejo? Já se obávám toho free to play modelu.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RMUTT: zkousel jsem betu, ale tank mi prijde hrozne prepalenej a tak nejak mi to prijde spis horsi nez lepsi
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    AHoj, hrajete někdo dvojku? Už to někdo z vás zkoušel na switchi?
    KORAL
    KORAL --- ---
    Někdo na ranked?
    Hraju ted primárně support a jak jsem dlouho nehrál, tak jsem spadl z Platina do Gold a pomalu se zase šplhám zpět. Ale někdy si říkám, že ve dvou by to mohla být větší zábava.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    LOJZEE: Ok, děkuji.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PETGRIDUS: je tam spoustu modu, kde je matchmaking a nektere se obmenuji kazdy mesic. nutnost sehraneho teamu je zejmena v ranked, kdyz to chces brat vazne
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Ahoj, jsou v Overwatch nějaký multiplayer módy, který by zvládl i hráč jako single bez domluvy s partou? Nebo jsou všechny spíš pro ten spolupracující tým? Četl jsem nějakou starší recenzi, kde právě zmiňovali tu nutnost sehraného týmu, tak nevím, zda se od té doby něco nezměnilo.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KOZLIKK: my hrajem tez, ja, wapno, admix
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KOZLIKK: jako muzem, jen ja vydrzim max tak dve hry v kuse, pak toho mam dost .)
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    LOJZEE: tak to dáme ne?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KORAL: posedni mesic, dva trosku hraju. bastion, moira, sombra, roadhog a celkem si to uzivam..
    KORAL
    KORAL --- ---
    Hraje tu jeste nekdo?
    Hral jsem ted tuhle sezonu sam. A na zacatku jsem se malem solo vytahl do Platiny, ale pak jsem mel smulu na lidi co se odpojovali a hadali mezi sebou a spadl hodne dolu do goldu - 2200.
    Uz me neba hrat solo, tak me zajima, zdali je tu nekdo kdo by si zahral. Hravam ted poslednich par sezon ciste support, ale tanka sem mel vzdy Platinu. Kdyz jsem hraval DPS, dostal jsem se az do Diamondu. Ale to uz je dlouha doba a nehraval jsem sam.

    Kdyztak mi dejte vedet:) Dik
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    nejvtipnejsi glitch posledni doby :D

    The Day Overwatch Literally Got Tilted! - Overwatch Streamer Moments Ep. 716
    http://www.youtube.com/watch?v=mn5jgW7X7iw&t=69
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    JAZZZ: ony ty hry sice sdili podobny prvky, ale ta hratelnost je uplne jinde. Zlatej OW
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JAZZZ: Mas dost podivnou predstavu o tom jak vypada zazdena hra :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    JAZZZ: fskutecnoti je OW placena kopie paladins:)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    Paladins - Meet the Champions!
    https://www.youtube.com/watch?v=1NFyqL7sipo
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    Viděli jste Paladins? Free kopie overwatche :) Člověk má až pocit, že kdyby Blizzard místo vydávání nových postav radši poslouchal hráče, uvedl "looking for group" a "role queue" už před děma lety, tak by stále mohl být na špici. Dobrá ukázka jak špatný management dokáže dobrou hru totálně zazdít.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    Velký věci na obzoru. Takhle to mělo být koncipované od začátku, aby člověk mohl mít zábavnou single player experience.
    Overwatch 2 Gameplay Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=dZl1yGUetjI
    SNK
    SNK --- ---
    Jsem na tom stejně, podle me problem regionu
    MATHES
    MATHES --- ---
    JAZZZ: Belluar ma dobry shrnujici video na tohle tema
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam