• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Overwatch - Get your shit together, Brigitte!
    rozbalit záhlaví
    KORAL
    KORAL --- ---
    WA9NO: moc hezké, sem ani netušil, že to tam jde :D
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    KORAL
    KORAL --- ---
    WA9NO: Dobrých tanků je málo. Trénuj a až budeš kolem Plat 1/2, dej vědět, zahrajeme :)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    KORAL: ze sombry uz mam PTSD, ale tak trochu to cloveku lichoti ze delas takovej bordel, ze protejsi dps jdou Reaper, Sombra nebo tak neco :))
    KORAL
    KORAL --- ---
    WA9NO: Nesnášíám ho spolu s křečkem ... :(
    Naštěstí Mei a Sombra na něj platí :) Případně Junk s pastičkou a jakej byl.

    Ale když jedu supporta a nejsou schopná DPS tak je to smutné ... mooooc smutné :)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Doomfist only challenge do plat v tyhle sezone. Bylo to s porodnima bolestma, tenhle pick dozajista rozlozi vetsinu team matu jeste nez se otevrou brany ze spawnu :)

    Ale zvladl jsem to, 52% winrate cca 100her. Nejvic fun hero co jsem zatim v OW2 hral, skoda ze z nej udelali tanka...



    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak dnešní start sezony se moc nepovedl.
    Dlouhé čekačky a není možné koupit ani battlepass.
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Koukam popis zdejsiho auditka (Brigitte) bude velmi brzo zase akuratni :-)))
    GREGI
    GREGI --- ---
    PETGRIDUS: Co sem vypozoroval tak tam jedou loser queue jak ve valorantu... tzn hra se ti snazi davkovat ze zacatku horsi spoluhrace aby si prohraval a po par hrach ti to zacne davat lepsi... to tak mivam ze prvni hodina dve prohry a pak se zacne zase vyhravat... mam to tak nekolik dnu co sem hral solo. Snazim se to vzdycky vypinat po prohre ale casto mam ke konci nekolik her vyhru:D
    GREGI
    GREGI --- ---
    Zacali sme hrat se svarou, hrava s nama i dalsi svara tak kdyztak poslu tsko kam chodime popr nasi fb chat skupinu kde se domlouvame, kdyby nekdo chtel dat:) Ja dmg sup, svara dmg, druhej svara healer. Zatim nas to prvni rank hodilo silver ale ucime se rychle;)
    Predevcirem sem zacal hrat reapera a dost rychle mi sedl:))

    RMUTT
    RMUTT --- ---
    LOJZEE: já to nehrál několik let, takže teď si to zahrát po dlouhý době a dostat zadarmo hromadu novejch map a postav mi přijde ok :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ja to zkousel predvcirem a nevsim jsem si zadny zmeny, tak jsem to zas smazal .)
    MATHES
    MATHES --- ---
    RMUTT: dal jsem tomu znovu sanci minulej tejden a bylo to daleko lepsi musim rict...

    jenom jsem necekal, ze se goat vrati :D
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    MATHES: No tak musim říct, že po počátečním zmatení a zvykání si mě ta nová podoba Overwatch baví hodně!
    MATHES
    MATHES --- ---
    RMUTT: jj a jak je jen jeden tak nejak strasne prepalenej - skoro se neda zabit, ale dps a supporty double tapuje, je to divny
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    MATHES: Tank může být už jen jeden v týmu, žejo? Já se obávám toho free to play modelu.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RMUTT: zkousel jsem betu, ale tank mi prijde hrozne prepalenej a tak nejak mi to prijde spis horsi nez lepsi
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    AHoj, hrajete někdo dvojku? Už to někdo z vás zkoušel na switchi?
    KORAL
    KORAL --- ---
    Někdo na ranked?
    Hraju ted primárně support a jak jsem dlouho nehrál, tak jsem spadl z Platina do Gold a pomalu se zase šplhám zpět. Ale někdy si říkám, že ve dvou by to mohla být větší zábava.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    LOJZEE: Ok, děkuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam