• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MHeroes Charge
    Podělte se o své zkušenosti s touto android/iOs hrou, která je nejen pro fanoušky Doty
    rozbalit záhlaví
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZAFOT: Dostáváš jen odměnu za daily umístění, nebo za pokoření maxima, ale to je jak si napsal jednorázově
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PRAGUER: android nebo ios?
    PRAGUER
    PRAGUER --- ---
    Poraďte mi, jak na nový mobil nastavit účet ve starém mobilu. Děkuji za radu.
    ZAFOT
    ZAFOT --- ---
    Asi budu mít blbý dotaz, ale teď když jsem se díval na nějaký youtube vide, tak mě celkem překvapilo, že hráči dostávají diamanty za výhry v aréně. Myslel jsem, že když jednou překonáš historické maximum umístění v aréně, tak již diamanty nedostáváš, ale jak říkám, tak jsou vide, kde standardně dostávají diamanty i hráči co mají např. lvl 105 a mají umístění 450. Což mi přijde divné, když se museli určitě už někdy pohybovat výš. Ono se dá nějak restartovat historické maximum dosaženého umístění?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: a máš je pětihvězdičkový?

    pokud ano a nemáš nikoho jinýho, tak priorita by měla bejt Tarot>CHEM> GK>Troll>Dope
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    jakej hrdina se vyplati kupovat za gt, mam sorc, assasinu a andela a nevim koho dal
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    J4C0B1M: dekuji, zkusim to tam
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    na obou pristrojich je android..ale teda slecne se podarilo v ramci experimentu aktivizovat ten novy ucet na starym telefonu..to jest presne opačně než bylo cilem, takže už to stejne vyřeši jenokm offiko podpora asi
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KUDLANKA: Game Center je jen pro Apple ne? Nebyl to přechod z iOS na Android?
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    zdravim,
    měl bych prosim dotaz. Přitelkyně si pořídila novy telefon a tak nějak se nám nepodařilo hodit ten puvodní account na nový přístroj. Přihlašení na stejny google učet proběhlo, při pokusu v nastavení hry tam nechat vygenerovat ten kod a ten pak zadat do novýho tel. akorat nahlasilo že učet je vázan na Game Center a to je tak cely. takze nevim co stim. dekuji za rady
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZAFOT: platí čím víc, típ líp, takže všechny co lze udělat, i tým se třema hrdinama, pochopitelně některý týmy budou slaboučký, ale s tim se počítá. Potřeba je spíš aby Guild leader korigoval lidi kam maj dávat týmy podle předem zvolené strategie, např. u naší guildy 300-300-100, 0-350-350 atd...
    ZAFOT
    ZAFOT --- ---
    Děkuji a ještě dotaz na turnaj cechů. Jakou máte taktiku při tvorbě týmů? Dáváte všechny bojovníky co máte a tím pádem uděláte co nejvíc týmů jde nebo vyberete jen ty nejsilnější a máte pak třeba jen 5 týmů?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZAFOT: tak to obchodu se hodí skrz Eventy

    Events>Anniversary Shop> GO
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZAFOT: Imho tam ještě neni nebo jsem si nevšiml
    ZAFOT
    ZAFOT --- ---
    Nevíte někdo co je výroční obchod a kde ho najdu?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    PALEONTOLOG: vis kontakt?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZABAKA: nevim ale zkus kontaktovat adminy.
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    Vymazal jsem továrnu nastavení telefonu. V telefonu přihlásil dvůr Google účet ale rozehrání hru už tam nemám. Da se nějak vrátit z pět do hry?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: Fencer je přesílená sračka, má dmg, control a energy drain, takže do arény hnus, protože countuje tak populární Manipulatorku a Commanderku - 2 nejpopulárnější ženský postavy (a ostatní jako třeba Death Propetku, která na R1 dobrá)

    Omni je v dotě, nemůžu ted přijít na jméno, má palici a léčí a účko má skupinovej shield
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam